Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор Toshiba ?

Гласували
253. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    9 3.56%
  • 32"

    52 20.55%
  • 37"

    5 1.98%
  • 40"

    109 43.08%
  • 42"

    26 10.28%
  • 46"

    53 20.95%
  • 47"

    6 2.37%
  • 55"

    5 1.98%
  • 84''

    1 0.40%
Отговори на анкетата
Страница 98 от 99 ПърваПърва ... 488896979899 ПоследноПоследно
Резултати от 1,456 до 1,470 от общо 1478
Like Tree15Одобрявам

Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,601
    #1456

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3


  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    8
    #1457

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от erik11 Виж публикацията
    Айде бе хора кажете къде е това Clear scan защото прерових менюто и никъде не излиза подобно нещо? 42 VL863
    При мен с изключването на clear scan не се получи никакво подобрение. Разминаването между звук и картина поправи от само себе си след ъпдейт на софтуера на TV-то. Възможно е да зависи от модела.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    51
    #1458

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    40TL933
    Може ли да се използва аудио изход от скарт, за да се свърже с уредба докато се гледа телевизия?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    139
    #1459

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте имам следните няколко въпроса, Имам телевизор Toshiba regza 32av733g1 закупен от Техномаркет през 2010:
    1. Как мога да актуализирам фърмуера? В момента ми изписва, че е V2.01 20100318 (не знам дали съм с актуалната версия дори) Auto Download и Auto Install са на ON
    2. След упдейт какви нови неща ще има? Дали ще може да се гледат видео клипове през USB флашка?, (в момента може картинки и музика да възпроизвежда)
    3. Мога ли да удължа гаранцията от 2 на 5 години и безплатно ли е ?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    34
    #1460

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    2. firmware-рите НЕ ДОБАВЯТ нови функций, те само корегират проблеми със старите, ако е имало такива.
    от горе написаното става ясен и отговора на втората част от въпроса ти: не няма да можеш да гледаш видо клипове. Функционалността си остава същата както когато си го купувал. Ако чак толкова държиш на тази функция, вземи си външно устройство (най-добре андройд базирано) през което да си гледаш клипове, ще има браузър и т.н.
    1. Ако до момента не си имал оплакване от ТВ-то си, не го ъпгрейдвай. Вероятно ъпгрейда (ако има такъв) не засяга фумкциите който ползваш.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    139
    #1461

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от jijix Виж публикацията
    2. firmware-рите НЕ ДОБАВЯТ нови функций, те само корегират проблеми със старите, ако е имало такива.
    от горе написаното става ясен и отговора на втората част от въпроса ти: не няма да можеш да гледаш видо клипове. Функционалността си остава същата както когато си го купувал. Ако чак толкова държиш на тази функция, вземи си външно устройство (най-добре андройд базирано) през което да си гледаш клипове, ще има браузър и т.н.
    1. Ако до момента не си имал оплакване от ТВ-то си, не го ъпгрейдвай. Вероятно ъпгрейда (ако има такъв) не засяга фумкциите който ползваш.
    Благодаря ти за отговора! А как стои въпроса с удължаването на гаранцията?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    34
    #1462

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от zaho_cool Виж публикацията
    Благодаря ти за отговора! А как стои въпроса с удължаването на гаранцията?
    За гаранцията не мога да ти помогна. Никога не съм се интересувал, а и честно казано не смятам че удължаването и срещу определена сума е добра инвестиция.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    139
    #1463

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от jijix Виж публикацията
    За гаранцията не мога да ти помогна. Никога не съм се интересувал, а и честно казано не смятам че удължаването и срещу определена сума е добра инвестиция.
    Да точно това ме интересуваше дали е безплатно или се плаща някаква сума?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    34
    #1464

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    на този свят няма нищо безплатно!

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,593
    #1465

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от jijix Виж публикацията
    За гаранцията не мога да ти помогна. Никога не съм се интересувал, а и честно казано не смятам че удължаването и срещу определена сума е добра инвестиция.
    Като ти "умре" тв за 2000-3000 лв 1 ден след гаранция (2 год.) , тогава сигурно 100-200лв за оная допълнителна гаранция няма да ти се струват лоша инвестиция , а с нивото на влаганите материали в съвременната техника вероятността да се случи е доста голяма .

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    34
    #1466

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    вероятноста това да се случи след като ти изтече допълнително платената гаранция е многократно по голяма. Но да не спори, гаранцията е много разтегливо понятие и дори и да я имаш, има голяма вероятност да не се уважи. То всеки сам си преценява, аз лично не виждам какво толкова има в материалите който се влагат в електрониката. ТВ-то в днешно време представлява един екран и един чип отзад който го управлява. другото е пластмаса. За екрана от сега ти казвам че гаранция нама да ти уважат. трябва да стане чудо, за да изгорят съответния брой пиксели, за да ти признаят гаранция за екрана. А относно процесора и дребните екетронни компоненти около него не виждам какъв е риска? а и всеки що годе уважаващ себе си сервиз ще Ви поправи тази повреда за доста под 100лв, освен ако не е изгорял основния чип.
    На колко от Вас са дефектирали процесорите, било то на ТВ-то или компютъра? На мен лично до сега процесор не ми е горял, изключвам случайте когато съм се опитвал сам да го изпека и дори и тогава не съм успявал (поне за сега).
    Та както казах всеки сам си преценява, но тази техника закрепи ли се, общо взето няма големи рискове да се повреди за 3, 4 или било то дори 10години от покупката. После може да изкачат дефекти в следсвие стареене или използване с лоши условия, но то след 10год. я камилата я камиларя...
    аз в лошия късмет не вярвам, може би за това до сега не ме е спохождал от към техника.
    mitboi одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #1467

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от zaho_cool Виж публикацията
    Здравейте имам следните няколко въпроса, Имам телевизор Toshiba regza 32av733g1 закупен от Техномаркет през 2010:
    .....
    2. .... Дали ще може да се гледат видео клипове през USB флашка?, (в момента може картинки и музика да възпроизвежда).....
    Може и да бъркам, но този модел нямаше ли DLNA? Ако има - с подходящ медиен сървър може и да успееш да подкараш видео директно от компютъра.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,601
    #1468

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от zaho_cool Виж публикацията
    Да точно това ме интересуваше дали е безплатно или се плаща някаква сума?
    Плаща се /10% от стойноста на телевизора/ при покупката или първите 30дни след нея. След този срок е невъзможно да си купиш допълнителна гаранция.


    http://www.hdtvtest.co.uk/news/toshi...1309013271.htm

    http://reviews.cnet.co.uk/tvs/toshib...view-50012078/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 03-09-13 в 11:49.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    15
    #1469

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Някой знае ли как да ъпдейтна Toshiba Palaces към Symbaloo​?Модел-46TL938G.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #1470

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от TVmaster Виж публикацията
    Някой знае ли как да ъпдейтна Toshiba Palaces към Symbaloo​?Модел-46TL938G.
    С ъпдейт на фирмуеъра не става ли?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 18:58
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе