Страница 15 от 31 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 461
Like Tree45Одобрявам

Помощ за избор на AUDIO техника

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #211

    Re:Помощ за избор на AUDIO техника

    Цитат Първоначално публикувано от pvitkov
    Ами аз съм останал с впечатление , че за да имат звук всички 5 колони ,когато гледам стерео трябва да има това чудо.
    Има и други системи да правиш това, но е доста рядко ползвано. Аз лично го пускам ако съм свалил някакъв сериал с 2.0 звук, което 2-3 пъти в годината.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    10
    #212

    Re:Помощ за избор на AUDIO техника

    Здравейте, прочетох цялата тема и виждам, че има доста компетентни съфорумници. От доста време се занимавам с техника, но в Hi-Fi и Home Cinema никак не ми е силата... Нанесох се в нов апартамент и искам да си направя нещо в хола. Вече се спрях на телевизор - Panasonic P42 G20E, или може би 46" вариант. Остава ми звукът. Бъджетът не е голям, не съм и от най-запалените аудиофили, а и силата на звука не трябва да е голяма (има бебета в блока), за това се целя в най-ниският клас. Избрах ресивър - по-горе споменатият Yamaha RX-V371. Ще ми свърши перфектна работа - за 450 лв. е супер! Остават тонколоните - отново търся нещо бюджетно, нисък клас (само да не е Thunder или Elite ). За този ценови клас се спрях на един модел, който ме устройва - JAMO S-426HCS 3, има го в Техномаркет за 400 лв. Знам, че е на границата с боклук, но все пак е по-добре от старите ми стерео самоделки за вкъщи. Има и събуфър Jamo SUB-210 за още 200тина лева, ако се наложи. и май ще е това. Някой да ползва този сетъп или ресивъра и тонколоните поотделно?

    Повече филмчета гледам, а музиката няма да се слуша много силно.

    Очаквам вашите мнения и съвети!



    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #213

    Re:Помощ за избор на AUDIO техника

    Добре дошъл в форума !


    За този бюджет няма какво друго сносно да си купиш !
    Ресивъра бива за нисък клас , колоните и те са на същия хал , но този блурей плеър за какво ти е ? Ще си купуваш филми и ще си ги гледаш на новата плазма или просто искаш такъв плеър ?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    10
    #214

    Re:Помощ за избор на AUDIO техника

    ами не - няма да си купувам bluray дискове, но пък в противен случай трябва да си купя ДВД плейър, а разликата в парите е не повече от 50 лв, а рано или късно bluray ще стане по-достъпен и за това. Всъщност се отказах току що от този модил плейър, защото не поддържал Mass storage, и няма да чете музика и такива работи през USBто - много тъпо!

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #215

    Re:Помощ за избор на AUDIO техника

    Не е тъпо - това си е предимно и то не лош блурей плеър ! Купи си мултимедиен плеър ! В нета има всичко - и ДВД и блурейки и техни рипове !

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    10
    #216

    Re:Помощ за избор на AUDIO техника

    лошото е че нямам записвачка за блурей, но на едно двд също се събират прилични рипове. УСБ ми е по-скоро за музиката - най-мързеливо е.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #217

    Re:Помощ за избор на AUDIO техника

    Блурей записвачка - ти не си добре , бе човек - скъпо и засега излишно , според мен ! И това за двд диск - остаряла работа , трябва ти по-голям харддиск и си в джаза !

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    10
    #218

    Re:Помощ за избор на AUDIO техника

    ee аз хард имам - ама пък той е 1тб и почти нищо освен компютър не го чете :-)

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #219

    Re:Помощ за избор на AUDIO техника

    То и за това има мултимедийни HD плеъри - да четат почти всичко от всякъде !

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #220

    Re:Помощ за избор на AUDIO техника

    Остави го Блу-рей плеъра. Вземи си някакъв HD плеър. Каква е логиката да сваляш нещо, после да го записваш на някакъв диск, който да четеш в някакъв плеър. С HD плеъра си елиминираш записването на дискове, които после изхвърляш в повечето случаи.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    10
    #221

    Re:Помощ за избор на AUDIO техника

    Поразгледах темите за HD плейърите, и се спрях на това - Asus O!Play Mini. Не ми трябва LAN, нито Wi-Fi, ще ползвам външният харддиск. Дали картината и звукът ще са добри, ще гледам филми от zamunda.net, dvd, blu-ray, hd, сериалчета. Дали това ще свърши работа?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #222

    Re:Помощ за избор на AUDIO техника

    Става ! От няколко месеца е на пазара и сигурно и цената му е вече изгодна !

    Картината зависи и от изходния материал и ТВ-то , а за звука ти трябва оня ресивър + тонколони !

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    10
    #223

    Re:Помощ за избор на AUDIO техника

    За ТВто както казах по-горе съм се спрял на Panasonic p42 g20, за който прочетох добри отзиви във форума. Асуса е около 120 лева - доста приемлива цена за нисък клас. А в zamunda.net има DVD, Blu-Ray, HDTV, май основно това ще гледам, надявам се само да няма проблеми с плейването на файловете...

  17. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #224

    Re:Помощ за избор на AUDIO техника

    Е , вечно щастие - няма , все нещо ще излезе , но това не бива да те притеснява !
    Но винаги можеш да си вземеш и друг плеър , с по-мощен чип и повече възможности и екстри , но и за повече пари !

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #225

    Re:Помощ за избор на AUDIO техника

    Две от големите европейски фирми-производители на Аудио техника се обединяват
    Focal & Naim = Focal & Co
    http://forums.naimaudio.com/displayF...57894844685991
    http://www.focal.com/images/download...se-ENGLISH.pdf

    http://www.hdtv.ru/news/industry/111...tx-nr3009.html

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 31 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 25-01-14, 11:55
  2. Отговори: 0
    Последно: 17-10-13, 17:19
  3. Отговори: 2
    Последно: 08-02-13, 21:28
  4. Малко помощ за SB X-Fi ext.audio
    От MomoSat във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 8
    Последно: 23-08-07, 01:28
  5. Избор на Аудио и Видео техника
    От Lupus във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 22-02-06, 20:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе