Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 42

Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    25
    #16

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Ами при демо клипчетата е що-годе добре, но при задния план се забелязва разминаване.. общо взето най-фрапиращо е при SBS форматите, гледането е почти невъзможно. За съжаление 90% от филмите са в SBS..... Mоже ли да споделите, точно настройките които ползвате за гледане на 3д? Имам в предвид ако се гледа през HDMI с какъв плейър, и какви точно настройки..

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    161
    #17

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Аз си пускам филмите - оригинални 3Д през конзолата (ПС3),а иначе другите 'измислени' 3Д-та през ХДМИ кабел от компа,с КМплейер До сега сам пускал няколко SBS формати,и мога да каже ,че картината е много добра.Единия филм беше "Последен изход 4" а другия http://energy-torrent.com/details.php?id=26163

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    25
    #18

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Хмм, странно... този за динозаврите и аз го пробвах, но при мен е доста зле...

    Аз ползвам също KMplayer и TMT5 за блу-рей. За формат на екрана на телевизора какви са ти настройките? Да не би нещо да не правя както трябва.... почвам да се съмнявам вече и в себе си, макар, че съм пробвал кажи-речи всички настройки и т.н....
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1327593779[/time]_________________________________________________

    Ето няколко снимки какво виждам през очилата. Направени са при различни филми, общо взето навсякъде ефекта е такъв.. при някои се вижда малко по-добре, при други по-зле. Това е доста неприемливо според мен за гледане на 3д филм.....
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    161
    #19

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Аз не бутам нищо по настройките....А този филм с динозаврите при мен е с перфектно качество .Нз какъв е проблема при теб...?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    33
    #20

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Нямам такъв телевизор но преди Коледа в един от Сони центровете помолих да ми пуснат 3д на 40EX720 - точно защото бях чел в едно ревю за проблем с тази серия при 3д - в горната половина или третина на екрана. Пуснаха ми сигнал от камерата която работеше там и наистина имаше подобен ghosting - само в горната част на екрана беше видим. Но пък и не беше толкова силно изразен колкото на снимките ти. Нека все пак хората които имат такива телевизори споделят повече.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    25
    #21

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Ами аз съм избрал точно моменти където се вижда най-добре проблема, по време на филми има моменти в които е по-добре, но като цяло качеството е такова, невъзможно е да се изгледа цял филм... Найстина ще съм благодарен колегите собственици на ЕХ720 да споделят.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #22

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Що не пробваш
    1) без очила
    2) с изключени очила
    3) с включени очила
    да видиш има ли разлика

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    25
    #23

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Е, това беше най-логичното, да проверя дали работят очилата. Както казах има моменти когато се вижда добре, но в зависимост от разстоянието се променя. Очилата си работят, даже ги зареждах и пак същото...

    Не съм убеден, че проблема е от мен, тъй като в на Сони официалния форум има тема точно за ЕХ720 и проблемите при 3д. Има 5 страници с коментари и всички се оплакват от качеството на 3д, дори и при блу-рей филмите. Ето линк, може да погледнете.. явно оправия няма, поне докато мошениците Сони не вземат някакви мерки.

    https://forum.sel.sony.com/viewtopic.php?f=32&t=9542

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #24

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Ха, пък аз си мислех , че само Самсуняците правят издънки с 3D-то , ма като гледам тая тема май се радвам , че взех 32D6000 (другият избор беше 32ЕХ720). Извинявам се за спама

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    25
    #25

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    А мен ме хваща яд, че не взех Самсунг. Определено те са доста по-добре от Сони, но за съжаление го разбрах в последствие. Всъщност грешката си е моя, защото не ги накарах да ми пуснат ТВ-то, но човек се учи от грешките си... Лошото е, че ако реша по нататък да взимам примерно Самсунг, трябва да изсипя едно 500-600 лв и за очила, или да търся що годе добро Сони като алтернатива. Гледах на един приятел Самсунг-а и същите филми си вървят просто перфектно, никакво разминаване, никакво дразнене на очите, е верно че е дал повечко пари, но пък и размера е по голям... Това ще ми е обеца на ухото........ И все пак ако някой може да даде съвет моля да сподели, аз не се отказвам

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #26

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    А кой беше модела Самсунг на твоя приятел, където няма проблеми? Питам, защото D7 и D8 ми прави впечатление, че картината им е особено добра в 3D, докато от D6 не съм особено впечатлен. Ама пък и не съм им обръщал дълго време внимание, тъй като на тоя етап съм хейтър на 3D-то с очила.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    25
    #27

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Ами не съм много сигурен за модела, мисля, че е от преди 2 години някъде....

  16. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #28

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Ха, пък аз си мислех , че само Самсуняците правят издънки с 3D-то , ма като гледам тая тема май се радвам , че взех 32D6000 (другият избор беше 32ЕХ720). Извинявам се за спама
    Аз пък, като чета темата, се радвам че взех LG през Sony EX720...

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #29

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Както и да е , да не спамим темата на колегите ... моля да се пише само отностно проблема ....ако автора на темата пожелае, ще изтрия спамаджийските постове почвайки от моя

  18. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    1
    #30

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Здравейте, аз имам същия пролем,със 37 инча съм и немога да гледам все още 3Д,извинявам се ,но съм малко скаран с технологиите,ако може някой да ми каже какви формати потдържа тв,колко големи трябва да са филмите и какъв формат трябва да са,защото съм свалял някой филми и не тръгват.
    Само да уточня свалям ги на влашка слагам в юсб порта и нищо не става.Задължително ли трябва да е през лаптопа ,трябва ли някакъв специален плеър или програма.
    Или е рамазано и когато сложа очилата няма никакъв ефект,или въобще не тръгва.
    Видях ,че някой колеги пишат за демо клипове.Те вградени в тв ли са,защото немога да ги намеря в менюто.
    Искам да попитам и за субтитрите,понеже са доста ситни и бледи,от къде мога да си ги оправя.
    Ще бъда много благодарен някй да ме светне.
    П.С Очилата са ми активни модел BR 250

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Sony bravia problem
    От Serafim Hristov Kuzov във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 27-12-14, 22:42
  2. Sony Bravia KDL20B4030
    От plamenhar във форум Sony телевизори
    Отговори: 16
    Последно: 29-04-14, 19:52
  3. Sony Bravia KDL-40EX500
    От jorkata81 във форум Sony телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 10-06-12, 12:15
  4. LCD LED Sony Bravia
    От vania91991 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-12-11, 15:50
  5. Sony Bravia
    От Anteri във форум Sony телевизори
    Отговори: 16
    Последно: 01-09-10, 21:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе