Страница 43 от 74 ПърваПърва ... 33414243444553 ... ПоследноПоследно
Резултати от 631 до 645 от общо 1109
Like Tree240Одобрявам

SONY телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #631

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Алтернатива на Коди - SPMC има повече функции за 3D видео (вкл. 3D Blu-ray ISO).

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #632
    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Алтернатива на Коди - SPMC има повече функции за 3D видео (вкл. 3D Blu-ray ISO).
    Проблема е че не се показва менюто на телевизора за 3D настройки като яркост на очилата и вида на 3D филма.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,562
    #633

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Christian Trozinski from the HDTV magazine presents you the test to Sony's XXL OLED TV KD-65A1. After the manufacturer already in 2008 with an 11-inch OLED TV watched, 2017 finally a new era in the living room break.



    source video:[youtube.com - digitalfernsehende]



    https://www.avforums.com/review/sony...v-review.13313

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,591
    #634

    Отговор: SONY телевизори 2017

    500W ... "еколозите" ще са очаровани

    п.п. Само на мен ли ми се струва, че са възможни проблеми с тоя дизайн на А1 - какво би спряло тв да се захлупи на екран ?

    - - - - - - - - - -

    Sony announce entry-level 4K HDR XE70 TV Series
    Този пост е редактиран от svetlio1; 05-05-17 в 19:36.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,562
    #635

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Sony A1E Review OLED (XBR55A1E, XBR65A1E, XBR77A1E)

    Дисплеят е наклонен назад...Проблем по скоро ще има при монтаж на стена. Събуферът ще бие директно в стената и така ще се получи кънтене и изкривяване на ниските честоти. Инженерите на Sony не са го предвидили...а решението е просто - електрониката да не едно цяло с дисплея, а да е във външна кутия, която може да се постави на разстояние от телевизора
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 06-05-17 в 20:26.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    342
    #636

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Някакъв списък с промените и фиксовете след последния ъпдейт? 30 минути за нищо са си съмнителни

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    21
    #637

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Здравейте,моля за съвет, получи се странен проблем при мен с телевизора (ХЕ9305) и кабелната (Близу).От скоро ми инсталираха ка модул от по-новите SMARCAM 3.5 ci+, работи всичко
    но се получи така че щом пусна на точно един канал- Animal planet HD работи и след връщане на който и да е друг канал и модула блокирва пише променена честота или неможе да разкодира,
    чакам да се рестартира модула и все така, иначе ако не пускам на споменатия канал работи стабилно.Пробвах модула на други телевизори няма този проблем перфектно се държи.Слагах
    друг модул но отсъщия тип( от 2-я ми тв) пак същия проблем.Идваха от оператора смениха ми модула с нов пак Smarcam3.5, сдвоиха го с картата, работи по същия начин ,явно проблема не е
    от тях.Какво би могло да се направи , дали може да е от някой бъг на андроида преди го нямаше този проблем при тест на тюнера с модул/карта на друг човек(Neoton), незнам нулиране до
    заводски настройки дали би помогнало но явно нещо се е омазало или тези тв-та не са напълно съвместими с този тип ка-модули

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #638

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Преди години имах подобен проблем - като превключа на един определен канал, ТВ забиваше и се оправяше с изключване от контакта. Причината се оказа кинескопен телевизор в друга стая, и оттогава задължително ползвам галваничен разделител. Разкачи всичко от телевизора и го изключи от контакта за 10 минути, след това включи само коаксиалния кабел, като преди това си изключил от сплитера кабелите към други ТВ.

  11. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #639

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от wassl Виж публикацията
    Здравейте,моля за съвет, получи се странен проблем при мен с телевизора (ХЕ9305) и кабелната (Близу).От скоро ми инсталираха ка модул от по-новите SMARCAM 3.5 ci+, работи всичко
    но се получи така че щом пусна на точно един канал- Animal planet HD работи и след връщане на който и да е друг канал и модула блокирва пише променена честота или неможе да разкодира,
    чакам да се рестартира модула и все така, иначе ако не пускам на споменатия канал работи стабилно.Пробвах модула на други телевизори няма този проблем перфектно се държи.Слагах
    друг модул но отсъщия тип( от 2-я ми тв) пак същия проблем.Идваха от оператора смениха ми модула с нов пак Smarcam3.5, сдвоиха го с картата, работи по същия начин ,явно проблема не е
    от тях.Какво би могло да се направи , дали може да е от някой бъг на андроида преди го нямаше този проблем при тест на тюнера с модул/карта на друг човек(Neoton), незнам нулиране до
    заводски настройки дали би помогнало но явно нещо се е омазало или тези тв-та не са напълно съвместими с този тип ка-модули
    Имаше един колега от форума,със същия проблем,и беше споменал че след смяна на Ка модула с по нов модел всичко се е оправило.При мен е по същия начин и се получава след гледане на нещо в тубата например,и при връщане към телевизионен канал изписва същия надпис.Имам 4 модула ,3 са на Smith които са си мой,и 1 на Neoton от Близу.С всичките го прави,и то само на Сонито,с другите 3 телевизора,които са различни марки,няма този проблем.Вече толкова съм му свикнал,че почти не ми прави впечатление....но ако все пак някой е намерил адекватно решение,нека го сподели....никакви ъпдейти и галванични разделители не са ми помогнали до сега.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    21
    #640
    Благодаря на отзовалите се пробвах да изключа
    всичко за евентуални смущения но не помага.
    Мислих си да не би тунера нещо....но на тази
    честота са няколко канала сканира ги и на който
    и от тях да пусна няма проблем само Анимал планет
    хд като пусна от тях и превключа и модула зацикля
    а небеше така в началото с друг модул.Струва ми се
    че проблема е с ci+ интерфейса,възможно ли е някаква
    защита да се е задействала срещу запис на USB например,
    и какво би станало ако го върна до заводските настройки.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    59
    #641

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от wassl Виж публикацията
    Здравейте,моля за съвет, получи се странен проблем при мен с телевизора (ХЕ9305) и кабелната (Близу).От скоро ми инсталираха ка модул от по-новите SMARCAM 3.5 ci+, работи всичко
    но се получи така че щом пусна на точно един канал- Animal planet HD работи и след връщане на който и да е друг канал и модула блокирва пише променена честота или неможе да разкодира,
    чакам да се рестартира модула и все така, иначе ако не пускам на споменатия канал работи стабилно.Пробвах модула на други телевизори няма този проблем перфектно се държи.Слагах
    друг модул но отсъщия тип( от 2-я ми тв) пак същия проблем.Идваха от оператора смениха ми модула с нов пак Smarcam3.5, сдвоиха го с картата, работи по същия начин ,явно проблема не е
    от тях.Какво би могло да се направи , дали може да е от някой бъг на андроида преди го нямаше този проблем при тест на тюнера с модул/карта на друг човек(Neoton), незнам нулиране до
    заводски настройки дали би помогнало но явно нещо се е омазало или тези тв-та не са напълно съвместими с този тип ка-модули
    Проблема е в оператора "Близу"
    https://forum.setcombg.com/sony-%D1%...tml#post717221
    върни се няколко поста по-назад откъдето започва дискусията
    botev4o одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    21
    #642
    Слава богу проблема го реших с този Animal HD
    Просто нулирах настройките на сателитня тюнер на
    Сонито който ползвах на Астра заради 5-6 uhd
    програми и рестартирах тв-то и вече близуто заработи
    добре.Явно са се получавали бъгове след ползване на
    двата тунера сат./кабел и доста подреждане на канали
    ръчно.Като изключим това с Андроид кашата машината
    е много добра с коди и др. приложения няма проблем.
    За 4к си трябва външен сат.приемник особено ако има
    и кабел.Това е засега дано е всичк, благодаря на
    отговорилите ми.

  16. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #643

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Ако проблема е в Близу,защо на останалите ми 3 бр. телевизори,различни марки от Сони,го няма този проблем?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    59
    #644

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Ако проблема е в Близу,защо на останалите ми 3 бр. телевизори,различни марки от Сони,го няма този проблем?
    Защото тунерите им са различни от тунера на Сони

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,562
    eleena и svetlio1 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 43 от 74 ПърваПърва ... 33414243444553 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1640
    Последно: 01-01-17, 17:45
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Отговори: 0
    Последно: 25-10-10, 11:26
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе