Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Проблем със Windows xp sp3...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    8
    #16

    Re:Проблем със Windows xp sp3...

    не съм пипал настройки...проблема си го има дори докато компа не се използва

  2.  
     
  3. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #17

    Re:Проблем със Windows xp sp3...

    Вероятно платката е проблема, ако изключим монитора и кабела. Това, което можеш да пробваш, е да понижиш стойностите на честотите, на които работят паметта и графичния процесор, със някой инструмент за овърклок. Платката с активно или пасивно охлаждане е (с перка или без) ?

    Не знам с какво и как охлаждаш компонентите, но при системно прегряване, колкото и да носят 3D ускорителите е възможно да се повредят! Какви перки имаш по кутията и каква е цялата конфигурация?

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    8
    #18

    Re:Проблем със Windows xp sp3...

    http://store.picbg.net/pubpic/53/97/...dccac15397.JPG ето тази перка охлажда процесора има и още една която охлажда целия комп... "Това, което можеш да пробваш, е да понижиш стойностите на честотите, на които работят паметта и графичния процесор, със някой инструмент за овърклок." Това не го разбирам ?

  5. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #19

    Re:Проблем със Windows xp sp3...

    Виж отдолу видеото има радиатор. На него има ли перка? Виж сега, не съм запознат със драйвера на твоята карта. Моята също е Radeon и в менюто на драйвера има опции (CCC - Ati Overdrive) за пипане по честотите на видео паметта и графичния процесор. Не знам дали си инсталирал, но пробвай с новия драйвер.

    Тези упражнения ги правим за да видим дали платката може да ти свърши още някой ден работа - ако е повредена де. Иначе се настройвай за нова.

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    8
    #20

    Re:Проблем със Windows xp sp3...

    Амиии и аз вече започвам да си мисла,че се е развалила нещо...А можете ли да ми предложите друга подобна която ще пасне на дъното ми и да не е много скъпа ?

  7. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #21

    Re:Проблем със Windows xp sp3...

    Платката е на AGP слот - потърси нещо втора ръка. Ако ще е нова каква сума можеш да отделиш. Най-евтиното, което видях в МОСТ e SAPPHIRE HD3450 512M AGP HDMI (цените са без ДДС). Има и по-скъпи модели. Трябва да се съобразиш със няколко фактора - цена, нужни изводи за връзка с монитор и ТВ, възможностите на захранването - какво е ?

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  2. Windows XP SP3 проблем
    От black_knight във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 12-01-10, 14:05
  3. Проблем с Windows 7
    От novamen във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 05-10-09, 16:06
  4. Проблем с Windows XP
    От P_o_l_i_c_E във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 06-03-04, 04:00
  5. Проблем с Windows ME
    От Pitar K във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 05-09-01, 20:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе