Страница 35 от 112 ПърваПърва ... 2533343536374585 ... ПоследноПоследно
Резултати от 511 до 525 от общо 1674

TCL телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #511

    Отговор: TCL телевизори

    С флашка се гледа перфектно със субтитри както са гледали до сега.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    81
    #512

    Отговор: TCL телевизори

    Сега пробвах да го ползвам, както мисля че ще го ползват родителите ти.

    Установих че като превърташ програмите с P up P down, като стигне края на списъка(в случая фаворити) отива на AV, HDMI3 ...HDMI1 и после се връща на програмите.

    Превъртането на програмите става и "кръста" надолу нагоре. Там върти само списъка с програмите.

    Аз не го харесвам този метод, защото се виждат само 3 програми - избраната предишната и следващата.

    Колкото до цифрите, може да напишеш до 5 цифрен канал(т.е. каналите са от 0 до 99999) - ако сгрешиш(няма такъв канал) остава на канала който си бил. Канали с една цифра се избират с една цифра и чакаш, канали с две цифри - въвеждаш две цифри и чакаш.

    Има една програма TV Guard, там има отметка да прави cleanup отвреме на време. Аз съм я изключил, защото ми изчезваха каналите в фаворити и мисля че тя го прави.

    Има друга опция Settings->Device Preferences-> Power-> Instant Power On. Това прави бутона Power на Sleep. Така не стартиташ всеки път андроида и да чакаш една минута, а става за 3 секунди. Ако искаш истински Shutdown - задържаш натиснат Power бутона.

    Изтеглих някакъв филм и субтитри. Качих на флашка и "боднах" в ТВто. Излиза прозорец че е намерило USB, влиза се избира се видео и после филма. Иначе се стига чрез "Source" бутона - Media Center. Субтитрите тръгнаха на български. На дистанционното има бутон за субтитри - могат да се спират. Същото е и с езика на аудиото- има бутон. Това е заводския начин - друг не съм пробвал, но мисля че ти точно това питаш.

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    8
    #513

    Отговор: TCL телевизори

    Здравейте, бърз въпрос .. моделът EP660 крачетата му може ли да се монтират навътре, тъй като ми е 100 см масата...и разбира се в момента е 657 лв в ЕМАГ заслужавали си ... интересува ме как се справя с черното...благодаря

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    141
    #514

    Отговор: TCL телевизори

    @sdhinkin много ти благодаря. Ще взема телевизора пък да видим...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    26
    #515

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от vakill Виж публикацията
    На settings-about е както настоящата версия,така и начина за актуализация на фърмуера.Писали сме в темата по въпроса,просто трябва да се чете.
    Благодаря, но в настройки няма относно, поне не в менюто на български. Не виждам и възможност за смяна на езика.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #516

    Отговор: TCL телевизори

    В настройките на андроида,не на картината.На началният андроидски екран,горе в дясно ,зъбното колело.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    176
    #517

    Отговор: TCL телевизори

    Възможно ли е някой собственик на TCL да направи няколко снимки на екрана на телевизора при работа с различни канали, HD и SD, и да ги качи някъде с нормално качество и резолюция? Интересува ме как е 43EP660, няма къде да го видя на живо, а не ми се занимава да го вземам и да го връщам, ако не ми хареса...

  10. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    977
    #518

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от iwan33 Виж публикацията
    Възможно ли е някой собственик на TCL да направи няколко снимки на екрана на телевизора при работа с различни канали, HD и SD, и да ги качи някъде с нормално качество и резолюция? Интересува ме как е 43EP660, няма къде да го видя на живо, а не ми се занимава да го вземам и да го връщам, ако не ми хареса...
    Няма как да видиш на снимките истинският цветове и контраст на телевизора Дори и снимката да е профи направена с DSLR, при идеални условия. Ще ги гледаш на твоя монитор, който трябва да е хардуерно калибриран. И резултатите са приблизителни.
    От телефон, пък едва ли ще се получи красив резултат.

    Това е, все едно да кажеш: Запиши ми една тонколона/ОТ как ще свири със профи микрофони и звукозаписна техника на видео. За да я чуя.
    Постигат се приблизителни/посредствени резултати.
    Да не говорим, че от матрица до матрица на телевизор има разлика (за даден модел).

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    26
    #519

    Отговор: TCL телевизори

    Да, разбрах, благодаря за помощта, но на началния екран на ЕР660 няма настройки (зъбно колело) нито горе, нито някъде другаде - появява се TCL, после това лого започва да се върти, после надписа Android се врътка и започва ТВ - до това време няма нищо друго на екрана. Благодаря за помоща, нсе пак!

  12. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    977
    #520

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от apopov Виж публикацията
    Да, разбрах, благодаря за помощта, но на началния екран на ЕР660 няма настройки (зъбно колело) нито горе, нито някъде другаде - появява се TCL, после това лого започва да се върти, после надписа Android се врътка и започва ТВ - до това време няма нищо друго на екрана. Благодаря за помоща, нсе пак!
    Нямам въпросният телевизор.
    Но след като зареди Android TV за първи път, и се настрои основните настройки на телевизора (език, канали, връзка).
    Трябва да ти покаже картина и оттам имаш опции за до-настройка, като отвориш разширените настройките в менюто (провери си упътването).

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #521

    Отговор: TCL телевизори

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    26
    #522

    Отговор: TCL телевизори

    Благодаря, видях го, приз цялото време ми е било пред очите. Аз съм дебил, извинете ме :-)

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #523

    Отговор: TCL телевизори


  17. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #524

    Отговор: TCL телевизори

    Интересно интервю.Правилно ли разбрах че всички европейски TCL-и ще имат ъпдейти до андроид 11 ?!
    Усещам как C715/C815 ще разбият пазара август месец като влязат в България.Минилед с брутален хардуер и всички възможни формати за 1400/1600лв съответно.В Полша някои магазини са ги пуснали вече на preorder.
    Този пост е редактиран от vakill; 28-04-20 в 16:34.

  18. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #525

    Отговор: TCL телевизори

    Минилед с брутален хардуер и всички възможни формати за 1400/1600лв съответно.В Полша някои магазини са ги пуснали вече на preorder.
    Moже ли линк към моделите.И когато говорим за цени да не забравяме,че размера има значение.Т.е. за колко инча'' са тези цени?.
    И X815 е миналогодишния модел,не е минилед и е около 1200eu за 65''.Той е edge led,тук погрешно е описан.
    https://www.displayspecifications.com/bg/model/80001c0a
    https://www.lcd-compare.com/index.ph...n&TCL65X815=on
    Този пост е редактиран от cable; 27-04-20 в 09:37.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 35 от 112 ПърваПърва ... 2533343536374585 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. VOX телевизори
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-06-23, 11:46
  2. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 23:27
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 07:46
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 16:06
  5. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 21:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе