Страница 64 от 75 ПърваПърва ... 1454626364656674 ... ПоследноПоследно
Резултати от 946 до 960 от общо 1119
Like Tree172Одобрявам

SONY телевизори 2019

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #946

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от javorenator Виж публикацията
    Информацията, която съм споделил е от професионален сайт hdtvtest и от друг avforums. Не съм написал никакви глупости, а само факти, и по-добре си мери приказките, защото си нападателен и писанията ти губят добрият тон.

    Да не ставаме смешни спорейкиза два модела, за които информацията е неизяснена. Горният пост си го редактирал и не съм го видял до като ти пиша. Първо беше писал, че не откриваш линк. Ето ти още един линк където пишат, че не го заменя всъщност : https://www.avforums.com/reviews/son...v-review.16142

    Не оспорвам какво са писали в ratings, просто ти обяснявам защо моделите са различни. Ако искаш отвори си книгата на сони за моделите от тази година, те са отдолу нагоре и ги виж, как са позиционирани.

    Освен всичко, Винсент обяснява в края на ревюто си, че постепенно на върха ще останат само олед панелите, защото са с най-добри характеристики за момента. Това е доста логично, не смяташ ли?


    Винсент и подобни клипове в тубата са платени и са свързани с Сони но ти държиш на тях, не за първи път, не разбираш и затова пишеш глупости, ако не ти харесва определението ми спри да пишеш глупости. В аvforums ревюто е представено в полза на XG95 защото не е независимо. Единнствено в tings нещата са реални и показват сравнение между два модела.

    Книгата на Сони си е книгата на Сони, има реални тестове в Rtings които са независими.

    Никой няма вина че не знаеш коя информация е реална и коя не.
    Този пост е редактиран от sony 1; 15-12-19 в 10:43.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #947

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Винсент и подобни клипове в тубата са платени и са свързани с Сони но ти държиш на тях, не за първи път, не разбираш и затова пишеш глупости, ако не ти харесва определението ми спри да пишеш глупости. В аvforums ревюто е представено в полза на XG95 защото не е независимо. Единнствено в tings нещата са реални и показват сравнение между два модела.

    Книгата на Сони си е книгата на Сони, има реални тестове в Rtings които са независими.

    Никой няма вина че не знаеш коя информация е реална и коя не.
    Не за първи път се държиш като дървен филосов и говориш по-принцип без да предоставяш факти. Отговарям ти за последно и спирам, няма никакъв смисъл да споря с човек, който не приема чуждо мнение дори да не е прав.

    1. Няма никакъв начин да знаеш кое ревю е независимо и кое не. Аз също не знам и не го твърдя.

    2. В аvforums ревюто не е представено в полза на XG95. Може да видиш защо са му дали оценка 7 от 10.

    3. А ти сигурен ли си, че знаеш ли коя информация е реална?

    На твърдението ти "Единнствено в tings нещата са реални и показват сравнение между два модела." само мога да се засмея.

    Не твърдя, че параметрите там са замерени грешно, те просто показват тяхната класация, и срещу точките, които дават има написано "Score components: Subjectively assigned". Сам може да си го преведеш.

    Доста хора знаят, че няма нито един сайт, в който класацията да е единствено вярна и реална, и за това проверяват на повече места. Нека хората от форума кажат дали има един единствен обективен сайт в мрежата, и дали това е rtings.

    4.На твърдението ти "Винсент и подобни клипове в тубата са платени и са свързани с Сони но ти държиш на тях"

    Да, аз харесвам Винсент и имам голямо довери в неговите ревюта. От всичко гледано бих казал, че Панасоник и LG олед моделите от високият клас са му любими.
    Няма как да знаеш, кои клипове са платени и кои не. Rtings също имат клипове в youtube. И те ли са платени? Със сигурност са платени, въпросът е кои им плаща и защо.

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #948

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от javorenator Виж публикацията
    Не за първи път се държиш като дървен филосов и говориш по-принцип без да предоставяш факти. Отговарям ти за последно и спирам, няма никакъв смисъл да споря с човек, който не приема чуждо мнение дори да не е прав.

    1. Няма никакъв начин да знаеш кое ревю е независимо и кое не. Аз също не знам и не го твърдя.

    2. В аvforums ревюто не е представено в полза на XG95. Може да видиш защо са му дали оценка 7 от 10.

    3. А ти сигурен ли си, че знаеш ли коя информация е реална?

    На твърдението ти "Единнствено в tings нещата са реални и показват сравнение между два модела." само мога да се засмея.

    Не твърдя, че параметрите там са замерени грешно, те просто показват тяхната класация, и срещу точките, които дават има написано "Score components: Subjectively assigned". Сам може да си го преведеш.

    Доста хора знаят, че няма нито един сайт, в който класацията да е единствено вярна и реална, и за това проверяват на повече места. Нека хората от форума кажат дали има един единствен обективен сайт в мрежата, и дали това е rtings.

    4.На твърдението ти "Винсент и подобни клипове в тубата са платени и са свързани с Сони но ти държиш на тях"

    Да, аз харесвам Винсент и имам голямо довери в неговите ревюта. От всичко гледано бих казал, че Панасоник и LG олед моделите от високият клас са му любими.
    Няма как да знаеш, кои клипове са платени и кои не. Rtings също имат клипове в youtube. И те ли са платени? Със сигурност са платени, въпросът е кои им плаща и защо.

    Oткакто купи XG95 не спираш да пишеш в полза на този телевизор, най добрия сайт Rtings за професионални и независими сравнения го заплюваш защото не пише под заплащане че тоя модел е най добрия. Ти просто си ФЕН на модела.

    Да не говориме за Винсет който е калибратор и подобни мнения и клипове в тубата които са продиктувани от Сони са леко казано несериозни, но ти им вярваш, викаш това са факти

    Просто си поредния Фен
    Този пост е редактиран от sony 1; 15-12-19 в 12:36.

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    6
    #949
    [QUOTE=sony 1;947288]Винсент и подобни клипове в тубата са платени и са свързани с Сони но ти държиш на тях, не за първи път, не разбираш и затова пишеш глупости

    Ти пък от къде разбра, че Винсент и подобни клипове са платени като пишеш от село? Познавате се лично с Винсент и ти е казал или присъства на срещата на която му платиха от Сони??? Не ти е за първи път да се нахвърляш върху някои изразил мнение, хайде спри се а!Аман от злобни хора с супер знания зад клавиатурата.
    Този пост е редактиран от Dominov; 15-12-19 в 21:00.

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #950

    Отговор: SONY телевизори 2019

    [QUOTE=Dominov;947322]
    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Винсент и подобни клипове в тубата са платени и са свързани с Сони но ти държиш на тях, не за първи път, не разбираш и затова пишеш глупости

    Ти пък от къде разбра, че Винсент и подобни клипове са платени като пишеш от село? Познавате се лично с Винсент и ти е казал или присъства на срещата на която му платих от Сони??? Не ти е за първи път да се нахвърляш върху някои изразил мнение, хайде спри се а!Аман от злобни хора с супер знания зад клавиатурата.
    Който е от село си личи като теб как се включваш неподготвен. Кореняк Софиянец съм за твое съжаление. Хвани прочети от самото начало а не да ми вадиш думи от последния пост.

    Не съм длъжен да чета 1000 мнения на ФЕНОВЕ които по никакъв начин не искат да осъзнаят че реалноста е друга.

  7. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #951

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Според мен да кажеш на някой,че е от село не би трябвало да е обида.И аз не съм ,но нямам нищо против хората които са.Друг е въпроса с каква цел ги говорим тези неща.
    ronnie72 одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #952

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Като започне някой да отрича най добрия и професионален сайт като Rtings a ти навира в лицето клипове от тубата в подкрепа на закупения от него модел...за какво става на въпрос освен за най обикновена фенщина. Този разговор го водихме преди 1, 2 месаца и никаква промяна оттогава.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #953

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Рейтингс също имат доста пропуски и грешки...
    Винсънт има договор с Крамптън и Мур. Той ги препоръчва, а те му дават бройки за тестовете.
    ronnie72 одобрява това.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    431
    #954

    Отговор: SONY телевизори 2019

    При всички марки виждам цъфтеж с въпросното им локалното затъмнение, по един или друг начин. Не е измислено както трябва и в случая го приемаме, като по-малкото зло в даден телевизор и го забравяме! Въпросът е след като застанеш пред телевизора какво се случва с картината? Да, определено при 8 и 9 серия на Sony, картината се получава най-добре. Не знам как го правят, но това което искам да видя се случва с лекота. Бях писал преди, стари филми ги видях във вид, който ми спря дъха. Никога не съм имал подобна марка за да го таксувате като манячество и пристрастено изкривено мнение. В сравнение преди години такава картина съм виждал при някои модели на Philips, Panasonic, Samsung, LG. През 2018/2019 не я видях при тях. Нищо лично.
    Този пост е редактиран от DOLBY VISION 4K; 16-12-19 в 12:07.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    629
    #955

    Отговор: SONY телевизори 2019

    не си изтривай филмите засега - като си вземеш олед по-нататък ще се възхитиш още веднъж

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    431
    #956

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Разбира се, че днешните филми за нищо не стават, дори и на OLED да ги пуснеш. Тя и тая технология също си има проблеми, особено отпечатването, което за мен е много, много дразнещо. Като ги решат и тия неща, може и към нея да се мине. Към момента наличните други стават.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #957

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Не знам колега защо 8 и 9 серия на SONY е под един знаменател.Според мен разликата е огромна.9 серия е VA/FALD,а 8 е в повечето случаи ips и edge/led(дори и dl да ев някои случаи не е FALD).
    А пък днешните филми на OLED стават(и от SONY така мислят).И когато дойде утре по-хубавото тогава ще го мислим,засега трябва да си ги гледам както намерим.

    https://www.displayspecifications.com/bg/brand/47e6f

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    431
    #958

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Като говорим за 8 става дума единствено за 49XG8377, VA, 100Hz., а относно в пряко сравнение с 9-та, победителя е известен разбира се и то мнооого видимо. Към днешна дата 49XG9005 е възможно най-малкото зло като компромис и микс от добра комбинация на всичко необходимо в категорията: най-малък (49') голям телевизор. Тествахме го с група ентусиасти в пряко сравнение с Samsung Q70 (много зле), Panasonic GX830 (горе-долу бива) и крайния победител като цяло е той. Разбира се това е само наше лично усещане за качеството на картината. Преди 3 години тези две марки правиха по-добри модели, но това е положението при LCD.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,414
    #959

    Отговор: SONY телевизори 2019

    В общи линии и аз ще купувам пак тв, колебая се дали да се примиря и да взема 55/ 9ххх модела или да изчакам малко и да купя OLED, за жалост повече от 55 няма как да събера в хола.....9005 за 1600 лв ми се вижда без пари ....

  18. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #960

    Отговор: SONY телевизори 2019

    @DV4k
    VA ,но edge led(?),не го виждам в ds..Гледах Q70 (по-зле според Вас от GX830 за какво?)по магазините и в интерес на истината SONY 9XX ми се видя по-добре,но това което казвате,че е много зле не го намирам в сравненията на експертите,които дори ако не мислим за тестовете,а само как имат възможност да гледат тв-те....Но мнението Ви е интересно.
    https://www.displayspecifications.com/bg/model/425a1880

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 64 от 75 ПърваПърва ... 1454626364656674 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11
  2. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 912
    Последно: 02-01-19, 13:40
  3. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 06:21
  4. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 17:45
  5. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе