Страница 12 от 109 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 1621
Like Tree308Одобрявам

SONY телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,710
    #166

    Отговор: SONY телевизори 2020

    Христославе, а за 2017г. модели дали ще има?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #167

    Отговор: SONY телевизори 2020

    Цитат Първоначално публикувано от apmil4ev Виж публикацията
    хей, това е чудесна новина!
    чакаме ъпдейта и за европейските модели
    почвам да чета за отзивите за Орео-то, че досега не ме интересуваха тези теми
    готово - изчетох почти всичко за ъпдейта - чакам го!
    Кажи плюсове и минуси , къде си чел, че аз последно време ползвам само плекс и каста на телевизора и не съм сигурен дали да ъпдейтвам. Кодито не съм го пускал в последните 2 месеца, имам и едно иптв приложение и толкоз... При 5-цата и 6-цата ми се включваше телевизора по нощите, имаше и произволни рестарти, особено когато го пратя в стендбай, тоест при излизане от вкъщи Такива ефекти ако ми се върнат по-добре да не ъпвам

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    629
    #168

    Отговор: SONY телевизори 2020

    Цитат Първоначално публикувано от joni81 Виж публикацията
    Здравейте.
    Какво ви е мнението за SONY KD-55XG9505

    Съсед иска да го взима утре(бил последен ден на промо) и ме попита какво ми е мнението. Досега не съм имал Сони и телевизор с Андроид и се надявам някой да сподели как се държи телевизора и дали си заслужава парите(около 2к)
    Човека гледа предимно спорт и филми - важно му е дали може да чете различни формати(mkv, h.264 и h.265) защото гледа доста филми и сериали.
    Абонат е на кабелна телевизия и го вълнува дали може да записва и в същото време да гледа друг канал.
    не знам дали си заслужава цената, но аз съм много доволен от моя че е с андроид (нищо че е модел 2015 и е по-нисък модел от този) - с приложенията на андроида функционалните възможности нарастват неимоверно - все едно си си купил 55' таблет с прекрасна картина (естествено с всички плюсове и минуси на андроида). да го кажем така - аз ако избирам телевизор сега без андроид не бих го взел - друг е въпроса че сега висок клас телевизор без андроид на сони няма.
    слагаш едно spmc и нямаш проблеми с филми и онлайн торенти - аз го ползвам това активно. също така iptv програми колкото искаш...
    относно записа - тъй като няма два слота за 2 карти може да се записва единствено една кодирана програма и да се гледа една отключена - това съм го пробвал и работи на 100% . същото е и ако записва отключена а гледа кодирана или работи само с отключени програми, но с кодираните е ограничен само до една заради липсата на втора карта
    този твой съсед да беше се сетил да пита дали е добър телевизора след като беше минала промоцията , че тука обикновено първо хората купуват а после питат дали е добър


    Цитат Първоначално публикувано от TUISTERa Виж публикацията
    Кажи плюсове и минуси , къде си чел, че аз последно време ползвам само плекс и каста на телевизора и не съм сигурен дали да ъпдейтвам. Кодито не съм го пускал в последните 2 месеца, имам и едно иптв приложение и толкоз... При 5-цата и 6-цата ми се включваше телевизора по нощите, имаше и произволни рестарти, особено когато го пратя в стендбай, тоест при излизане от вкъщи Такива ефекти ако ми се върнат по-добре да не ъпвам
    ами бързината на работа ме блазни, също така с новия андроид ще е актуален поне още 5 години. надявам се и още да са пипнали работата по обработка на картината и качеството на образа да е подобрено - какво му трябва повече на човек от един телевизор освен качествена картина . след всеки ъпдейт това забелязвам - подобрена картина
    от минусите единствено орязания видеоплеар забелязах, но аз както писах ползвам spmc (големи благодарности на тоя колега дето го препоръча ) и не го считам много съществен.
    естествено никога не е късно нещо да са объркали(но ще го оправят задължително заради имиджа на марката), но факта,че пускат такъв ъпдейт може само да предизвиква уважение!! сега, как ще работи на по-слабия хардуер трябва да се чете по форумите какви са отзивите на потребителите дето са се ъпдейтнали и да внимаваме и ние.
    това че при нас ще дойде със закъснение има и добра страна - ние няма да сме опитните мишки
    Този пост е редактиран от apmil4ev; 24-06-20 в 10:37.

  5. Member Аватара на Martin_vn
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    173
    #169
    Грешка.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #170

    Отговор: SONY телевизори 2020

    Цитат Първоначално публикувано от Rumb@ta Виж публикацията
    Христославе, а за 2017г. модели дали ще има?
    Логично е, след като модели 2015 получават ъпдейт и за модели 2017 да има такъв.

    Появи се и за САЩ
    Firmware update to v6.827
    https://www.sony.com/electronics/sup...810c/downloads
    https://www.sony.com/electronics/sup...loads/00016747

    Дръжте USB флашките в готовност
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 24-06-20 в 13:09.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    233
    #171

    Отговор: SONY телевизори 2020

    Не се ли ъпдейтват ОТА?

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #172

    Отговор: SONY телевизори 2020

    ОТА обикновено идват с голямо закъснение. Също е и по сигурно.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    141
    #173

    Отговор: SONY телевизори 2020

    Цитат Първоначално публикувано от joni81 Виж публикацията
    Здравейте.
    Какво ви е мнението за SONY KD-55XG9505

    Съсед иска да го взима утре(бил последен ден на промо) и ме попита какво ми е мнението. Досега не съм имал Сони и телевизор с Андроид и се надявам някой да сподели как се държи телевизора и дали си заслужава парите(около 2к)
    Човека гледа предимно спорт и филми - важно му е дали може да чете различни формати(mkv, h.264 и h.265) защото гледа доста филми и сериали.
    Абонат е на кабелна телевизия и го вълнува дали може да записва и в същото време да гледа друг канал.
    Днес ходихме със съседа в магазина да взима Сони-то, бяхме с една флашка с 5-6 филма(проверени, че всичко е ок с букви и звук на Самсунг(Н8000) и Лг(не знам модела му, но е от 2018) . Помолихме служителя да пуснем флашката, всичко тръгна обаче нямаше букви. Гледахме настойки, но не стана. После опитахме на Samsung Q7R - там пък имаше букви, но нямаше звук. Опитахме на LG8200, там всичко беше ОК, но съседа, не поиска да вземе този телевизор. Доста по лоша картина от предните 2.
    Изобщо в момента положението с гледане на филми е много сложно.

  11. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,710
    #174

    Отговор: SONY телевизори 2020

    С вградения плйър ли гледахте на Сонито? То си има бутон на дистанционното за субтитрите. Поне йероглифи не изкара ли?

  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #175

    Отговор: SONY телевизори 2020

    Цитат Първоначално публикувано от joni81 Виж публикацията
    Днес ходихме със съседа в магазина да взима Сони-то, бяхме с една флашка с 5-6 филма(проверени, че всичко е ок с букви и звук на Самсунг(Н8000) и Лг(не знам модела му, но е от 2018) . Помолихме служителя да пуснем флашката, всичко тръгна обаче нямаше букви. Гледахме настойки, но не стана. После опитахме на Samsung Q7R - там пък имаше букви, но нямаше звук. Опитахме на LG8200, там всичко беше ОК, но съседа, не поиска да вземе този телевизор. Доста по лоша картина от предните 2.
    Изобщо в момента положението с гледане на филми е много сложно.
    При Сонито има бутон за включване на субтитрито. При Самсунг от 2018г насам моделите няма DTS кодек и затова звука на филма трябва да се прекодира във AC3.
    При Сонито който и плеар да му инсталирате от магазина всички субтитрита и звук вървят.
    Този пост е редактиран от sony 1; 24-06-20 в 18:28.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    233
    #176

    Отговор: SONY телевизори 2020

    Сонито чете всичко с подходящия плеър. Поне аз не съм срещнал филм да не го чете. Та няма нищо сложно, но трябва да знаеш какво правиш.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,710
    #177

    Отговор: SONY телевизори 2020

    Направете си сметка колко разбират служителите в технотата. Едни субове не могат да пуснат и не казват за липсата на ДТС кодека...
    style34 и sony 1 харесват това.

  16. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #178

    Отговор: SONY телевизори 2020

    Цитат Първоначално публикувано от Rumb@ta Виж публикацията
    Направете си сметка колко разбират служителите в технотата. Едни субове не могат да пуснат и не казват за липсата на ДТС кодека...
    Рядко, но има момчета които разбират от това онова, лично съм попадал.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    141
    #179

    Отговор: SONY телевизори 2020

    Ами аз не съм имал вземане даване с Андроид и го оставих той да пипа, човека ръчка по менютата, но не можа да ги подкара. Опитвахме с вградения плеър, то в магазина няма как да има друг. На единия от филмите имаше вградени букви от 10 страни и те тръгнаха, но всичко друго не.
    За Самсунг е ясно, че няма DTS и там е проблема. LG-то пък извади доста по лоша картина и съседа просто не поиска да го вземе. Лошото е, че моделите от 2020 са същите като на Самсунг и също няма да имат аудио когато има DTS, a хубавите Лед модели от 2019 не се намират почти никъде

  18. Member Аватара на ronnie72
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    171
    #180

    Отговор: SONY телевизори 2020

    При LG сте гледали доста по-ниска серия (8200)
    За да има някаква равнопоставеност с модела на Sony (55XG9505), вижте LG 55SM9800 или поне LG 55SM8600.
    При LG вграденият плеър е много добър.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 109 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1214
    Последно: Вчера, 21:59
  2. LG телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 1036
    Последно: Вчера, 18:59
  3. Отговори: 117
    Последно: 11-06-21, 23:44
  4. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 06:21
  5. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе