Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 63
Like Tree2Одобрявам

[ПЪРВО ПРОЧЕТИ]-Нападнаха ме вируси!Имам вируси!Имам проблеми!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #16

    Re:[ПЪРВО ПРОЧЕТИ]-Нападнаха ме вируси!Имам вируси!Имам проблеми!!!

    Пиенето ми е малко, а от там и вдъхновението

    От друга страна пък, още на -------- 27.11.2008 съм писал:
    от известно време DrWEB вече предлагат и LiveCD на Linux основа, за чистене на бубулечките:
    http://www.freedrweb.com/livecd/


    А иначе, за Коледа не, но за Великден ще пусна и едно LiveCD, честна пионерска

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    4
    #17

    Re:[ПЪРВО ПРОЧЕТИ]-Нападнаха ме вируси!Имам вируси!Имам проблеми!!!

    имам проблем!!!около нова година влизайки в сайт за музика хванах вирус.Изтрих го, но от тогава имам мн проблеми:
    1.При стартиране на РС чакам да се зарежда мн време,но стига до добре дошли и ми задава въпрос Reset now/Reset leter.При избор на едно от двете няма ефект, защото се налага рестартиране.
    2.Когато най сетне се включи на декстопа ми изкарва : You may be a victim of softwere counterfeiting.This copy of Windows did not pass genium Windows validation, това стои непрекъснато на декстопа, а също ми отваря чрез Mozilla някъкъв сайт за това, но не го разбирам.
    3.На декстопа неможе да се жадържи никаква картина,а показва само черен екран.
    4.Ако гледам например ТВ , понякога забива и задължително следва рестарт, защото нищо не действа
    Инсатлирах си нова антивирусна програма Avast home, но пак е така.
    Помогнете, кажете какво трябва да направя- да го нося ли за преинсталиране или ако имате съвет кажете какво да направя.Благодаря Ви предварително!!!!!!!

    ПС:Имах Spybod-search and destory, но след като хванах този вирус вече не изка да се стартира.Ппробвах с инсталиране отнова ,но нищо.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #18

    Re:[ПЪРВО ПРОЧЕТИ]-Нападнаха ме вируси!Имам вируси!Имам проблеми!!!

    Цитат Първоначално публикувано от deizi11
    имам проблем!!!около нова година влизайки в сайт за музика хванах вирус.Изтрих го, но от тогава имам мн проблеми:
    1.При стартиране на РС чакам да се зарежда мн време,но стига до добре дошли и ми задава въпрос Reset now/Reset leter.При избор на едно от двете няма ефект, защото се налага рестартиране.
    2.Когато най сетне се включи на декстопа ми изкарва : You may be a victim of softwere counterfeiting.This copy of Windows did not pass genium Windows validation, това стои непрекъснато на декстопа, а също ми отваря чрез Mozilla някъкъв сайт за това, но не го разбирам.
    3.На декстопа неможе да се жадържи никаква картина,а показва само черен екран.
    4.Ако гледам например ТВ , понякога забива и задължително следва рестарт, защото нищо не действа
    Инсатлирах си нова антивирусна програма Avast home, но пак е така.
    Помогнете, кажете какво трябва да направя- да го нося ли за преинсталиране или ако имате съвет кажете какво да направя.Благодаря Ви предварително!!!!!!!

    ПС:Имах Spybod-search and destory, но след като хванах този вирус вече не изка да се стартира.Ппробвах с инсталиране отнова ,но нищо.
    This copy of Windows did not pass geniun Windows validation - ето това е вируса! - самият windows! - просто са те изловили, че си с пиратско копие

    Решението?
    1. инсталация начисто на читаво копие след бекъп на документи и други важни неща
    2. XP Validation Bypass, activation crack/patch и т.н. - има си тема във форума (тъй като май има и други проблеми - може би по-добре т.1)
    3. Закупуване на легален уиндоус...

    Въпросче, ако не е тайна - колко се плаща за инсталиране на уиндоус?

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    4
    #19

    Re:[ПЪРВО ПРОЧЕТИ]-Нападнаха ме вируси!Имам вируси!Имам проблеми!!!

    платих 40 лева, но явно 6те плащам пак
    благодаря за отговора

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    4
    #20

    Re:[ПЪРВО ПРОЧЕТИ]-Нападнаха ме вируси!Имам вируси!Имам проблеми!!!

    ще имам ли някъкви проблеми занапред???????????????????????

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #21

    Re:[ПЪРВО ПРОЧЕТИ]-Нападнаха ме вируси!Имам вируси!Имам проблеми!!!

    Цитат Първоначално публикувано от deizi11
    платих 40 лева, но явно 6те плащам пак
    благодаря за отговора
    а защо не опиташ сам/сама?

    всъщност ако тези 40 лева включват и инсталирането на драйвери, офис пакет, кодеци и разни други, и настройки, май не е много, щото ако става за windows xp си отиват поне 3 часа за всичко това...(всъщност въобще си нямам представа за цената на този вид услуга, питах от чисто любопитство...)

    със свястна антивирусна програма (avast си е добра...), добър антиспайуеър, и известна предпазливост при лазене в нета, не би трябвало да има проблеми...ако разбира се, се сложи хубаво, адекватно на хардуера, копие на уиндоус...

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    2
    #22

    Re:[ПЪРВО ПРОЧЕТИ]-Нападнаха ме вируси!Имам вируси!Имам проблеми!!!

    Имам някакъв вирус......
    Като отворя някаква страница и ми изкачат разни прозорчета с голи каки и др.
    Пусках няколко антивирусни но пак са си там.
    Не разбирам много много от тези неща, но ако някой помогне ще съм му много благодарна.

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #23

    Re:[ПЪРВО ПРОЧЕТИ]-Нападнаха ме вируси!Имам вируси!Имам проблеми!!!

    Цитат Първоначално публикувано от temenujka
    Имам някакъв вирус......
    Като отворя някаква страница и ми изкачат разни прозорчета с голи каки и др.
    Пусках няколко антивирусни но пак са си там.
    Не разбирам много много от тези неща, но ако някой помогне ще съм му много благодарна.
    Можеш да благодариш на Black Adder и да прочетеш първият пост. Мисля ,че ще ти помогне.

  11. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    2
    #24

    Re:[ПЪРВО ПРОЧЕТИ]-Нападнаха ме вируси!Имам вируси!Имам проблеми!!!

    Както казах не разбирам особенно. Пробвах но не става

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #25

    Re:[ПЪРВО ПРОЧЕТИ]-Нападнаха ме вируси!Имам вируси!Имам проблеми!!!

    Ако от това подробно описание не разбираш, единствения начин е да си занесеш компютъра на някой да ти го изчисти.
    Интересно, по как друг начин си представяш да ти помогнем тук?

  13. Member
    Тук е от
    May 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    472
    #26

    Re:[ПЪРВО ПРОЧЕТИ]-Нападнаха ме вируси!Имам вируси!Имам проблеми!!!

    Цитат Първоначално публикувано от temenujka
    Както казах не разбирам особенно. Пробвах но не става
    Кои програми си ползвала за сканиране.Ако не си пускала Malwarebytes -> http://download.cnet.com/Malwarebyte...=dl&tag=button
    сваляй и давай.Може и с това да пробваш SUPERAntiSpyware -> SUPERAntiSpyware.След инсталацията задължително първо ъпдейтваш дефинициите.Това в момента са двете програми които мисля , че се справят с повечето гадини.Ако още имаш проблеми пиши.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #27

    Re:[ПЪРВО ПРОЧЕТИ]-Нападнаха ме вируси!Имам вируси!Имам проблеми!!!

    chavi, мислиш ли, че ако не се е оправила от март месец до сега, все е намерила някакво решение, а не чака теб, с 'прекрасните' ти съвети?
    Които, между другото, ако малко поразмислиш, са крайно неприложими.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    28
    #28

    Re:[ПЪРВО ПРОЧЕТИ]-Нападнаха ме вируси!Имам вируси!Имам проблеми!!!

    Аз използвам NOD32, но той не успя да хване тройянския от вчера. Хубавото на WinXpSp3 е, че не го стартира, но се опитва и е дразнещо. В директория [Root]:\Documents and Settings\[UserName]\Local Settings\Temp се записва някакво DivX...*.exe 4кб и се оказа, че в директорията на BSPlayer2.40 има файл "bspcodecdl.exe", който съдържа този вирус. Това е само пример. При всички е различно.Всичко това го разбрах от http://download.nai.com/products/mca...ger1001624.exe. Това е временно решение. Скоро ще се появи нов вирус, а лицензираните антивируси, ще разберат 3-8 дена по-късно.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    31
    #29

    Re:[ПЪРВО ПРОЧЕТИ]-Нападнаха ме вируси!Имам вируси!Имам проблеми!!!

    Последното ми пълно сканиране на системата с AVIRA Antivir Free Personal беше на 2009.07.27
    Тогава откри един вирус в C:\System Volume Information и го унищожи

    Опитах да инсталирам Malwarebytes' Anti-Malware - неуспешно - някаква грешка с Microsoft VC++ Runtime Library
    Вчера ми изчезна boot.ini файла и при рестарт получавах съобщение за incorrect boot.ini и не излизаше менюто за избор кой от двата Windows XP да зареди, а зареждаше от C:\WINDOWS
    Аз написах нов boot.ini и нещата се оправиха, но само за вчера
    Одеве го пускам и пак същия проблем с boot.ini
    Пускам антивирусната - тя имала проблеми и неще да зареди - съветва ме да я преинсталирам
    Пускам преинсталация на Авира - тя ме пита дали не искам само Repair - аз казвам, че искам и става работата бързо
    Ъпдейтвам дефинициите и пускам ново пълно системно сканиране
    До момента 64% от сситемата е сканирана = 64 намерени зловредни кода, от които последният е: TR/Nuker.AnonMail
    Ужас !!!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    114
    #30

    Re:[ПЪРВО ПРОЧЕТИ]-Нападнаха ме вируси!Имам вируси!Имам проблеми!!!

    Здравейте!
    Имам явно някакъв вирус или бацил не знам какво е не мога да си отварям някой папки като Documents and Settings и не мога да пиша никакви команди в команд промпта сканирах с нод 32 др.уеб спайбот и malwarebytes нищо не откриват и пак не ми се отварят папките някакви идеи с какво друго да сканирам за да отстраня проблема?

    Забравих да кажа че съм с Windows 7

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Имам HAIER HSU-12HV03/R2D(SDB) = Имам проблем ПОМАГАЙТЕ!
    От DIDOTO във форум Климатици Haier
    Отговори: 8
    Последно: 09-01-11, 16:29
  2. ВИРУСИ
    От pettiofi във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 26-03-09, 12:30
  3. Имам проблеми с кирилизацията на DVP 5960/37
    От Moniblanje във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 17-12-07, 22:04
  4. Имам проблеми със субтитрите на DVD домашно кино Panasonic SC-ht340.?!
    От mala във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 25-02-07, 17:51
  5. вируси вьв Виндоус
    От malerd във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 18-05-06, 22:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе