Страница 18 от 27 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследноПоследно
Резултати от 256 до 270 от общо 404
Like Tree28Одобрявам

SONY KDL-43W805C 3D LED

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    127
    #256

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Как да си пусна google cast на компютъра ?
    Преди 1 година си свързах компа с телевизора, но не помня как, сега и жена ми иска да свържа нейния, ама вече съм забравил ?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #257

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Цитат Първоначално публикувано от vandu Виж публикацията
    Как да си пусна google cast на компютъра ?
    Преди 1 година си свързах компа с телевизора, но не помня как, сега и жена ми иска да свържа нейния, ама вече съм забравил ?
    SONY EU | Support - Cast a Chrome browser tab to your TV from your computer
    Toва ли имаш предвид

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    127
    #258

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Да, няма го.

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #259

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Кое го няма ?

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #260

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    да докладвам и аз за някои проблеми след ъпдейт до андроид 7 и фабрични настройки:
    1. и при мен изчезна опцията google cast и се появи нещо ново "miracast" май беше, но не съм задълбавал
    2. инсталирам обратно hbogo, но при отваряне на приложението, изписва нещо от сорта "cannot find bg.hbogo.bg" (знам, че много колеги са имали проблем с него и преди ъпдейта, но при мен работеше коректно с версия за тв). ползвам услугата чрез кабелен оператор.
    3. не мога да инсталирам обратно popcorn time, nova play и vbox - инсталационните файлове са копирани във вътрешната памет, но при опит за инсталиране не е активен бутона инсталирай
    4. не мога да инсталирам обратно exodus в коди - дава ми грешка, че тв не е свързан в мрежата, а това не е така

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    73
    #261

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Цитат Първоначално публикувано от joro_kem Виж публикацията
    да докладвам и аз за някои проблеми след ъпдейт до андроид 7 и фабрични настройки:

    4. не мога да инсталирам обратно exodus в коди - дава ми грешка, че тв не е свързан в мрежата, а това не е така
    Относно exodus-а, този адон прекрати официално своето съществуване още миналото лято. Сега има exodus 3, който е е covennat със сменен скин.

  8.  
     
  9. Member Аватара на dzver
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    194
    #262
    Цитат Първоначално публикувано от joro_kem Виж публикацията
    3. не мога да инсталирам обратно popcorn time, nova play и vbox - инсталационните файлове са копирани във вътрешната памет, но при опит за инсталиране не е активен бутона инсталирай
    Преди няколко дена се борих със същата идиотщина макар и с други приложения. Получава се някакъв вид оувърлей от друго приложение и пречи на инсталиращата програма. Аз ползвам xplore, оттам пускам apk-то и бутонът инсталирай не е активен. Минимизирам файл мениджъра с бутона HOME, след това го пускам отново и отново пускам apk-то и вече бутонът е активен. Това е.
    Този пост е редактиран от dzver; 23-03-18 в 18:12.

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #263

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Цитат Първоначално публикувано от dzver Виж публикацията
    Преди няколко дена се борих със същата идиотщина макар и с други приложения. Получава се някакъв вид оувърлей от друго приложение и пречи на инсталиращата програма. Аз ползвам xplore, оттам пускам apk-то и бутона инсталирай не е активен. Минимизирам файл мениджъра с бутона HOME, след това го пускам отново и отново пускам apk-то и вече бутонът е активен. Това е.
    Получи се! Сърдечно благодаря!
    dzver одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    10
    #264

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Здравейте! Имам проблем с телевизор Sony 43w805c. Сутринта пуснах Youtube и телевизора се рестартира, не му обърнах внимание по късно го пуснах натиснах Home показа се домашната страница, но след малко екрана стана черен.Рестартирах го със задържане на копчето на дистанционното, успях да вляза в настройки, опитах да върна фабрични-не става! Изключвах го от контакта ефект никакъв. Работи няколко секунди и пак черен екран. Някой, ако има идея какъв е проблема ще съм благодарен,ако сподели.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #265

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Цитат Първоначално публикувано от kokolaicho Виж публикацията
    Работи няколко секунди и пак черен екран. Някой, ако има идея какъв е проблема ще съм благодарен,ако сподели.
    Гасне подсветката или целият дисплей с матрицата?
    Освети с фенерче и виж дали има нещо като картина когато изгасне.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    10
    #266

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Екрана е черен, но като натисна бутоните за звука се показват цифрите долу в ляво.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #267

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Тоест, появява се изображение на екрана? Само цифрите, а останалата част е черна?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    10
    #268

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Появяват се цифрите ,но нищо друго.След рестарт успея ли да вляза в настройки си стои там. Опитах се да деинсталирам някой приложения уж показва,че се деинсталират ,но после пак са си там. С фабричните настройки никакъв успех излизат ми диалогови прозорци ,че ще се изтрие всичко натискам "да" почва процедурата телевизора се рестартира ,но не е изтрито нищо.

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #269

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Омазал се е и май нещата на сервиз отиват с чиста иснталация през сервизните му чалъми...

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #270

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Опитвам се да прехвърля сигнал от Display port-a на Lenovo ThinkPad T420s
    Как се настройва?
    На HDMI 3 съм го вързал в Сонито с преходник (USB<Display port) и УСБ кабел

    Дисплея на лаптопа поддържа макс 1600x900 - това значи ли че трябва да сменям и лаптопа/картата за full HD?

    Ще опитам мтел-бокса да го пусна в съседен HDMI, барем поне телевизия да върви.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 27 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-16, 11:37
  2. Няколко въпроса за Sony 43w805C
    От Karushkov Teodor във форум Sony телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 04-08-16, 21:12
  3. Покупка на Sony 43w805C
    От niksa във форум Sony телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 18-06-16, 19:44
  4. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 11:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе