Страница 76 от 92 ПърваПърва ... 2666747576777886 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,126 до 1,140 от общо 1379

Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    25
    #1126

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Мога ли да попитам, как гледаш цифрови програми без да плащаш? Гледах аз, че има някаква екстра за цифров сигнал, но като дам да търси нищо не намира. Иначе ползвам цифрова телевизия от Виваком, но не съм доволен от качеството... Ако има някакъв друг начин за търсене на сигнал, сподели

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на z_harris
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    101
    #1127

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Аз също съм с 40ЕХ720 и съм много доволен от качеството на картината като цяло. За 3Д картината мога да кажа, че е добра в зависимост от носителя. Цифровата ТВ е некодирана и имам 7-8 ХД канала, и е добра (до колкото е възможно с БГ операторите). Единственото което ми липсва за сега е опцията recall на дистанционното, но не е болка за умиране, и другото е сравнително по-бавното превключване между каналите, което също не е дразнещо, но като цяло седмата версия на дисплейте на сони определено си заслужава. Бих го препоръчал на всеки, които е решил да си вземе. (винаги има и по-добро, но бюджета също е фактор)

    Поздрави.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    161
    #1128

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от skumov
    Мога ли да попитам, как гледаш цифрови програми без да плащаш? Гледах аз, че има някаква екстра за цифров сигнал, но като дам да търси нищо не намира. Иначе ползвам цифрова телевизия от Виваком, но не съм доволен от качеството... Ако има някакъв друг начин за търсене на сигнал, сподели
    Значи и аз имам цифрова телевизия на Виваком,прав си ,не е хубав сигнала.А тази другата цифрова телевизия дето я гледам на аванта и аз нз как става Просто си щракам бутона на дистанционното и те са си там НЕ съм търсил нищо.Единственото което съм правил беше като си взех ТВ-то и му вкарах кабела за старата ми кабелна телевизия,беше да търси на ново каналите и това си беше.Но мисля че работа се касае от кабелния оператор,и ТВ-то чрез тунерите си ги хваща после

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    17
    #1129

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    здравейте...нов съм във форума,закупих си наскоро сони kdl-55ex720 и да споделя че парите за него,не -оправдаха очакванията ми.На кабелна тв съм,с 3 тв от които 2бр плазми по 50 инча и едно лсд-сони(по-горе написаното),кабелите до тв. са еднакво далги,но качеството е различно....2 бр плазми-образ перфектен,1 бр лсд-образ слаб. С една дума казано-лсд иска само HD канали,докато на плазмите всичко си върви,било то аналогов или цифров канал.Моят съвет към вас е,или купуваите висок клас тв(в часнос лсд) или по-добре си карайте на старите плазми. Поздрави...

  6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #1130

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от popiiiiin
    здравейте...нов съм във форума,закупих си наскоро сони kdl-55ex720 и да споделя че парите за него,не -оправдаха очакванията ми.На кабелна тв съм,с 3 тв от които 2бр плазми по 50 инча и едно лсд-сони(по-горе написаното),кабелите до тв. са еднакво далги,но качеството е различно....2 бр плазми-образ перфектен,1 бр лсд-образ слаб. С една дума казано-лсд иска само HD канали,докато на плазмите всичко си върви,било то аналогов или цифров канал.Моят съвет към вас е,или купуваите висок клас тв(в часнос лсд) или по-добре си карайте на старите плазми. Поздрави...
    Колега плазмите може ли да ни кажеш моделите, резолюцията им и на каква кабелна сте? На един и същи кабел пряко сравнявали ли сте два телевизора (плазма и сонито) ?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    17
    #1131

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    2 бр плазми-2008 год модели,които са hd ready-LG50PC51-ZB,SAMSUNG PS-50C62H....на един и същ кабел с много проби-плазмите перфектни,лсд-задоволително....на кабелна ''помия''-СКАТ. Хубавото и единственно положително нещо е че на лсд-то хващам от аналоговия кабел около 6 HD канала,за който не мога да си изкривя душата че просто е картинка образа....Поздрави на всички

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,597
    #1132

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Няма как да увеличиш размера и резолюцията на панела и на СД да не ти се струва по-лоша картината. Не че Сони са мерило при СД обработка ,но не може да им се отрече ,че в модели 2011 има огромно подобрение .

    П.П. КТ "Скат" имат 13 ХД канала ,които за около месец бяха свободни /днес ги кодираха пак -не че бих дал +8лв за тях/.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Живее в
    Русе
    Мнения
    29
    #1133

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от popiiiiin
    здравейте...нов съм във форума,закупих си наскоро сони kdl-55ex720 и да споделя че парите за него,не -оправдаха очакванията ми.На кабелна тв съм,с 3 тв от които 2бр плазми по 50 инча и едно лсд-сони(по-горе написаното),кабелите до тв. са еднакво далги,но качеството е различно....2 бр плазми-образ перфектен,1 бр лсд-образ слаб. С една дума казано-лсд иска само HD канали,докато на плазмите всичко си върви,било то аналогов или цифров канал.Моят съвет към вас е,или купуваите висок клас тв(в часнос лсд) или по-добре си карайте на старите плазми. Поздрави...
    Почти всичката техника, която съм имал и имам е на Сони (аудио и видео). Едно нещо съм разбрал - всичко си иска хубав сигнал. Сони не произвеждат техника, която да работи добре със лош сигнал. Това не е ВЕФ, който просто свири, след като е хванал на дълги вълни Гласът на Америка. Това е техника за претенциозните, които дават не малко и очакват много. Имах телевизор Електрон, когато си взех първото Сони. На VHS със съмнително качество, Електрон-а изглеждаше сякаш по-добър. Естествено - при него не се вижда всичкият шум на калпавият запис. Със ДВД или Блу Рей нещата ще стоят по много различен начин. СЪщата работа според мен е и при плазма срещу ЛСД и особено 50 инча плазма HD Ready 2008 срещу Сони 55EX720(същият притежавам и аз) Full HD 2011...

    Относно плюсове и минуси - минусите са по скоро козметични, като Recall на дистанционното или орязаният плейър. Поздрави

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #1134

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Айде и аз да се запиша-40ех500 -телевизора е супер/взех го преди почти година за 960лв/.Няма функция последен канал и е според мен бавен при смяна на канали-сравнявам го с панасоник 42у3е,който е с доста по-бърз процесор ,но с отвратително меню.Не робувам на марки-всички телевизори са взимани на промоции-3бр. за 6 месеца

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    22
    #1135

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте, дали е възможно при свързване на USB диск към KDL46EX720 дискът да се шерне по мрежата и да се вижда от компютрите в нея? TV-то е свързано с wi-fi адаптер.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    80
    #1136

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Последна информация за 3D очилата на SONY - наличности ще има чак в края на февруари. Проблемът с изключително голямото закъснение се получава не само поради проблемите с производството от миналата година, а и с продуктовата подмяна от настоящата. TDG-BR250 би трябвало да бъде заменен от новия TDG-BR750 за 2012 година, но на въпросът ми кой от двата модела ще бъде доставян никой не можа да ми даде еднозначен отговор. По принцип винаги гледат да си изчистят наличните количества от по-стара продукция, особено за свити и зле регулирани пазари като българския, но на практика след наводненията в Азия не остана и нищо залежало , така че никак не е малък шанса да получим 750-ки. Аз лично се надявам така да се получи, но ще почакаме и ще разберем.


  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на z_harris
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    101
    #1137

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Изглеждат доста добре, но каква е разликата освен визията с тези които има в момента?

  16. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    250
    #1138

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Някой поръчвал ли е нещо от Техника.бг? Само там успях да си намеря 46cx520 и ми казаха че е наличен по телефона? Сайта им е малко странен. Казаха ми че гаранцията е за цялата страна и се поддържа не от тях а от сервизите на сони?

    http://technika.bg/product/6428/lcd-...cx520baep.html


  17. Junior Member Аватара на z_harris
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    101
    #1139

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте,

    имам един въпрос: има ли начин да се пуснат субтитри, когато се пускат филми по мрежата от лаптопа? Опитвам се да намеря начин, но за сега не успявам.


  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    80
    #1140

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от z_harris
    Изглеждат доста добре, но каква е разликата освен визията с тези които има в момента?
    Основната разлика видимо е в дизайна. От тук следва и в теглото. Новият модел ще тежи само 34 грама, в сравнение с 250-ките, за които дават тегло от почти 60 грама. Рамката е от титан, а зарядната букса е между стъклата, отдолу. Иначе стъклата и управлението като цяло са си същите. На мен лично доста ми наподобяват bluetooth моделите на Samsung, но като ги поразгледах повече се замислих за чисто механичната им издържливост - с тази конструкция вероятността да бъдат счупени или повредени е доста по-голяма от тази при TDG-BR250, при които монолитния дизайн е доста по-устойчив. Не че някой би се забавлявал като се захвърля с 3Д очила из къщи, но все пак при евентуално неволно насядане (което си е и най-вероятната опасност) новия модел ми се чини, че не би бил толкова издържлив като стария.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 76 от 92 ПърваПърва ... 2666747576777886 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1477
    Последно: 11-09-13, 18:47
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе