Страница 16 от 27 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 404

SONY KDL-43W805C 3D LED

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    131
    #226

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    То е ясно че ще е през USB но нали по време на инсталацията телевизора се рестартира няколко пъти и е строго забранено изваждането на захранващия кабел по време на инсталацията. Рисковано си е да започна нова инсталация при положение че всеки рестарт е свързан с изваждане на захранващия кабел.

    Като е купен от Емаг там ли да го изпратя или направо в някой от сервизите на Сони в България ?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #227

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Цитат Първоначално публикувано от eclips Виж публикацията
    То е ясно че ще е през USB но нали по време на инсталацията телевизора се рестартира няколко пъти и е строго забранено изваждането на захранващия кабел по време на инсталацията. Рисковано си е да започна нова инсталация при положение че всеки рестарт е свързан с изваждане на захранващия кабел.

    Като е купен от Емаг там ли да го изпратя или направо в някой от сервизите на Сони в България ?
    Не се разправяй със сервизи в България ти имаш договор с търговеца и към него трябва да предявиш претенцийте си а той в 30 дневен срок трябва да го реши или да ти върне парите.Успех !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    131
    #228

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Що все не успявам да случа на телевизор Предишния ми самсунг ue40eh6030 пък се пускаше самичък когато му е кеф Не ми се мисли следващия с какъв проблем ще е

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    127
    #229

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Имам външен хард който съм го напълнил с всичко снимано през годините, 300 гб. снимки и клипове. Но явно на телевизора му идват в повечко тези неща и едвам успявам да гледам снимки или клипове. През програмите на телевизора нямам никакъв успех, а през коди частичен, но в повечето случаи завършва с рестарт на телевизора. Има ли някоя програма за снимки която би се справила без проблем ?
    Второто нещо което ме дразни е че папките си ги реди по негов си начин, няма главни папки, а дава всички в които има снимки, което прави около 300-400 папки. Има ли настройка как да ги показва папките ?

  6. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #230

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Цитат Първоначално публикувано от vandu Виж публикацията
    Имам външен хард който съм го напълнил с всичко снимано през годините, 300 гб. снимки и клипове. Но явно на телевизора му идват в повечко тези неща и едвам успявам да гледам снимки или клипове. През програмите на телевизора нямам никакъв успех, а през коди частичен, но в повечето случаи завършва с рестарт на телевизора. Има ли някоя програма за снимки която би се справила без проблем ?
    Второто нещо което ме дразни е че папките си ги реди по негов си начин, няма главни папки, а дава всички в които има снимки, което прави около 300-400 папки. Има ли настройка как да ги показва папките ?
    С MX Player пробва ли?......там има настройки какво да ти показва...

    IMAG3864.jpg

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    127
    #231

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Благодаря, разбрах от къде ми идва проблема. Бях сложил удължител на USB порта за да не се мъча всеки път като слагам флашка. Когато външния хард го сложих директно към порта на телевизора работи доста по-бързо.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #232

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Аз също имам удължител,но нямам подобен проблем...,но той е само за флашката..харда ми е директно в телевизора и е само за запис.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    31
    #233

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Здравейте!
    Имам тв сони 50W805C. Ще има ли проблем при свързване със samsung soundbar hw k450 https://www.avforums.com/review/sams...r-review.12624 или някаква несъвместимост.
    Някой има ли опит при свързване на тв сони със самсунг саундбар или е по-добре да се купува саундбар сони?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    131
    #234

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Ето и развитие по моя проблем с загубата на LAN и WIFI.
    Изпратих го до емаг и след две седмици ми го връщат с не приета гаранция
    Изпратили са ми няколко листа на Английски но, още не съм ги дал на някой да ми ги преведе за да разбера защо не е приета гаранцията. Имам и черно бяла снимка на платката в телевизора на която май се вижда изгоряло. Вероятно ще си измият ръцете с токов удар


    Някакви идеи как мога да ги накарам да ми уважат гаранцията ?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  12. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #235

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Може наистина да е имало токов удар,не ползваш ли някакви защити?..галваничен разделител...разклонител с защита от претоварване,защита за LAN входа,,,има много варианти...аз например съм сложил по 1 UPS на всичките си телевизори,точно поради тази причина.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #236

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Цитат Първоначално публикувано от eclips Виж публикацията
    Що все не успявам да случа на телевизор Предишния ми самсунг ue40eh6030 пък се пускаше самичък когато му е кеф Не ми се мисли следващия с какъв проблем ще е
    След като постоянно излизат проблеми с различна техника , би трябвало да си потърсил причините и при теб - ел. инсталация , кабелна тв, мрежови връзки ...

    Иначе би трябвало да е обяснено защо не е уважена гаранцията , макар че според мен би трябвало да им изискаш мнение на български или да се обърнеш към КЗП по случая.
    Този пост е редактиран от svetlio1; 30-05-17 в 15:46.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #237

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Пишеш на КЗП, те ще те препратят към Европейския център за защита на потребителите има и българско представителство срока е 60 дни Емаг да отговори официално.
    И послушай колегата най евтиният юпс и галваничен разделител вършат работа.

    Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    131
    #238

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    А рутера и модема който са свързани преди телевизора не играят ли роля като защита ? Не би ли следвало първо те да изгорят и след това телевизора ?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    50
    #239

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Ако тока за телевизора ти минава през тях - да възможно е

  18. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #240

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Цитат Първоначално публикувано от bobyn Виж публикацията
    Ако тока за телевизора ти минава през тях - да възможно е
    Какъв е тоя ток за телевизора, който минава през рутера?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 27 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-16, 12:37
  2. Няколко въпроса за Sony 43w805C
    От Karushkov Teodor във форум Sony телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 04-08-16, 22:12
  3. Покупка на Sony 43w805C
    От niksa във форум Sony телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 18-06-16, 20:44
  4. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 14:37
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 12:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе