Страница 38 от 107 ПърваПърва ... 2836373839404888 ... ПоследноПоследно
Резултати от 556 до 570 от общо 1593
Like Tree304Одобрявам

SONY телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #556

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    16 е общото място. Иначе 6,7 е тази която ти можеш да ползваш.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    428
    #557

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Има операционна система, програми... Тва остава накрая. Не, че имам зор за повече. Щом коди ми плейва от харда 4к блурей дисковете, друго не ми трябва.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #558

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Благодаря!

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #559

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    От години ползвам около 3,5Gb от мястото.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #560

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    А можете ли да споделите някакви настройки,гледам предимно филми ,футбол и Ю Туб?

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #561

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Настройките общо взето са индивидуални.Виж тук може и да ти хареса нещо.
    https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x950h/settings
    Има туба без реклами, ако искаш да я инсталираш пиши.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    428
    #562

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Тая туба я пробвах ама е доста бъгава и не я ползвам... Пише, че поддържа 4к, а само 1080p ми пуска, HDR да не говорим! Аз така или иначе каналите дето следя, един два са с реклами.
    Този пост е редактиран от evdiko; 09-03-21 в 19:39.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #563

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Благодаря за отговорите!
    Картината ми стоеше леко мътна,но изключих светлинния сензор и нещата се оправиха,дори намалих яркостта на 30.
    Искам и още нещо да питам,на колко трябва да се нагласи функцията за изглаждане на картината ,за да се избегне тресене при бързо движение на камерата по вертикала и хоризонтала?

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    428
    #564

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Тва последното не го разбрах иначе като си легна съм на минимум яркост и включен сензор, даже и гамата съм намалил на минимум, щото ми вади очите. Аз гледам от 2.30 65 инча...

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #565

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Аз съм от 2 метра.Мисля,че е функцията Моушън флоу.

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    428
    #566

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Сега изгледах Аквамен 4K blu ray. Значиииии, без думи съм. Беше ме много яд като го гледах на кино, че имаше много народ и свободни бяха само най крайните и първи редове. Помня, че нищо не видях с тва 3д, много мътна и тъмна картината. По принцип не обичам 3д... Тва Sony xh95 ми разби представите за качество на картината! Макар коди да не ми изкарва dolby vision, hdr10 изглеждаше просто невероятно, а IMAX сцените бяха превъзходни. Качеството на звука макар и dts е перфектно. Просто забравям за кино на 100%! Комфорта у дома и тва качество на картината не искам да сменям за зала пълна с хора които не знаят що са там.
    С други думи ама грам не съжалявам, че вместо 1500 лв. планувани, платих 2700 лв. за телевизор. Този пост е предимно към киноманите дето се чудят още какво да купят.
    За тоя релийз иде реч: https://www.blu-ray.com/movies/Aquam...lu-ray/222811/
    Този пост е редактиран от evdiko; 11-03-21 в 10:12.
    podredko одобрява това.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    6
    #567

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте,

    Имам следното питане. Разполагам със Sony XH9096, гледам филми през коди с елементум добавката и има много с 4К качество, които ти прави кеф да ги гледаш. Сега питанката ми е следната, ако не ползвам външен допълнителен плеър без знечение какъв, мога ли по eARC с HDMI с правилните настройки на коди да да изпратя звука към ресивър, който поддържа HDMI 2.1 и има поддръжка на eARC и ще се декодира ли той адекватно от ресивъра, така както е заложен в файла? Дано съм написал въпроса правилно. Огледал съм се в denon avr-x2700h за тази цел. Иначе си имам готин стерео усилвател и читави тонколони, (два флорстенда и две задни и два активни суба, ще си взема и център),но за филми ми се иска поне 5.2 за сега. Изобщо ако някой му се пише, нека ме посъветва ако има по-читав начин (като софтуер) за гледане на филми в цялата им прелесет.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #568

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Това не зависи от версията на HDMI или поддръжката на eARC. Софтуерно телевизора е ограничен и с прекодиране можеш да извадиш само dolby digital (+) 5.1

  17. Novice
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    6
    #569

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Благодаря за отговора! Да разбирам ли, че ще е нужен външен плеър и ако да, какви са опциите за такъв?

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    428
    #570

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Може и dts да изкара. За eARC е само от външнен плеър. Sony поддържа pass through eARC, тоест външнен плеър с dts hd или dolby truehd вързан към тв с hdmi eARC, а от тв към av ресийвър пак с eARC. В момента и аз нямам hd аудио от флашката и коди, но без проблем плейвам dolby digital 5.1 и dts 5.1 към външния ресийвър вързан с оптичен кабел. За момента тва ми върши перфектна работа. Изръсих бая пара за телевизор. За тва догодина ще сменя ресийвъра с eARC такъв и поне 7.1, за да се осмисли HD звука, но за целта ще ми трябва и външен плеър като nvidia shield tv pro, или по скоро съм навит за нов intel nuc с hdmi eARC поддръжка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 38 от 107 ПърваПърва ... 2836373839404888 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. LG телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 1034
    Последно: Вчера, 08:57
  2. Samsung телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1212
    Последно: 17-04-24, 21:09
  3. Отговори: 117
    Последно: 11-06-21, 23:44
  4. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 06:21
  5. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе