Страница 2 от 92 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 1379

Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    134
    #16

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    32EX508 може ли да се намери по магазините или само 32ЕХ500?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #17

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от vadzari
    Моля ви за помощ.Имам SONY-40EX508 ползвам сат тунера на телевизора всичко е наред с избора на спътник сканира всички трансподери проблема е когато искам ръчно да вкарам трансподер със скорост на предаване по малка от пет цифри не става.Как мога да премахна в случая последната.
    Пробвай да слагаш първо нули.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #18

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от vancho20
    32EX508 може ли да се намери по магазините или само 32ЕХ500?
    EX508 предлага се само в 40" вариант.

  5. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    6
    #19

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте, какво ще кажете за този модел KDL - 26EX302AEP

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    42
    #20

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте!
    Първо весели празници на всички.
    Имам едно питане за BX401 не се предлага в България.
    Има ли някой какво да каже за него.
    Предварително благодаря.

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    2
    #21

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Днес специално гледах за някакви обозначения за поставените матрици в телевизорите Sony.
    Направи ми впечатление следното-
    Sony 40EX508 серийният номер на кашона е SO1-9305309-F ,а на стикера залепен отстрани на телевизора е изписан само 9305309
    Sony 40EX508 серийният номер на кашона е SO1-9303892-K ,а на стикера залепен отстрани на телевизора е изписан само 9303892
    Sony 26EX302 серийният номер на кашона е SO1-3455533-S ,а на стикера залепен отстрани на телевизора е изписан само 3455533

    Има някаква вероятност това SO1 в началото на серийният номер /или последта буква/ на телевизора ,да обозначава матрицата на Samsung.
    За да се потвърди са ми нужни и други серийни номера-особенно на 37" - модели. За да проверим има ли разлика в буквеното обозначение.

    Моля собствениците на тазгодишни модели ,да напишат модела и серийният номер ,изписан на залепеният на кашона стикер.

    До Hristoslav2:
    Собственик съм на KDL-37ex500 . Серийният му номер от кашона е SO1-9358753-Q .

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    1
    #22

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте, наскоро си закупих ТВ. Нищо особено. Модел: KDL32EX302AEP Интересува ме дали важи удължаването на гаранцията от 2 на 5 години за този модел и къде мога да проверя. В сайта на SONY търсих, но не намерих за този модел. Това значи ли, че не мога да я удължа? И ако мога, как, като я закупя от магазин или като се регистрирам в интернет някъде? Благодаря ви предваарително!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    57
    #23

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте ,
    Спрял съм се на http://www.densi.bg/index.php?menu=8..._id=1100019574 .
    Добър избор ли е . Как се справя с DLNA с lan кабел и безжична връзка . Колко струва usb донгъла .
    Заслужава ли си инвестицията от 1200 лева и има ли откъде да се закупи на по ниска цена .

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #24

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    UWA-BR100 - USB Wi-Fi донгъл
    http://www.sony.bg/product/tpa-other...eType=Overview

    цена 129 лв
    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...0917&scenario=

    За останалото не мога да кажа нищо -не съм собственик на модела.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    84
    #25

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте купих си телевизор и искам да гледам филми от флашка.От къде мога да си запиша филми в формат MP4,avi,MPEG.Ако знаете сайт моля кажете ми и ако може да кажете някоя програма която може да конвертира за телевизор.Имам такива програми но ми правят проблеми.Едната като направя филма ми пише че ТВ-то не поддържа такава резолюция,а другата ми пише че бързината на видеото не е съвместима с тази на телевизора.Моля да ми помогнете.Пишете тук или на skype: koko_ronaldinio или на email: koko_kolev97@abv.bg

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #26

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Моля да гласувате в новата анкета в началото на темата. Старата анкета не може да бъде прехвърлена в новата тема.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    84
    #27

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте на 13 години съм и искам да запитам как мога да гледам филми на моя телевизор,който е Sony Bravia 40EX402.Искам да гледам филмите чрез флашка.Имам 2 програми за конверт но на едната ми пише че не е такава резолюция,а на другата филма тръгва във формат MPEG-2(mpg),но има само говор,а няма картина.Ако някой знае как мога да оправя това да ми каже и има ли начин да тегля филмите от Интернет........

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    21
    #28

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Искам да попитам за мнението ви за следните два модела: 46HX800 и 46NX710.Кой от тях
    е за предпочитане като качество на картина,Motionflow-ефект,изработка,процесор.Някой
    знае ли 3Д-то им дали работи при подаване на сигнал от сателитен приемник през HDMI.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    45
    #29

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от Firefox
    Здравейте ,
    Спрял съм се на http://www.densi.bg/index.php?menu=8..._id=1100019574 .
    Добър избор ли е . Как се справя с DLNA с lan кабел и безжична връзка . Колко струва usb донгъла .
    Заслужава ли си инвестицията от 1200 лева и има ли откъде да се закупи на по ниска цена .

    по другите въпроси не съм особено компетентен ,но за цената в Зора този модел струва 1099.Представител на sony в един от големите хипер маркети го препоръча пред EX-600 въпреки че вторият е с led подсветка .Tвоят е с новия процесор bravia engine 3 ,100hz ,Ex-600 e 50 hz с bravia engine 2.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    84
    #30

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте на 13 години съм и искам да запитам как мога да гледам филми на моя телевизор,който е Sony Bravia 40EX402.Искам да гледам филмите чрез флашка.Имам 2 програми за конверт но на едната ми пише че не е такава резолюция,а на другата филма тръгва във формат MPEG-2(mpg),но има само говор,а няма картина.Ако някой знае как мога да оправя това да ми каже и има ли начин да тегля филмите от Интернет........ ..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 92 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1477
    Последно: 11-09-13, 18:47
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе