Вижте резултатите от анкетата: Трябва ли България да подкрепи санкции срещу ***** ?

Гласували
42. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    11 26.19%
  • Не

    30 71.43%
  • Не съм наясно по въпроса

    1 2.38%
  • Не съм мислил по въпроса

    0 0%
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 54
Like Tree37Одобрявам

Трябва ли България да подкрепи санкции срещу *****?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #31

    Отговор: Трябва ли България да подкрепи санкции срещу *****?

    http://vbox7.com/play:1356c939

    http://www.blitz.bg/news/article/256593 А нашия посланик мълчи като риба,явно се снишава ли снишава.Сложил си е ресните на килима в кабинета за бретон,ама нали някой трябва да му каже какво трябва да каже и този някой се ослушва в момента.
    Този пост е редактиран от VLADO 66; 18-03-14 в 16:09.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #32

    Отговор: Трябва ли България да подкрепи санкции срещу *****?

    Гласувах с "не". Не че подкрепям ***** - имат си техните грехове и към нас, и към много други. Не подкрепям и Запада обаче (разбирай най-вече САЩ). Техните грехове не са по-малко. А в тази конкретна ситуация въобще няма "прав" и "крив", та да тръгна да подкрепям или не на тази база.

    Става въпрос за друго. Въпросът е много точно зададен - трябва ли България да подкрепи санкциите? Т.е. тук става въпрос за изразяване на активна позиция от страна на държавата. А мнението ми е, че ние, като държава, трябва да запазим колкото може по-пълен неутралитет по този въпрос, както и по отношение на цялата ситуация. Това е нашият правилен път. Не като външния ни министър, дето питал го - не питал някой, първи скача да обяснява как сме нямало да признаем Крим и как референдумът "нямал правна стойност". Че и на посещение в Украйна ходи чак. Барабар Петко с Кери.

    И накрая - така или иначе от моята лична или на България подкрепа или не на санкциите въобще нищо не зависи. Никой няма да се съобрази дори на йота с нас, каквото и да кажем.
    hristoslav2 одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411

  5. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #34

    Отговор: Трябва ли България да подкрепи санкции срещу *****?

    Абсолютно съм ЗА санкции.

    Бих се обосновал, но @kod го е направил преди мен.

  6. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    983
    #35

    Отговор: Трябва ли България да подкрепи санкции срещу *****?

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Абсолютно съм ЗА санкции.
    Абсолютно приемам всяко мнение по въпроса, но тук именно възникват множество въпроси в мен като един трезвен ( в днешно време е рядкост) гражданин. И те са:
    1. Ние сме зависими от Щатите с газ, петрол, ядрено гориво.
    2. Вноса и износа за Щатите надхвърлят 30%.
    3. Гарантират ни на 100% покровителство.
    4. Правят инвестиции в родината ни.
    5. Разговаряме на почти идентични езици, пишем на кирилица и споделяме една вяра.
    6. Освободили са ни от Турско робство
    7. Бомбандирали са ни ( не военни цели, а центъра на София с мирни граждани)
    Пропускам може би още нещо важно, но мисля, че и това е достатъчно за санкции...
    Tommorow одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #36

    Отговор: Трябва ли България да подкрепи санкции срещу *****?

    Това го пиша за Русофилите - има доста тук!

    Защо когато спомене някой нещо против ***** - винаги замесвате американците - какво общо имат те с Руските издънки?!? Ние всички си знаем какви са американците и че се бъркат навсякъде...НО това не оправдава поведението на ***** и в частност *****! Като толкова са убави и честни калутки да вземат да се бият с американците. Защо и те правят като американците?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #37

    Отговор: Трябва ли България да подкрепи санкции срещу *****?

    Цитат Първоначално публикувано от vdsvicky Виж публикацията
    Абсолютно приемам всяко мнение по въпроса, но тук именно възникват множество въпроси в мен като един трезвен ( в днешно време е рядкост) гражданин. И те са:
    1. Ние сме зависими от Щатите с газ, петрол, ядрено гориво.
    2. Вноса и износа за Щатите надхвърлят 30%.
    3. Гарантират ни на 100% покровителство.
    4. Правят инвестиции в родината ни.
    5. Разговаряме на почти идентични езици, пишем на кирилица и споделяме една вяра.
    6. Освободили са ни от Турско робство
    7. Бомбандирали са ни ( не военни цели, а центъра на София с мирни граждани)
    Пропускам може би още нещо важно, но мисля, че и това е достатъчно за санкции...
    Предполагам, че тези точки трябва да се четат като РИторични въпроси? Еле пък какви санкции от нас точно? Смях в залата ...

    И защо руснаците правят като хамериканците - ми учат се... /да правят квото си искат/.

    http://www.dunavmost.bg/world-news/i...-da-go-slusham
    Този пост е редактиран от V_Simeonov; 19-03-14 в 11:11.
    Lupus одобрява това.

  10. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #38

    Отговор: Трябва ли България да подкрепи санкции срещу *****?

    В този форум трябва да има тема със заглавие:

    "Изсраните досега по света лайна от САЩ оправдават ли срането на лайна от *****?"

    Вярвам хората които живеят в миналото и защитават ***** за това което прави с Крим ще закимат дружно ухилени до уши с думите : "ДА! ДА! ДА! ДА!...


    П.П.Това което не се разбира е че миналото не можем да променим, но бъдещето можем.То зависи изцяло от нас.

    Светът се глобализира и обединява доброволно. Тези които живеят в миналото го разделят принудително със сила и си намират причини за това, независимо какви са.

    Аз лично искам децата ми да не живеят в ***** и съседните й държави, нито в Китай, Северна Корея, Куба или Венецуела.

    Предпочитам да живеят в САЩ, Германия, Франция, Белгия, или която и да е европейска или северно американска държава в която не е имало комунизъм.В такава държава ще имат повече възможности за избор и развитие на личността си в личен и професионален план.
    Този пост е редактиран от justify; 19-03-14 в 11:23.
    VPM, blue1, svetlio1 и 3 други харесват това.

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #39

    Отговор: Трябва ли България да подкрепи санкции срещу *****?

    БУАХАХАХА!

    особено за доброволната глобализация
    Kasap одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #40

    Отговор: Трябва ли България да подкрепи санкции срещу *****?

    Че то във всички "западни" и хамерикански държави сега си е жив комунизъм.Юздата е отпусната, колкото да им мърда главата.

  13. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #41

    Отговор: Трябва ли България да подкрепи санкции срещу *****?

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Че то във всички "западни" и хамерикански държави сега си е жив комунизъм.Юздата е отпусната, колкото да им мърда главата.
    Всеки си гледа от собствената камбанария.
    Явно "комунизмът" в тези държави е от друг, различен от нашият вид и дава възможност на личността да разгърне пълният си капацитет от положителни качества и таланти...




    Сами си отговорете защо всички световно известни българи(Христо Явашев, Румен Антонов, д-р инж. Иван Ночев, Петър Петров, проф. Димитър Съселов, Джон Атанасов, Асен Йорданов, Илия Вълков и други ...) са станали такива не там където са родени-в България(Атанасов е роден в САЩ), а след като я напускат и заминават в чужбина.


    За мен тази констатация е една "присъда" за средата създадена в България от българските "политици" ...
    Този пост е редактиран от justify; 19-03-14 в 17:30.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #42

    Отговор: Трябва ли България да подкрепи санкции срещу *****?

    И като стана въпрос за български политици , някой гледал ли е снощи "Референдум" по БНТ1 и това наистина ли се е случило -
    "Бих желал да честитя на всички православни славяни по света победата в Третата кримска война и да напомня, че след Кримската идват Балканите по южния път и смятам, че можеме да се поздравиме поне русофилите на тази маса. (...) Аз не си спомням последните 1000 години ***** нещо да е решила и то да не се е случило". Николай Малинов, член на комисията по външна политика в Народното събрание, издател на в. "Дума", в предаването "Реферeндум" на БНТ, 18.03. 2014аВсе си мисля , че няма как да педнем по-ниско , но все се намира някой "политик" да ме опровергае ...

  16. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    983
    #43

    Отговор: Трябва ли България да подкрепи санкции срещу *****?

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    ...................................


    П.П.Това което не се разбира е че миналото не можем да променим, но бъдещето можем.То зависи изцяло от нас.

    Светът се глобализира и обединява доброволно. Тези които живеят в миналото го разделят принудително със сила и си намират причини за това, независимо какви са.
    .................

    Предпочитам да живеят в САЩ, Германия, Франция, Белгия, или която и да е европейска или северно американска държава в която не е имало комунизъм.В такава държава ще имат повече възможности за избор и развитие на личността си в личен и професионален план.
    Не зная дали си работил на запад, но ако ще работиш там, то ти винаги си оставаш Българин ( т.е. по-нисша класа).

    Бъдещето никога не е зависило от нас и няма да зависи, освен ако човек не си бие дуспата и избере страна различна от БГ.

    Светът се глобализира не доброволно, а по принуда... Какво и е на Швейцария? Друг е въпросът на каква цена се глобализирахме и кой страда, но това не е темата...
    На нас българите основния проблем ни е, че не знаеме какво искаме...
    justify одобрява това.

  17. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #44

    Отговор: Трябва ли България да подкрепи санкции срещу *****?

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    И като стана въпрос за български политици , някой гледал ли е снощи "Референдум" по БНТ1 и това наистина ли се е случило -
    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    "Бих желал да честитя на всички православни славяни по света победата в Третата кримска война и да напомня, че след Кримската идват Балканите по южния път и смятам, че можеме да се поздравиме поне русофилите на тази маса. (...) Аз не си спомням последните 1000 години ***** нещо да е решила и то да не се е случило". Николай Малинов, член на комисията по външна политика в Народното събрание, издател на в. "Дума", в предаването "Реферeндум" на БНТ, 18.03. 2014аВсе си мисля , че няма как да педнем по-ниско , но все се намира някой "политик" да ме опровергае ...
    След като има такива които бързат да признават новата власт от екстремисти в Киев, дошли чрез въоръжен преврат (примерно президента Плевнелиев) и да НЕ признават референдум на друга група хора в Крим, защо да няма хора (било то и политици) които да са на обратното мнение?
    След като сме в демокрация и имаме свобода на словото, така както първия (президента) може да се изказва публично по медии, то така и всеки друг гражданин (пък бил той и политик) може да направи същото.
    Или предпочиташ да се действа като ония в киевската национална телевизия - голяма евро "демокрация" раздават Нашите комунисти след 9-ти септември могат само да им завиждат.....
    Tommorow, hristoslav2 и vdsvicky харесват това.

  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #45

    Отговор: Трябва ли България да подкрепи санкции срещу *****?

    ЕС декларира, че няма никакъв проблем ***** да влезе веднага в Евросъюза. От своя страна ***** декларира, че няма никакъв проблем танковете и да са до 48ч пред Брюксел.
    (Vandal извинявай, откраднах вица от теб)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 129
    Последно: 29-05-14, 12:22
  2. Три от ЕС внесоха протест срещу България и Румъния
    От roumen68 във форум Коментирай новина
    Отговори: 10
    Последно: 06-05-07, 16:06
  3. Трябва ми пътна карта за България
    От peterkac във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 07-12-05, 19:37
  4. Отговори: 9
    Последно: 02-11-05, 12:56
  5. Отговори: 54
    Последно: 26-07-04, 21:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе