Той Alexi нали пазарува от Емаг и е прекалено беден, за да си купи гаранция, та е по-вероятно да е само с 2 години
А по темата - на видеото наистина ми се стори че C8L е с малко по-добри ъгли от C7L, макар и да не претендираше за равностойно позициониране.
Даже каза че на Bravia 7 били дори по-зле.