Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 154

Една тема почнала от YAMAHA RX-V363SI + JAMO S-606 HCS 3...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #16

    Re:YAMAHA RX-V363SI + JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    Той плеъра е хубав, но няма да се вържат като размери - плеъра е 42 см, а ресийвъра 43,5.
    Ако това е минус за теб де.
    Доста по-евтин модел на подобно ниво е този:
    http://www.electron.bg/product_info....oducts_id=3444
    Само че няма USB.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #17

    Re:YAMAHA RX-V363SI + JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    Двата плеъра имат 1080p Upscaling (и 600, и 610).
    За 18 месеца Пайнера 600, няма пропуск да не е прочел нещо. Но не очаквай чудеса да свири ката CD Плеър на нормална музика Възпроизвежда също и SACD , ако е важно за теб.
    Руснаците го разкостиха този 610, дори само му пишат фирмуери по-добре прочети:
    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:13475

    Сони-то изглежда на хартия също много добре, но питай някой дето го има. За мен това USB не е тлкова важно, а и цената му е наполовина.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    299
    #18

    Re:YAMAHA RX-V363SI + JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    За съжаление няма кой да питам за Сонито, наистина на хартия изглежда добре, за мен е важно да чете пиратски дискове, че сина ми гледа разни филмчета и реве ако не тръгне. Пайнера поне има мнения, че го бива.
    Извинявам се за тъпите въпроси, но какво е SACD?
    И размера на Сонито пасва ли на ресивера?
    И последно...логично е през април, когато дойдат новите модели на Ямаха...да има намаление на старите

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    299
    #19

    Re:YAMAHA RX-V363SI + JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    Двата плеъра имат 1080p Upscaling (и 600, и 610).
    За 18 месеца Пайнера 600, няма пропуск да не е прочел нещо. Но не очаквай чудеса да свири ката CD Плеър на нормална музика Възпроизвежда също и SACD , ако е важно за теб.
    Руснаците го разкостиха този 610, дори само му пишат фирмуери по-добре прочети:
    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:13475

    Сони-то изглежда на хартия също много добре, но питай някой дето го има. За мен това USB не е тлкова важно, а и цената му е наполовина.
    В руския сайт пише, че 610 може да подава звук 5.1 и дори може да замести ресивер. Как мислите, удачно ли е (като за мене, докато се ориентирам) да го пробвам за начало с две колони...по нататък да си търся ресивер или усливател

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #20

    Re:YAMAHA RX-V363SI + JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    Цитат Първоначално публикувано от Bojidar_Iliev
    В руския сайт пише, че 610 може да подава звук 5.1 и дори може да замести ресивер. Как мислите, удачно ли е (като за мене, докато се ориентирам) да го пробвам за начало с две колони...по нататък да си търся ресивер или усливател
    Не виждам това как може да стане. Аз също не съм го тествал 708, но го хвалят.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    299
    #21

    Re:YAMAHA RX-V363SI + JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Не виждам това как може да стане. Аз също не съм го тествал 708, но го хвалят.
    цитата:
    --------------------------------------------------------------------------------
    SSeb:
    значит ли это, что я могу купить комплект 5.1 акустики ...подсоединить к плееру (без ресивера!!!!), и у меня наступит "звуковое" счастье?
    --------------------------------------------------------------------------------

    Да. Вы сможете слышать многоканал без ресивера. ето това накратко е мнението. Ясно е, че ще бъде на ниско ниво, но говорим за временен вариант за няколко месеца, докато паднат цените на Ямаха или Пайнер ресиверите. И говрим за модела 610

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #22

    Re:YAMAHA RX-V363SI + JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    В 2009 година не бих си купил плеър (200 лева!), който да не пуска HD. Замисли се и ти над това

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #23

    Re:YAMAHA RX-V363SI + JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    Цитат Първоначално публикувано от Bojidar_Iliev
    цитата:
    --------------------------------------------------------------------------------
    SSeb:
    значит ли это, что я могу купить комплект 5.1 акустики ...подсоединить к плееру (без ресивера!!!!), и у меня наступит "звуковое" счастье?
    --------------------------------------------------------------------------------

    Да. Вы сможете слышать многоканал без ресивера. ето това накратко е мнението. Ясно е, че ще бъде на ниско ниво, но говорим за временен вариант за няколко месеца, докато паднат цените на Ямаха или Пайнер ресиверите. И говрим за модела 610
    Според мен става дума за активни колони -примерно компютърни с цифров вход. Не съм виждал двд плеър с вграден многоканален усилвател. Особено пък ако консумира 12W ток. Със сигурност щеше да го пише някъде с големи букви ако беше възможно.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #24

    Re:YAMAHA RX-V363SI + JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    lazarus18 ти го е казал много точно
    купи си един ресивър-ето го новия pioneer

    http://www.engadgethd.com/2009/03/09...approving-nod/

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    299
    #25

    Re:YAMAHA RX-V363SI + JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    lazarus18 ти го е казал много точно
    купи си един ресивър-ето го новия pioneer

    http://www.engadgethd.com/2009/03/09...approving-nod/
    Пак темите се "израждат" в посока кое супер горино. Христослав, който е фен на Пайнер дава за пример нов модел за 2200 долара...аз затова все повтарям, че бих желал да почна от някъде с "по-временни" неща (примерно сега плейъра, щом е читав, той ще остане и за по нататък, докато дойде ресивера).
    А прочете ли, че хората се възмущават как нов модел няма ъпскейл и се възмущават от цената му.
    Но Христослав, не ме разбирай погрешно...благодаря ти за отговрите

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #26

    Re:YAMAHA RX-V363SI + JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    Не съм фен на Pioneer
    SONY DVP-NS708H e подобрен SONY DVP-NS78H който аз имам- чете всичко без проблеми и ъпскелинга е доста добър
    но според мен е излишно харчене на пари като можеш да си вземеш един BLUE RAY DISC PLAYER
    SONY BDP-S300B -399.00 лв http://www.sony.bg/product/blu-ray-d...TechnicalSpecs
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09033176
    просто е безмислено сега да дадеш 200лв за DVD и след година още 400 за BLUE RAY след като вторият ще ти чете това което искаш плюс блу рей
    вземи си пиратски диск и го пусни на плейъра в магазина ако ти го чете вземай

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #27

    Re:YAMAHA RX-V363SI + JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    Боже колко си прав, че за 400 лева е по добре Блу Рей да купиш .

  16. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #28

    Re:YAMAHA RX-V363SI + JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Не съм фен на Pioneer

    а трябва - Сони е много по назад в аудиовизуалната техника от Пайнър ,Сони е ширпотреба - китайски пласмасови кутийки за масите с име което всеки е чувал .

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #29

    Re:YAMAHA RX-V363SI + JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi
    а трябва - Сони е много по назад в аудиовизуалната техника от Пайнър ,Сони е ширпотреба - китайски пласмасови кутийки за масите с име което всеки е чувал .
    Ако намекваш че съм фен на Сони-грешиш-не съм фен на никоя марка-за Сони кой не го знае-то всичко което се предлага в хипермаркетите си е ширпотреба-българина в повечето случаи няма пари за нещо друго-пък и не прави разлика
    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    Боже колко си прав, че за 400 лева е по добре Блу Рей да купиш .
    Любопитно ми е ти какво би направил изправен пред избора на Bojidar_Iliev

  18. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #30

    Re:YAMAHA RX-V363SI + JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    ...... какво би направил изправен пред избора на Bojidar_Iliev
    Този Блу рей чете само оригинални блурей дискове(чипа му е такъв за инфо!). Това автоматично го прави скъп за използване.
    Не чете DVD файлове, значи не можеш да гледаш нищо друго освен ДВД.
    Наистина има страхотен ъпскелинг.
    Като се замисля, май по-добре да взема ДВД Сони или Пайнер. За жалост аз съм предубеден защото имам Пайнер 600 вкъщи. Но наистина се замислих за Блу рея, но да го ползвам само за ДВД не бих го направил.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор между Yamaha и Jamo
    От Odysseus във форум Тонколони
    Отговори: 26
    Последно: 23-11-15, 15:15
  2. Отговори: 11
    Последно: 10-12-13, 10:38
  3. Съвет за 5.1 система или YAMAHA NS-777 vs Jamo S 606 HCS 3
    От NightWalkeR във форум Тонколони
    Отговори: 11
    Последно: 03-12-12, 19:05
  4. YAMAHA RX-V671+JAMO S-608 HCS 3 - добра комбинация ли е ?
    От maddog9 във форум Аудиотехника
    Отговори: 19
    Последно: 08-03-12, 03:19
  5. Продавам Субуфер JAMO и съраунд колони Yamaha
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 13-02-12, 16:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе