Страница 9 от 119 ПърваПърва ... 78910111959 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 1776

Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #121

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Хм, Sony и DivX на едно място, официално? Не ми се вярва, но знае ли човек- конкуренцията ги натиска отвсякъде!

  2.  
     
  3. ehs
    ehs е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    2
    #122

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    има си усб този тв SONY KDL-40P3600 но като влезна в флашката ми показва празна.
    имали начин да се подкара филми.
    мерси предварително.
    вчера пак бях постнал подобно питане но не мога да намеря поста. да ли е изтрит?

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,828
    #123

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Не може.

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    7
    #124

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Здравейте,
    предстои ми покупка на 40W5500K. От много четене и избиране се спрях на него. Обаче явно има проблем с бройките, защото на доста места или нямат налични или имат 1бр. някъде си из страната. Даже в ТМ се опитаха да ми пробутат доста нагло мостра.
    В сайта на сони видях, че се продава и в Метро и то на цена 2038лв с ддс, по-ниска от тази на техномаркет. Чувал съм, че техника от Метро не е хубаво да се взима, но в този случай това действително ли е така? Все пак на сайта на сони са поставени като официален дилър и според мен не би трябвало да са някакви по-некачествени бройки или с по-съмнителен произход.
    Другият вариант е сони център ЦУМ, откъдето ми казаха, че имат само 1 бр на склад, който мога да поръчам утре примерно и след няколко дни да ми го доставят. Забравих да питам за цената, но най-вероятно е като в ТМ - 2100.
    Намерих го и в този онлайн магазин, но нямам впечатления от него, а все пак не купувам нещо малко: http://mallbg.com/product_details.php?productID=12256
    Моля дайте съвет откъде е най-добре да го взема.. Метро и маллбг са ми най-удобните по принцип.
    Виждам, че е тема на сони, но ако имате и други предложения в този ценови диапазон (до 2000) за 40/42" може и друга марка, но препоръчително да не е самсунг..
    Да е full hd, 100hz, по-високичък контраст и като цяло да е читав самия модел...

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #125

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от faire
    Здравейте,
    предстои ми покупка на 40W5500K. От много четене и избиране се спрях на него. Обаче явно има проблем с бройките, защото на доста места или нямат налични или имат 1бр. някъде си из страната. Даже в ТМ се опитаха да ми пробутат доста нагло мостра.
    В сайта на сони видях, че се продава и в Метро и то на цена 2038лв с ддс, по-ниска от тази на техномаркет. Чувал съм, че техника от Метро не е хубаво да се взима, но в този случай това действително ли е така? Все пак на сайта на сони са поставени като официален дилър и според мен не би трябвало да са някакви по-некачествени бройки или с по-съмнителен произход.
    Другият вариант е сони център ЦУМ, откъдето ми казаха, че имат само 1 бр на склад, който мога да поръчам утре примерно и след няколко дни да ми го доставят. Забравих да питам за цената, но най-вероятно е като в ТМ - 2100.
    Намерих го и в този онлайн магазин, но нямам впечатления от него, а все пак не купувам нещо малко: http://mallbg.com/product_details.php?productID=12256
    Моля дайте съвет откъде е най-добре да го взема.. Метро и маллбг са ми най-удобните по принцип.
    Виждам, че е тема на сони, но ако имате и други предложения в този ценови диапазон (до 2000) за 40/42" може и друга марка, но препоръчително да не е самсунг..
    Да е full hd, 100hz, по-високичък контраст и като цяло да е читав самия модел...
    Провери за него е Технополи до миналата седмица беше на промоция вероятно има бройки

    LG 42LH5000, LG 42LH4000, Philips 42PFL7404 тези са до 2000лв

    LG 42SL8500 ~2300лв

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    37
    #126

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Извинявам се предварително за въпроса , но за всеки случаи да попитам. Смятам да си взема SONY 32V5500 какво трябва да гледам при демонстрацията. Трябвали да гледам за изгорели пиксели или при телевизорите матриците са различни от тези на мониторите и на какво друго трябва да обърна внимание.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    7
    #127

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    И аз имам подобен въпрос. След няколко часа отивам до метро да взема W5500. Как да вляза в сервизно меню да видя на колко часа е ?

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,828
    #128

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от faire
    И аз имам подобен въпрос. След няколко часа отивам до метро да взема W5500. Как да вляза в сервизно меню да видя на колко часа е ?
    Бях ти писал в датата как става:
    http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg365892

    Чети тука.

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    1
    #129

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Може ли към Сони модел W4000, да бъде закачено външно устройство - хард диск, и от него да се гледат филми или снимки

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,828
    #130

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Не. Не и ако "хард диска" не е всъщност плеър с хард диск.
    Като това:
    http://www.popcornhour-bg.com/?id=13

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    11
    #131

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Имам следният въпрос: При гледане на HD филм от PC с HDMI кабел, на тъмни сцени се получава едно момнтно исветляване, след което на светла сцена се оправя. Имам чуствота че е някаква настройка, но много дразни. С 40W5500 съм.

  14.  
     
  15. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #132

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    По най- бързия начин намери "допълнително усилване на контраста" и "светлинен сензор" или както там се казват при теб и ги разкарай!

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,828
    #133

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от vanko2
    Имам следният въпрос: При гледане на HD филм от PC с HDMI кабел, на тъмни сцени се получава едно момнтно исветляване, след което на светла сцена се оправя. Имам чуствота че е някаква настройка, но много дразни. С 40W5500 съм.
    Звучи ми като да е от телевизора.
    Опцията [Adv. Contrast Enhancer] на "Off" ли е?
    Пусни го в режим Cinema.

  17. Member Аватара на adtomov
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    861
    #134

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Ревю на Sony KDL-40Z5500 (07.11.2009):
    http://www.hdtvtest.co.uk/news/sony-...0091107159.htm


    Цитат от същото ревю : "...Astute readers will notice that the calibrated greyscale on the Sony KDL40Z5500 LCD TV did not track as well as that on the KDL40W5500. Specifically, the problem we encountered was that the blue channel clipped prematurely at the top-end (above 75% stimulus) once we increased the [Contrast] value beyond 65. This suggests that a different LCD panel – perhaps one that can handle the rigour of 200Hz motion-compensated frame interpolation – was implemented on the Sony KDL40Z5500 HDTV".
    Всъщност, "предположението" на автора е съвсем вярно.
    http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg374115


  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    11
    #135

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения


    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Звучи ми като да е от телевизора.
    Опцията [Adv. Contrast Enhancer] на "Off" ли е?
    Пусни го в режим Cinema.
    Мерси много, точно това беше, сложих я на "Off" и се оправи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 119 ПърваПърва ... 78910111959 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 39
    Последно: 02-03-23, 13:28
  2. Blu-Ray Player Sony / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 16
    Последно: 07-01-15, 08:01
  3. Sony док станции / FAQ на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 0
    Последно: 27-11-12, 19:34
  4. Sony Home Theater System / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 10-11-12, 15:10
  5. Отговори: 1378
    Последно: 04-05-12, 13:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе