Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор Toshiba ?

Гласували
253. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    9 3.56%
  • 32"

    52 20.55%
  • 37"

    5 1.98%
  • 40"

    109 43.08%
  • 42"

    26 10.28%
  • 46"

    53 20.95%
  • 47"

    6 2.37%
  • 55"

    5 1.98%
  • 84''

    1 0.40%
Отговори на анкетата
Страница 38 от 99 ПърваПърва ... 2836373839404888 ... ПоследноПоследно
Резултати от 556 до 570 от общо 1478
Like Tree15Одобрявам

Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #556

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от doby66
    И при мен не тръгна от първия път, но форматирах няколко пъти флашката на телевизора и стана.
    Това не го разбрах (не стоплям бързо),форматира флашката чрез ТВто?! или на компа и в къв формат,FAT32 ли?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    14
    #557

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    Това не го разбрах (не стоплям бързо),форматира флашката чрез ТВто?! или на компа и в къв формат,FAT32 ли?
    На телевизора. Иначе не става.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #558

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Доби,как да я форматирам на ТВто?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    14
    #559

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    Доби,как да я форматирам на ТВто?
    Меню-Настройки-Предпочитания-Настройка за запис-Форматиране на устройство

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #560

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    А,ядец-настройка запис не ми е активна.ТВто е качило версия 6.9.9D.1 от 22 август 2012,предишната беше 6.8.4G.1 от 24 март,взех го с 6.8.0Е.1 от 23 февруари.
    Гледам качено е WI DI (то за бяс е тва,де го тоя лаптоп с widi).

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    14
    #561

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Върни телевизора към фабричните настройки и пробвай пак. При мен не се е налагало да го връщам към фабрични настройки. Даже каналите и моите настройки си стояха.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    4
    #562

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Снощи бях в Карфур на покупки и реших да чуя на 32LV933 звука. Тъй като беше спрян, продавач-консултантът услужливо ми даде дистанционното и го пуснахме. Ами да ви кажа, за мен се чуваше добре, пуснахме го до половината и се чуваше доста силно в магазина. Бяха пуснали някакво HD филмче (това предполагам също има значение). Аз не съм някакъв маниак на тема силна музика, телевизора ще го ползвам да гледам футбол на него, а не концерти, филми и т.н. Друго ми направи лошо впечатление. Дистанционното. Натискам го и не хващаще от първия път. Разстоянието беше метър и половина, махнах и табелата с цената - без промяна. Гледам, че има оплаквания по тази тема. Може мострата да е върната бройка, нямам представа, но ако някой реши да го взима е хубаво да го има предвид и да го тества. Това е единственото, което ме спира да взема телевизора

  10. Novice
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    8
    #563

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Имах огромни проблеми с първоначалната настройка на цифровите канали към кабелния оператор на Toshiba HL 833 G.Като иззбереш страна "България" не ти позволява тунер "кабел".Опитах със страна "Германия",където позволява тунер "кабел",но излязоха 1/3 от програмите и Евроспорт на немски.Подобно нещо се получи и със страни "Великобритания","Унгария","Украйна".Отчаян,опитах с "Чехия".И,о-о чудо-всичко е наред,всички цифрови програми,които без проблеми си излиза на другия телевизор Hitachi,и Евроспорт на български.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    10
    #564

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Колеги телевизора е Toshiba 40rl933 когато натисна копчето за изкл. спира звука и след няколко секунди спира и самия телевизор и след няколко минути се вкл. сам иначе повечето пъти спира веднага след като натисна копчето.Някакви идеи ?

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,601
    #565

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    milenanicki
    Върни телевизора към фабричните настройки и пробвай пак.

    Още два варианта за решение, в случай че първият не проработи.
    1. Постави си галваничен съединител на кабела от кабелната.
    2. Ъпдейт на софтуера.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    47
    #566

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от milenanicki
    Колеги телевизора е Toshiba 40rl933 когато натисна копчето за изкл. спира звука и след няколко секунди спира и самия телевизор и след няколко минути се вкл. сам иначе повечето пъти спира веднага след като натисна копчето.Някакви идеи ?
    Мда.. и аз имам същия телевизор и същият проблем,само,че при мен като натисна копчето за изкл. сприа звука.. и след няколко сек се изключва,НО не се включва после сам. Нещо до настройки ще да е,защото в началото като го купих ми правеше тоя номер, и нали всичко нова се ровичка и човърка по настройки та не знам какво бях направил, но след тия човърканици почна като натисна копчето за изкл. да се изключва веднага. След няколко дни пак ровичках нещо по настройките... и пак почна със закъснение да се изключва... Та не е до ъпдейт на софта... А и не е до ресет на фабричните,защото няколко пъти съм го ресетвал докато се изключваше веднага и продължи да си се изключва веднага... А сега де?! Ако някой има идей ще сме му благодарни с колегата

    П.П.
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    milenanicki
    Още два варианта за решение, в случай че първият не проработи.
    1. Постави си галваничен съединител на кабела от кабелната.
    2. Ъпдейт на софтуера.
    Какъв е тоя съединител?! Но надали при мен трябва такъв тъй като съм към Мегалан,и не съм на коксиал...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    10
    #567

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Enties
    Мда.. и аз имам същия телевизор и същият проблем,само,че при мен като натисна копчето за изкл. спира звука.. и след няколко сек се изключва,НО не се вкючва после сам. Нещо до настройки ще да е,защото в началото като го купих ми правеше тоя номер, и нали всичко нова се ровичка и човърка по настройки та не знам какво бях направил, но след тия човърканици почна като натисна копчето за изкл. да се изключва веднага. След няколко дни пак ровичках нещо по настройките... и пак почна със закъснение да се изключва... Та не е до ъпдейт на софта... А и не е до ресет на фабричните,защото няколко пъти съм го ресетвал докато се изключваше веднага и продължи да си се изключва веднага... А сега де?! Ако някой има идей ще сме му благодарни с колегата
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    milenanicki
    Върни телевизора към фабричните настройки и пробвай пак.
    Още два варианта за решение, в случай че първият не проработи.
    1. Постави си галваничен съединител на кабела от кабелната.
    2. Ъпдейт на софтуера.
    П.П.
    Какъв е тоя съединител?! Но надали при мен трябва такъв тъй като съм към Мегалан,и не съм на коксиал...
    [/quote]Напредъка е че вече не се вкл. сам (активна готовност)е изкл.Пробвал съм и с връщане на заводските настройки ,но явно правя нови и пак започва така да спира само че вече не се вкл. сам.До преди 20 дена бях с последния софт. дали има нов не знам.Нов въпрос и при вас ли превкл. бавно каналите?Все още не мога да превъртам напред когато гледам филми със суб. чрез DLNA някаква нова програма или когато излезе нов софт да пробвам с него?А иначе аз съм с коаксиален кабел от НЕТ 1 и какво представлява този галваничен съединител и от къде да го взема?Благодаря предварително!

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,601
    #568

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Офф.. имах предвид галваничен разделител, ама в бързината съм написал съединител сори за объркването. Щом си с външен приемник - не ти трябва такъв.

    Проблема стана интересен особено след написаното от Enties за настройките. Да не би да сте активирали някаква синхронизация за CEC протокола (CE-Link and Regza Link).

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    47
    #569

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Офф.. имах предвид галваничен разделител, ама в бързината съм написал съединител сори за объркването. Щом си с външен приемник - не ти трябва такъв.

    Проблема стана интересен особено след написаното от Enties за настройките. Да не би да сте активирали някаква синхронизация за CEC протокола (CE-Link and Regza Link).
    Хъммм,че ръм ровичкал там ровичакл съм :D Чакай да проверя какво е положението там

    Мнем... значи на REGZA-LINK Setup

    Еnable REGZA-LINK - беше off,a TV Auto Power -on , Auto Standby - on - Но последните две бяха неактивни. Направих REGZA-LINK - ON, и другите две на ON - положението си остана същото. Оставих последните две на ON, и дадох на REGZA-LINK - OFF,положението пак същото,... странна работа. Ще се хвана утре да ръчкам по менютата - току виж съм нацелил какво съм направил първият път :rolleyes:

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,593
    #570

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Едва ли е това - това е управлението на други уреди през HDMI - дали да се вкл. и изкл. при пускане и гасене на тв . Проблема не ми изглежда нормален - освен нещо от "ЕКО" настройките да е .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 38 от 99 ПърваПърва ... 2836373839404888 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 18:58
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе