Страница 25 от 41 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследноПоследно
Резултати от 361 до 375 от общо 609
Like Tree11Одобрявам

Toshiba LCD телевизори 2014/ презентация и FAQ на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #361

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Служителите са на Техномаркет - Карфур има договор с тях. Явно си попаднала на бройка с някакъв софтуерен проблем.
    Ама и ти си една скандалджийка :rolleyes: ще докараш инфакт на мъжа си - компенсирай го с една бира. Дано с новата бройка всичко да е наред ...а ако пак не е наред, го сменете с модел от друга марка.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    3
    #362

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Някой правил ли е DLNA връзка комп -> тв ползвайки 2 лан карти? Питам понеже на компа съм сложил допълнителна лан карта и се чудя дали не мога чрез вградената в дъното лан карта с един лан кабел и инсталиран хоум медиа сървър да си шервам филми и да си пратя нет към Toshiba 32L4333 . Нямам нито суич, нито рутер.
    п.с. Мога да мина и без нет, понеже един добър комшия не си е сложил парола на wi-fi и клиповете от тубата вървят перфектно.

  4. Novice
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    6
    #363

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Относно TOSHIBA 50L4333 Внимателно избирайте преди да се наредите като мен!!!!Не знам вече,да се хваля ли,,да плача ли,,,уж имам нов тв,,,ама нямам нет,нямам никаква връзка с лаптопа чрез HDMI (връзка с Тв ).Та след като с първия Тв нищо не се получи,го сменихме с нов който още в магазина пуснахме за тест-намери си безжична връзка,пуснахме си клипчета и всичко беше цветя и рози до след 30 минути когато го пуснахме у нас,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,НИЩО!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Свързва се с рутера,приема паролата и до там.Не ще и не ще да влезе в мрежата и толкоз,човека от Карфур седя у нас до 19,30 като направи около 40 опита да направи връзка,през това време аз говорех с офиса на нет-доствчика ми-смениха ми някакви адреси,,,пуснаха ми рутера за тест без парола,,,нищо и това си е.Днес сутринта идваха 2 ма техници от нета,седяха тук около 3 часа смениха всичко ,включително и рутера за всеки случай.После взех паролата на съседите и опитахме и с техния да влезем,,,пак дърво,,,,И после да се чудя как да сипя бира на мъжа,,,когато на терасата поради бала на щерката има около 20 бутилки "гъст" алкохол Не стига това ,ами и гости посрещах,земетресение ми изкара акъла и час след това ни нападна рояк побеснели пчели дошли от не знам къде,,ама аз съм на 8 етаж най най в центъра на София.А Тошибата си виси на стената и ако имаше уста сигурно щеше да се види как ми се хили нагло и се радва че дадох 850 лева на вятъра.Просто трябва да спра да се подвеждам от рекламирани "промоционални" продукти и да започна да слушам мъжа в къщи,че сега ме е заплашил да го подари на свекърите а аз да духам супата. Ако някой се трогне от всичко това,,,мерси че ме прочетохте поне,то се е видяло,че решение на проблема ми няма да има.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    bube2006
    Вероятно консултантите в магазина са го пуснали в магазинен режим(SHOP), така че ще се наложи да му върнеш заводските настройки и да му зададеш домашен режим на употреба (HOME). След тази процедура всичко би трябвало да е наред. За телетекста - не всички програми имат такъв. Относно връзката с лаптопа - влез в менюто и избери съответният вход към който е свързан компа.
    Никакъв шанс,щом пичовете от нета не успяха ,,,,,,,,,,просто Тв не се открива от лаптопа по никакъв начин,изобщо не реагира че има 2 монитор към който да подаде сигнал.До преди ден на стария ТВ ,всичко си беше нормално. Тая тошиба е яка кошница опитвам се да измисля начин да я сменя възможно най бързо,ако успея да убедя тия в магазина,че просто е кофти,няма връзка с нета,няма връзка с HDMI , с нищо свързано освен булсатком и оптиката за звук през дом ,кино.............................не я купувайте просто,за да не се побърквате сега като мен.
    hristoslav2 одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #364

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Toshiba 40L3400U LED TV Review - Reviewed.com Televisions
    http://televisions.reviewed.com/cont...ew/the-science
    превод
    https://translate.google.bg/translat...iew&edit-text=
    като вземем предвид и резултатите от другото ревю
    http://televisions.reviewed.com/cont...-led-tv-review
    излиза че 1-ва, 2-ра и 3-та серия не стават...
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 25-05-14 в 16:37.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #365

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Момци как да махна надписа Тошиба при старт на телевизора, четох в шапката за начините ама нъцки, ТВ е в режим "У дома" а уж това би трябвало да изключи надписа но не, не стига че кибичи по 1 минута до де вземе да може да прави нещо ами само и тоя надпис ми липсва да ми губи времето Рових из менютата за друго място за изключване но няма. Модела е 4333

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #366

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Здравейте,

    Искам да попитам, ако някой помни, когато излезе последният (и до момента) фърмуер за Toshiba XV733 (10.1.59.6), май около 2011-та, имаше информация, че този ъпдейт реално скапвал качеството на картината или поне на по-стари фърмуери картината била по-добра. Не се сещам за детайли, но го бях мервал или тук по български форуми или по немски.

    Ако някой, който отдавна следи тези модели се сеща, ще се радвам да сподели ,-)

    Поздрави

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    6
    #367

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Здравейте всички закупили новата Тошиба 50L4333,аз вече съм съвсем спокойна и щастлива защото днес успешно я върнах в Карфур и повече НИКОГА няма да правя тотално и широко разпространената грешка на всички жени- да си купувам техника по външен вид и ниска цена. Семейните отношения са по-важни от това дали в хола ти виси 46 или 50 инчова картинка ,важното е покупката им да не създава скандали . За сведение на бъдещите собственици на този модел само ще споделя,че свързването му е специфично и не може да получи връзка с всеки интернет доставчик или рутер. Също така му е абсолютно невъзможно да се свърже към лаптоп HP DVi5, по никакъв начин с никакви кабели нито безжично. Освен на програмите излъчвани в HD формат,всичко останало е като намазано и картината пече особенно на мачове и бързи сцени. Преди да купите тествайте в магазина всичко за което имате даже и бегли съмнения за да си спестите писането на подобни постове.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    116
    #368

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Разкачи кабелната и закачи някакъв кабел на антенният вход. Сканирай за цифрова ефирна и после пробвай как да се държи телевизора при включване и изключване.
    Имаше малка, хм, да кажем промяна към по-добро, но все пак ползвам кабелна телевизия с HD програми? Вече се принудих да изкарам разклонител със щепсела на телевизора на видно място, за да може семейството да го пуска някак си ?

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от bube2006 Виж публикацията
    Здравейте всички закупили новата Тошиба 50L4333,аз вече съм съвсем спокойна и щастлива защото днес успешно я върнах в Карфур и повече НИКОГА няма да правя тотално и широко разпространената грешка на всички жени- да си купувам техника по външен вид и ниска цена. Семейните отношения са по-важни от това дали в хола ти виси 46 или 50 инчова картинка ,важното е покупката им да не създава скандали . За сведение на бъдещите собственици на този модел само ще споделя,че свързването му е специфично и не може да получи връзка с всеки интернет доставчик или рутер. Също така му е абсолютно невъзможно да се свърже към лаптоп HP DVi5, по никакъв начин с никакви кабели нито безжично. Освен на програмите излъчвани в HD формат,всичко останало е като намазано и картината пече особенно на мачове и бързи сцени. Преди да купите тествайте в магазина всичко за което имате даже и бегли съмнения за да си спестите писането на подобни постове.
    Вземи си 40-42" от по-висок клас (L7/L9) за същите пари и ще бъдеш много по-доволна.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #369

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от rozovata pantera Виж публикацията
    Здравейте,

    Искам да попитам, ако някой помни, когато излезе последният (и до момента) фърмуер за Toshiba XV733 (10.1.59.6), май около 2011-та, имаше информация, че този ъпдейт реално скапвал качеството на картината или поне на по-стари фърмуери картината била по-добра. Не се сещам за детайли, но го бях мервал или тук по български форуми или по немски.

    Ако някой, който отдавна следи тези модели се сеща, ще се радвам да сподели ,-)

    Поздрави
    Аз съм го сложил още тогава , но честно казано не се сещам как е бил преди това - има малки проблеми като се гледат тв канали от цифровия тунер на тъмни фонове се забелязват градиенти , но както казах не се сещам дали ги имаше преди .

  12. Novice
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    6
    #370

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Topper.благодаря за съвета,но аз имам Тошиба резга 42 в хола и Самсунг 42 в спалнята.Исках 50 за да сменя Тошибата с по-голям и просто офертата ми хареса-цената и размера.После си дадох обяснение чрез личен опит,че това не се случва на хубавите хора лека рекламка За хубав голям телевизор си трябват поне 1300 -1600 лева и ако се спестят 200,то нервите после нямат изплащане.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    19
    #371

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Имам 50 инчов 4333 свързан с интернет по кабел, хдми със медия плеър и оптика със ресивър. Нямам забележки, след като настроих и картината стана перфект. Така, че съм доволен.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    6
    #372

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от nikedav Виж публикацията
    Имам 50 инчов 4333 свързан с интернет по кабел, хдми със медия плеър и оптика със ресивър. Нямам забележки, след като настроих и картината стана перфект. Така, че съм доволен.
    Значи моят проблем с телевизора е бил заради интернет доставчика,,,знам ли и аз вече.В магазина си беше окей,у нас Тц.Също и в лаптопа ми явно,,защото не е Тошиба, а HP pavilion и с HDMI изобщо не се разпознаха за да му изкарат образа на телевизора.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    14
    #373

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    На моят 504333 всичко работи като по ноти,

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    Благоевград
    Мнения
    147
    #374

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    За проблема с безжичната връзка пробвайте следната настройка на рутера:
    Тип на паролата
    WEP
    Type:Automatic
    WEP Key Format:ASCII
    WEP Key Type:64bit
    и изберете 5-цифрена парола.
    podredko одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #375

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Media player in Toshiba lcd TVs 2014
    Series
    ·····························
    74xx
    ·····························
    64xx
    ····························
    34xx
    ····························
    24xx
    ······························
    14xx
    ······························
    Video
    Extensions File
    3GP • ASF • AVI • DIV • DIVX • FLV • M4V • MKV • MOV • MP4 • MPEG • MPG • SWF • TP • TRP • TS • VOB • WMV • XVID DAT, MPG, MPEG, VOB, MP4, MKV, XviD, ASF, 3GP, FLV dat, mpg, mpeg, ts, trp, tp, m2ts, vob, mp4, mkv, divx, avi, MJPEG, m4v, flv 3G2 • 3GP • ASF • AVI • DAT • FLV • MKV • MOV • MP4 • MPEG • MPG • VOB • WMV
    Video
    Formats/Containers :
    3GPP • ASF • AVI • FLASH VIDEO • MJPEG • MKV • MOV • MP4 • PS • TS • VOB • XVID
    Video
    Codecs Vidéo :
    DIVX 3/4/5/6 • DIVX PLUS HD • H.263 • H.264/AVC • MPEG1 • MPEG2 • MPEG4 • VC-1 • WINDOWS MEDIA VIDEO V9 • XVID H.263 • H.264 • MJPEG • MPEG1 • MPEG2 • MPEG4 • MVC • VC-1 • WMV • WMV3 • XVID
    Video
    Codecs Audio:
    ADPCM • DOLBY DIGITAL • DTS • HE-AAC • LC-AAC • LPCM • MPEG1/2 LAYER 2/3 • PCM • WMA7/8/9 • WMA9 PRO AAC • ADPCM • DOLBY DIGITAL • DOLBY DIGITAL PLUS • HE-AAC • LPCM • MP3 • MPEG AUDIO • WMA
    Audio
    Extensions File
    M4A • MP3 • WAV • WMA MPEG1 layer 2/3, AC3, ASF, LPCM, IMA-ADPCM/MS-ADPCM, LBR, WAV MP3, M4A / AAC, LPCM / WAV AAC • ASF • M4A • MP3 • WAV • WMA
    Audio
    Formats/Containers:
    LPCM • MP3 • MP4 • WAV • WMA
    Audio
    Codecs:
    ADPCM • LC-AAC • LPCM • MPEG AUDIO • WMA7/8/9 • WMA9 PRO AAC • HE-AAC • LPCM • MP3 • WMA • WMA PRO
    Images/Photos
    Extensions File:
    BMP • JPEG • JPG • MPO JPEG Base/JPEG Progressive, PNG non interlace/PNG interlace, BMP JPEG, PNG, BMP BMP • JPEG • JPG • PNG
    Images/Photos
    Formats:
    BMP • JPEG • MPO BMP • JPEG • JPG
    Subtitres
    File:
    Subtitres
    Formats Externes:
    Subtitres
    Formats Internes :

    Няма инфо за субтитри.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 01-06-14 в 15:12.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 25 от 41 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba RAS-B13N3KV2-E SUZUMI+ или Toshiba RAS-167SKV-E5
    От nanizealot във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 77
    Последно: 18-02-15, 14:08
  2. Toshiba RAS 402 EDR / Toshiba RAS 402 GDR / Toshiba RAS 402 GDRH
    От rukar във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-14, 21:56
  3. Toshiba 40TL938 - Toshiba Places !!!!! Help
    От kireto69 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 10-03-14, 19:02
  4. Toshiba TOSHIBA 55WL863G или Sony KDL-55ex720
    От iskrens във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 24-12-11, 14:12
  5. Нова серия LED телевизори на Toshiba работят без ток
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 29-11-10, 15:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе