Страница 17 от 21 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 301
Like Tree41Одобрявам

SONY и HBO GO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    265
    #241

    Отговор: SONY и HBO GO

    Не знам с какво качество е в момента, но е доста по-добро от риповете в нета. От Хрома стартирам на лаптопа. Но понякога сече и не е пълно щастие.

    Има начин с Коди или друго да се гледа "платено" (през А1) HBO GO директно (вече)?!

    ПП: Вече са сложили фон на титрите
    Този пост е редактиран от hakama; 23-02-19 в 20:42.

  2.  
     
  3. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #242

    Отговор: SONY и HBO GO

    Тези които са гледали "Заслепени от светлините" разбрахте ли как точно свърши филма?Куба замина ли за Аржентина? Кой застреля всъщност, гологлавия или Чичака? Тези въпроси ме терзаят

  4. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #243

    Отговор: SONY и HBO GO

    Гледах го още преди Нова Година и вече не помня такива подробности...очакваме 2-ри сезон

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #244

    Отговор: SONY и HBO GO

    Пловдивският оператор N3 вече няма договор с HBOGO. Открих го случайно вчера и след обаждане до оператора, разбрах "новината".

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    265
    #245

    Отговор: SONY и HBO GO

    Колеги, има ли развитие за нашите ТВ-та? Писна ми да диря титри и напасвам... а доста неща съм харесал от видеотеката им.
    Вариант Б е някакъв оптимизиран браузер (лаптопа е с wifi, hdmi>TV) - който да не сече. Доста е добро качеството, дори на 50ца.

    ПП: Гледам че Хромкаст, поддържал 1080p/60 Нz, вече - т.е. по-добър вариант от браузване през отделна машина?
    Hoвият Сhrоmесаѕt e c 15% пo-бъpз и ceгa пoддъpжa cтpийм видeo c peзoлюция 1080p и ĸaдpoвa чecтoтa 60 Нz (пpeишнaтa вepcия пoддъpжaшe caмo 720p пpи 30 Нz). Πoддъpжa ce WіFі 802.11ас бeзжичнa вpъзĸa в чecтoтнитe диaпaзoни 2,4 и 5,0 GНz.
    https://www.kaldata.com/%D1%85%D0%B0...35-295647.html
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-08-20 в 13:40.

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #246

    Отговор: SONY и HBO GO

    В магазина на телевизора си има оригинално приложение от декември миналата година, ако те разбирам правилно.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #247

    Отговор: SONY и HBO GO

    Какво решение искаш за HBO GO ,плащаш и гледаш ? Ако искаш без пари - няма да стане .. аз между каст и приложението за ТВ не виждам разлика в качеството ..

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #248

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    Какво решение искаш за HBO GO ,плащаш и гледаш ? Ако искаш без пари - няма да стане .. аз между каст и приложението за ТВ не виждам разлика в качеството ..
    Плащам за НВО пакет на оператора, но той вече не присъства в списъка с одобрени оператори за НВОGO и съответно нямам достъп до приложението. Нелепо звучи да плащам отделно и за приложението.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #249

    Отговор: SONY и HBO GO

    Ако плащаш 5 лева за доп. филмов пакет обикновено е така.При "одобрените" филмовият пакет е 10-12 лева.И е все тая тъй като ХБО ГО е 6 лева.

  12. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #250

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от joro_kem Виж публикацията
    Плащам за НВО пакет на оператора, но той вече не присъства в списъка с одобрени оператори за НВОGO и съответно нямам достъп до приложението. Нелепо звучи да плащам отделно и за приложението.
    Ок ,и за какво решение питаш ? Нелепо звучи само питането ти ..

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #251

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    Ок ,и за какво решение питаш ? Нелепо звучи само питането ти ..
    Пич, не питам за решение. Излагам факт, от който е видно, че дори и да плащаш, не получаваш! А два пъти не бих плащал за едно и също - принцип! Ся разбра ли ме?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #252

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Ако плащаш 5 лева за доп. филмов пакет обикновено е така.При "одобрените" филмовият пакет е 10-12 лева.И е все тая тъй като ХБО ГО е 6 лева.
    Цената на пакета не е променяна поне 3 години, до 1 април всичко беше ок (освен, че приложението не работеше коректно на телевизори Сони). Явно са променили условията за оператори.

  16. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    250
    #253

    Отговор: SONY и HBO GO

    Някой може ли да ми даде линк за сваляне na APK към ХБО и Булсаткома че се мъча с едно Amazon Stick....

  17. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #254

    Отговор: SONY и HBO GO


  18. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    265
    #255

    Отговор: SONY и HBO GO

    Има ли вече решение (и скоро ще има ли) за HBO Go>Сони?
    Чат пат пускам през сайта им, но не е като да го пуснеш директно (повече опъване кабели/мишка, резолюция..)- качеството различно ли е?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 21 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-16, 11:37
  2. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  3. Продавам уникална камера Sony NEX-VG10Е + Sony Vegas Pro 8
    От deannestorov във форум Приключили продажби
    Отговори: 44
    Последно: 09-03-12, 20:27
  4. Отговори: 0
    Последно: 01-05-10, 21:03
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 11:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе