Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 42 от общо 42

Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    25
    #31

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Ами значи.. Сони-то поддържа много малко формати през УСБ, за това ако имаш възможност е по-добре от комп-а да ги пускаш с HDMI кабел, това е най-добрия вариант. Демо клиповете са в раздел Bravia Интернет видео > 3d

    Честно казано, от сега да те предупредя, забрави че ще гледаш 3д на този телевизор, ако имаш възможност го върни! Ако не държиш толкова на 3д-то ще останеш доволен, но пък в такъв случай за какво си дал толкова пари ...

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #32

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Цитат Първоначално публикувано от skumov
    Ами значи.. Сони-то поддържа много малко формати през УСБ, за това ако имаш възможност е по-добре от комп-а да ги пускаш с HDMI кабел, това е най-добрия вариант. Демо клиповете са в раздел Bravia Интернет видео > 3d

    Честно казано, от сега да те предупредя, забрави че ще гледаш 3д на този телевизор, ако имаш възможност го върни! Ако не държиш толкова на 3д-то ще останеш доволен, но пък в такъв случай за какво си дал толкова пари ...
    Хах, като се сетя, как ме убеждаваха в маркета да си взема Sony пред LG точно заради 3D-то...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    12
    #33

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Да се включа и аз.
    Закупих SONY KDL 55 EX 720 с ясното убеждение ,че на този етап от развитие на технологията не се нуждая от 3D.
    Просто това беше най -големият диагонал в този ценови диапазон.Вчера най накрая ми дадоха и очилата ,понеже когато го купувах нямаше наличност и даваха ваучери в техномаркет.Започнах тестове на 3D-то силно предубеден,че не струва.За моя изненада бях очарован от това което видях до тук.
    Инсталирах КМ плеяр на лаптопа ми-DELL XPS M1330 като мислех,че няма да е достатъчно мощен за 3D.Свързах тв-то със високоскоростен HDMI кабел и изтеглих филмчето с динозаврите ,Тримата мускетари и Аватар.Филма с динозаврите върви безупречно,на мускетарите много рядко насича и се вижда леко раздвоено в дълбочина,но в сранение с ефектите които видях тези недостатъци са пренебрежими.Картината на Аватр е главозамайваща,но тук имам проблем със субтитрите-почват от средата на екрана излизат на дясно но продължават от ляво до средата.Мисля че всичко опира до настройки на плеяра.В заключение ще кажа ,че не съжалявам нито за миг за покупката на този телевизор.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    31
    #34

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    И аз съм собствeник на КДЛ ЕХ720- ии-не съм доволен никак от 3Д-то на телевизора!
    Преди 7 дни от ТМ купих 2 в.бр очила -БР250 за 200 лв.Пробвах на свалени 3д филми-то не става за гледане!Имах някаква тайна надежда,че през игрите за PS3 ще бъде по добре-но не-Пуснах си Килзон 3-много зле за съжаление!

  6. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #35

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    docks, за продажби на каквото и да е си има специален раздел----> https://forum.setcombg.com/index.php/board,53.0.html

    Тук не е правилното място!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    14
    #36

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Здравейте. Въпросът ми е следния: ако закача един мултимедиен плеър към 32ex720 ще мога ли пълноценно да гледам 3Д-то?! И какви видео файлове трябва да си тегля за да има ефект? Благодаря.

  8.  
     
  9. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #37

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Цитат Първоначално публикувано от doggygop
    Здравейте. Въпросът ми е следния: ако закача един мултимедиен плеър към 32ex720 ще мога ли пълноценно да гледам 3Д-то?! И какви видео файлове трябва да си тегля за да има ефект? Благодаря.
    Да - ще можете пълноценно да гледате 3D, ако плеъра поддържа BD ISO файлове. Иначе не е задължително дори да сваляте iso, а просто обикновени mkv файлове във формат SBS или Top/Bottom, съответно в какъвто формат е филма, такава настройка задавате за 3D.

    Успех!

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    191
    #38

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    май това сони не го бива много?

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #39

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Меко казано... за 3Д режима му , иначе си е приличен бюджетен модел.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    14
    #40

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    а този ще ми свърши ли работа?!
    http://densi.bg/index.php?menu=3&div..._id=1100024163

  13. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #41

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Цитат Първоначално публикувано от doggygop
    а този ще ми свърши ли работа?!
    http://densi.bg/index.php?menu=3&div..._id=1100024163
    Да, но има и по-добри на сравнително същата цена.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    33
    #42

    Re:Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?

    Колеги имам 40EX720. 3D-то му беше ужасно, но откакто се update-на преди около месец 3D-то стана почти перфектно и crosstalk-a почти изчезна.
    Някой има ли същите впечатления?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Sony bravia problem
    От Serafim Hristov Kuzov във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 27-12-14, 22:42
  2. Sony Bravia KDL20B4030
    От plamenhar във форум Sony телевизори
    Отговори: 16
    Последно: 29-04-14, 19:52
  3. Sony Bravia KDL-40EX500
    От jorkata81 във форум Sony телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 10-06-12, 12:15
  4. LCD LED Sony Bravia
    От vania91991 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-12-11, 15:50
  5. Sony Bravia
    От Anteri във форум Sony телевизори
    Отговори: 16
    Последно: 01-09-10, 21:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе