Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 40 от общо 40

Моля ви даите идея?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    10
    #31

    Моля ви даите идея?

    дигни си клъстера


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    166
    #32

    Моля ви даите идея?

    Пробвай с преинсталация или добави RAM

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    47
    #33

    Моля ви даите идея?

    Пробвай и от ControlPanel с DMA канала на харда. Понякога дава ефект , но за съжаление не винаги положителен.


  5. Novice
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    1
    #34

    Моля ви даите идея?

    Днес случайно попаднах на този форум, стори ми се интересен, че рекох да почета и се натъкнах на тази тема. Преди време ми се беше случвало, но на win98SE, както и да е - компютъра беше тъкмо форматиран, инсталиран и започна да работи прекалено бавно. Всичките му драйвери си бяха наред, както и всичко останало, ама не вървеше! Накрая след много мъки разбрах, че проблема е в дъното. Сложих диска, autorun-a си тръгна, а аз само натиснах "setup", след това всичко си беше ОК и досега нямам никакви проблеми [:D]

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #35

    Моля ви даите идея?

    В крайна сметка операционната система зависи за какво се ползва компютъра ако е домашен няма смисъл да се слага каквото и да било различно от 98.Колкото до забавянето на мен 2 пъти ми се е случвало да става наистина много тромав и бавен компютъра и двата пъти беше супер тъпа повредата просто не беше закачено захранването на флопито.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #36

    Моля ви даите идея?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">В крайна сметка операционната система зависи за какво се ползва компютъра ако е домашен няма смисъл да се слага каквото и да било различно от 98.Колкото до забавянето на мен 2 пъти ми се е случвало да става наистина много тромав и бавен компютъра и двата пъти беше супер тъпа повредата просто не беше закачено захранването на флопито.



    <div align="right">оргинално мнение на Coppermine</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Всеки си има мнение по въпроса за операционната система. Аз лично, след като съм с XP от няколко месеца, не бих се върнала на '98. А при мен проблема със забавянето се оправи по най-простия възможен начин - преинсталация с форматиране на C-то[]

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #37

    Моля ви даите идея?

    Тва бих казал е най сложния възможен начин за някой от нас[:D]Все пак при мен форматирането би ми отнело в последствие поне 4 дена инсталации и настройки.....то самото форматиране сигурно ден би отнело....



    Форматирането е обикновено присъщо на хора които нямат кой знае кво на ПСто...представяте ли си да тръгна да форматирам диска на някоя фирма примерно?[:D]



    Аз също.....тоест половинката ползва 98,просто дискетите по ДДС незнам как ше се направят другояче...Хо си има своите предимства,но и своите недостатъци...които не са малко!

    как примерно по какъвто и да е било ВИн ше накарам сървъра на миралипс да ми праща паролки на ПСто ми?[:D]Тук Линукс е незаменим!



    Онщо взето ако човек иска напълно работоспособен ПС му се налага да има поне 3 ОС...зависи какво се прави в края на краищата все пак,ако се отваря Уърд и се бичи Хироус само примерно то ХП си върши екрста работа

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #38

    Моля ви даите идея?

    Аз говорех за домашна ОС където форматирането не е от значение няма информация която трябва да се пази всички потребители са с равни права и ако форматираш си губш само мп3-ойките. 98 е идеален за това супер е гъвкав що се отнася до хардуер докато 2000 примерно с ХР не съм пробвал но сменяш дъното и преинсталираш щеш нещеш сменяш видеокарта почва да се цигани за драйверите ако имаш външен модем трябва да е включен при боотване се таквиз едни не много сериозни ама супер дразнещи неща.Освен това е и по бърз и за сега поне каквото го има за ХР го има и за 98.Малко позабива ама рестарт и айде на ново

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #39

    Моля ви даите идея?

    Странно но за 98 и по-старите версии "експертите" препоръчваха по чести преинсталации на 3-6 месеца.

    А и съм забелязал наистина странни неща, инсталирам 3 пъти подред XP но все има един и същи проблем, след форматиране на C:, където е 98 нещата се оправиха веднага.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #40

    Моля ви даите идея?

    да не говорим че смяна на OS едва ли е съвет за разрешаване на такъв проблем - може би като се спука гумата да сменяме колата? де да можех...[:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. даите мнение за TV 47
    От nedelcho80 във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 18-04-13, 00:02
  2. Моля, даите мнение какво да си купя
    От IknoW във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 11
    Последно: 14-11-10, 12:57
  3. Моля дайте идея за софт. с който да,
    От sailorbg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 12-11-07, 11:07
  4. Моля за идея за създаването на BG/ENG речник
    От Nedko във форум Програмиране
    Отговори: 3
    Последно: 20-10-07, 16:56
  5. Моля, даите ми съвет или идея
    От vallaws във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 22-05-03, 10:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе