Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 84 от 118 ПърваПърва ... 3474828384858694 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,246 до 1,260 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    43
    #1246

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Благодаря, както споменах, след смяната на УСБ порта, плейва всичко.
    Свързах плеъра с компютъра, и след известни колебания прочете всичко от диска.
    След това, с голямо съмнение повторих упражнението и, Оо... Небеса, всичко си дойде на мястото.
    Благодаря ти за съветите.
    Що се отнася до фърмуера, не зная кой е най-удачния в моя случай.
    Искам да поясня, че ще го ползвам изцяло като плеър, т.е. макар че е в мрежа, няма да свалям съдържание на него.
    За радост чете някои файлове, които предишния не можеше, като картина или звук, заради които и го смених.
    Така че, всяка смяна в посока на по-добър звук и картина ме интересува.

    А-пропо, вентиланорът е доста шумен.
    Не се сещам как може да се оправи, но ако е възможно ще е много добре.
    podredko одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #1247

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от Dien Виж публикацията
    ...
    Що се отнася до фърмуера, не зная кой е най-удачния в моя случай.
    Искам да поясня, че ще го ползвам изцяло като плеър, т.е. макар че е в мрежа, няма да свалям съдържание на него.
    За радост чете някои файлове, които предишния не можеше, като картина или звук, заради които и го смених.
    Така че, всяка смяна в посока на по-добър звук и картина ме интересува.

    А-пропо, вентилаторът е доста шумен.
    Не се сещам как може да се оправи, но ако е възможно ще е много добре.
    По-добре си задай въпросите в съответната тема за DIVA, че последните постове са офф-топик, а това е тема за избор все пак и модераторите може да ги изтрият.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #1248

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Христослав, това с обединяване на темите за ДИВА специално не е никак добра идея и мисля, че Hell ще ме подкрепи. На практика, това са РАЗЛИЧНИ мултимедийни плеъри, независимо че са с бранд ДИВА.
    Първоначалната идея при създаването на този форум беше - теми за отделните марки(не за отделни модели).

    Разбира се може и за отделните модели, но няма да бъдат прикачени..

    Според мен е излишно да има по 3-4 залепени теми за отделни модели на една и съща марка. Бях планирал за днеска да прегледам страница по страница 3 теми и да направя FAQ в началото , а утре други три като в краят на другата седмица мислех да направя сравнителни таблици в първите постове.
    В краят на Декември и началото на Януари искам да рестартирам всички теми за марките, като в заглавието вече ще бъде добавена и година. Нещо такова:
    Media Player - DUNE (2015)/FAQ - на първа страница

    Ако имате предложения - пишете.

    Домашний кинотеатр: проигрыватели и источники сигнала - Конференция iXBT.com
    MPC Club Media Player and Nas Portal
    Networking, Media Servers & Content Streaming - AVS Forum
    https://www.avforums.com/forums/stre...a-players.332/
    Media Players
    Media Players
    Eminent & Ewent forum • View forum - EM7080 & EM7180 HD Media Players
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-11-14 в 18:14.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #1249

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Забележката ми беше насочена само и единствено за плеърите с бранд DIVA. Имайки предвид "китайското" в тях би следвало да се разглеждат като отделни "марки", а не модели от една марка. Ама нейсе, той коня отиде в реката...

    За останалите марки - ОК.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #1250

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    ОК, ще говоря с админа и ако позволи, ще разцепя темата по модели.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1251

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Ама нейсе, той коня отиде в реката...
    Все едно аз съм го написал, взе ми думите от устата
    podredko одобрява това.

  8.  
     
  9. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #1252

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    [QUOTE=hristoslav2;701615]... Нещо такова: Media Player - DUNE (2015)/FAQ - на първа страница

    Добре де, ама аз като новак бих се объркал за какво става дума. Дали за някой нов модел на DUNE HD от 2015г. или общо ще се коментира марката?!?!? Съгласен съм че е само пример, но все пак е объркващо. А да не говорим за това, че до сега се случваше някой колега да обърка точната модификация на своя плеър и да пише в друга тема от същия бранд (визирам плеъра DIVA) и друг колега своевременно да го коригира. А, ако никой не го направи какво може да стане се досещаме всички. Сега ще трябва да се уточнява всеки път за кой точно модел иде реч и да се пълни темата с ненужни постове, после някой трябва да ги трие.... Или да направим като някои чуждестранни форуми - всеки е длъжен да си изпише конфигурацията на своето медийно оборудване в подписа?
    Някои марки имат един фърмуер за повече от един модел. Пример Mede8er 600;800;1000X3D, всичките работят с еднакъв фърм. При Dune HD нещата са аналогични. Но при Diva - не! Още повече относно Diva Full HD (ветеранчето). Няма да здълбавам в особеностите и на буутлоудъра.С другите марки плеъри дискутирани тук не съм запознат в детайли, но знам че в много редки случаи при смяна на фърмуера ще бъде изведено съобщение за несъвместимост на новия фърмуер с устройството и нещата ще се разминат гладко. На мен ми се е случвало и съм писал тук дори, но сега и да искам да си намеря поста ще ми е трудно. Така че има върху какво да се направи анализ и да се прецени как да се построят темите и кое да е закачено и кое не. Мога още да напиша, но нека има място за всеки съфорумник да изкаже своето мнение.
    То май ще трябва отделна тема или анкета....

    Сега виждам темата за Mede8er да е коригирана така: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница, ама тази компания дори не е представяла модел през годината!!!!????
    Този пост е редактиран от frizera; 13-11-14 в 23:29.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #1253

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    Или да направим като някои чуждестранни форуми - всеки е длъжен да си изпише конфигурацията на своето медийно оборудване в подписа?
    Именно - всеки който пише във форума трябва да го направи това за да е ясно. Също така, може да го уточни в запитването или отговора си.

    Що се отнася до годината в заглавието - това е годината на темата, а не на моделите - написано е в скобите. Тоест следващата година заглавието би било
    Media Player - Mede8er 2016/(всички модели) FAQ на първа страница
    Правя го заради архива и по-лесното намиране на темата(рестарт на темата всяка година), но ако смяташ, че това е объркващо може да премахна годината.

    За DIVA..поисках права от админа да разцепя темата - тоест да възстановя старите теми, но ми отказа.
    За фирмуера - в него има индекси, по които устройството разпознава дали този фирмуер е предназначен за него или не. Съответно то приема или отказва. Разбира се има възможност и за принудителен ъпдейт, но малцина ги знаят, така че риска да си прецакат плейърът е малък.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 14-11-14 в 17:17.

  11. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #1254

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Нов 4K плейър от Zappiti- Zappiti Player 4K - Ultimate UHD Media Player с RTD 1195 чип! Някой да е чувал нещо за този чип?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    144
    #1255

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте,


    Явно настъпи времето да сменя домашния WDTVLive, защото си насича вече и не възпроизвежда някои филми, забива и се рестартира. Предполагам от годините са се появили проблеми с охлаждането и когато е натоварен с торенти и филма е тежък, но все пак реших че искам нещо по-ново. WD-то го ползвах с къстъм фърмуеъра на brad, само и единственно заради торент клиента. Но явно му идваше в повече с този хардуер. Също така ми се върти в главата идея за HTPC(пуснал съм питане в другата тема преди 1 год. ), но честно казано не ми се занимава с подбиране на компоненти, съвмеситмости, windows, подбор на дистанционно(клавиатура+мишка) и т.н. Така че, предпочитам да е готов плеър, който да не се налага да го пипам поне 5 год. както беше с WD-то. Та, на какво държа:


    0. 100% стабилен и изпитан плеър
    1. 1080p гладко видео, 3д-та и 4к не ме интересуват
    2. Мигновенна реакция при разхождане из менютата на плеъра и при превъртане
    3. Отсъствие на проблеми с четенето на по-разпространените и актуални контейнери, кодеци и субтитри.
    4. HDMI video+stereo audio out към телевизора
    5. 1Gbps lan
    6. YouTube
    7. Вграден torrent клиент с уеб интерфейс или поне елементарно добавящ се, но не товарещ(нищо не отбирам от linux)
    8. Шеринг на диска в домашната мрежа.
    9. Дистанционно.
    10. Предпочитам диска да седи отвън за да е в клаъфчето си и да го взимам лесно с мен, когато се наложи да го разнасям, но ако се достъпва лесно от плеъра не е проблем.


    Ако има live update на фърмуъера и вграден лесно управляем apache/php/mysql сървър за прост хостинг и всичко това да се събира в ~350лв би било невероятно!
    Този пост е редактиран от imarh; 06-01-15 в 09:31.

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    194
    #1256

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Ето ти решение: Mede8er Media player MED1000X3D-BLK 3D Full HD Network с място за вграждане на 3.5" HDD,цвят черен - Vali Computers
    Има и малко по-скъп, модел - разликата е наличието на Wi-Fi. Успех!!!!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    144
    #1257

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от ra6o74 Виж публикацията
    Ето ти решение: Mede8er Media player MED1000X3D-BLK 3D Full HD Network с място за вграждане на 3.5" HDD,цвят черен - Vali Computers
    Има и малко по-скъп, модел - разликата е наличието на Wi-Fi. Успех!!!!
    Голям да пораснеш Радо! Тъй като не видях изрично да е упоменато за торент клиент сигурен ли си, че има?\
    Сега видях, че съм забравил да спомена и поддръжка на YouTube.
    Този пост е редактиран от imarh; 06-01-15 в 09:32.

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    194
    #1258

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от imarh Виж публикацията
    Голям да пораснеш Радо! Тъй като не видях изрично да е упоменато за торент клиент сигурен ли си, че има?\
    Сега видях, че съм забравил да спомена и поддръжка на YouTube.
    Youtube го има със сигурност. За торен клиент виж в раздела за Mede8er в този форум. Аз имам плеър със същия хардуер, на друга марка, има торент клиент но не го ползвам, защото е играчка през PC - то да задаваш торенти. Това, което аз съм направил е да шерна папката, където се свалят филмите и плеъра ги възпроизвежда директно. Компа е свързан чрез Wi-Fi, а плеърчето кабелно към рутера. Насичане съм имал само на Blueray.iso 3D (беше 45 GB).

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    108
    #1259

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здраведйте!
    Бихте ли ми предложили Wi-Fi 3D Мултимедиен плеър на който може да се гледат всички формати до 300лв.
    Благодаря!

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    194
    #1260

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от ambrozia403 Виж публикацията
    Здраведйте!
    Бихте ли ми предложили Wi-Fi 3D Мултимедиен плеър на който може да се гледат всички формати до 300лв.
    Благодаря!
    Написах в Google Wi-Fi 3D Мултимедиен плеър и виж какво се получи:
    Diva FullHD Premium Center 3D С Вграден DVB-t Декодер + ПОДАРЪК HDD 500GB - TB, Аудио и Мултимедия
    Mede8er медиа плеър Mede8er Media player MED600X3D High Definition 3D,Wi-Fi - без диск - MEDE8ER-MED600X3D/ - Мултимедиен плейър: цени, сравнение Sravni.bg
    Mede8er MED800X3D Цени, оферти, мнения, сравнение на цени за медийни плеъри

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 84 от 118 ПърваПърва ... 3474828384858694 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе