Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е вашият ресийвър ?

Гласували
371. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Pioneer

    47 12.67%
  • Onkyo

    52 14.02%
  • Denon

    52 14.02%
  • Yamaha

    103 27.76%
  • Sony

    59 15.90%
  • Marantz

    26 7.01%
  • Tehnics

    9 2.43%
  • Panasonic

    7 1.89%
  • Harman Kardon

    7 1.89%
  • Thunder

    3 0.81%
  • NAD

    3 0.81%
  • Anthem

    0 0%
  • Integra

    1 0.27%
  • Kenwood

    2 0.54%
Страница 39 от 62 ПърваПърва ... 29373839404149 ... ПоследноПоследно
Резултати от 571 до 585 от общо 926
Like Tree104Одобрявам

Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Ulfhedinn
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    167
    #571

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Petar U Виж публикацията
    ...съм се наточил на Denon AVR-X3300 (още умувам за колони).
    Ти по-добре първо си избери колоните и после купувай ресийвър/усилвател.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    63
    #572

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Аз съм харесал варианти, просто умувам кои да бъдат:
    Вариант 1: KEF Q900 AV Speaker Pack
    Вариант 2: https://www.richersounds.com/package...kages/pah01304

    Ще ми бъде полезно, ако споделите мнение за тези pack-ове в комбинация с Denon AVR-X3300 или нещо алтернативно, което да се комбинира добре с ресийвъра.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #573

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Без замисляне - първият , то ако са на редовна цена само предните Q900 са по-скъпи от целия пакет Zensor 5 ...
    Има някакво разчистване на Q серията, спряха и разцветки - най-вероятно идва нова - едни от любимите ми колони ...

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #574

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Petar U Виж публикацията
    Аз съм харесал варианти, просто умувам кои да бъдат:
    Вариант 1: KEF Q900 AV Speaker Pack
    Вариант 2: https://www.richersounds.com/package...kages/pah01304

    Ще ми бъде полезно, ако споделите мнение за тези pack-ове в комбинация с Denon AVR-X3300 или нещо алтернативно, което да се комбинира добре с ресийвъра.
    То е полезно, ама колко хора имат такава комбинация . Колоните е хубаво да се чуят за да няма изненади.
    Няма да питам защо ти е точно този ресивър, така си решил.

  6. Member Аватара на Ulfhedinn
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    167
    #575

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Имай предвид, че KEF Q900 е голяма колона и ще ти трябва много голямо помещение за оптимално разположение. Задължително ги чуй. Ще е необходим и по-мощен усилвател, за да ги захраниш адекватно. Другият минус на този пакет е субуферът на KEF. Мен лично не ме кефи, бих се ориентирал към друга марка субуфери - SVS, BK Electronics, XTZ и т.н.
    svetlio1, pulsedriverbg и Petar U харесват това.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #576

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    За тия пари дето е комплекта , спокойно може после да продаде субуфера и да вземе нещо по-прилично, но за Q900 наистина са си сериозни колони и в малко помещение май не са добра идея въпреки, че често съм ги виждал в снимки на системи от немския HI-FI forum сложени в доста малки помещения ...
    Между другото Zensor 5 комплекта е значително по-евтин в България , макар че аз лично бих предпочел Zensor 7 комплекта ако трябва да е Dali .
    Petar U одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    63
    #577

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Благодаря за мненията. Големината на колоните наистина може да е проблем, защото помещението ми е малко. Ще поразгледам и за нещо по-компактно като алтернатива. Просто много атрактивна е цената на колоните на KEF при Peter Tyson в момента...

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #578

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Щом е малко помещение по-добре си поръчай 4бр. Q300 + Q600(центъра) и субуфер по избор ...
    Petar U одобрява това.

  11. Member Аватара на Ulfhedinn
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    167
    #579

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Petar U Виж публикацията
    Благодаря за мненията. Големината на колоните наистина може да е проблем, защото помещението ми е малко. Ще поразгледам и за нещо по-компактно като алтернатива. Просто много атрактивна е цената на колоните на KEF при Peter Tyson в момента...
    Предложението на Светльо е доста добро и си струва да го обмислиш, а ресийвърът ще се справи прилично с такава конфигурация. Само предвиди и бюджет за стойки и евентуално конзоли за стена (ако ги закачаш). Големи колони в малко помещение не са никак добра идея. Колкото и да са качествени, ограниченията на стаята си казват думата. Басът ще е ужасяващ, особено този на Q900, които и без това са си доста басови. С Q300, особено ако ги комбинираш с добър субуфер, ниски честоти няма да ти липсват. Същото важи и за всяка друга колона тип standmount, която ти хареса като звучене.
    Petar U одобрява това.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #580

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    А за хол 35м2, може ли да ми препоръчате, някоя изпитана комбинация, колони с ресивър.. основно за филми и любителско слушане на музика?

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #581

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Отново , по принцип - може , но всеки си я избирал индивидуално , и на теб може и да не ти хареса .
    За това помещение не ти трябва нещо огромно и скъпо , ако имаш пари , може , но няма особен смисъл , лично мнение .
    Предложение :
    1. Ресивър - Onkyo TX-NR555 ( 575 е новия модел ) , Yamaha RX-V581 , Denon X-13000W , .....
    2. Тонколони - тука е по-сложно .Има готови комплекти има и избор на парче , но колони се купуват след като се чуят - такъв е принципа , но има и изключения - просто има доста популярни модели с обширни ревюта , и може да им се довериш напълно . А може да си купиш нещо по-евтино като комплект за дом.кино и две тонколони ( букшелф за това помещение + стойки ) за музика .

    Примерно - за киното - това , а за музика - това и стойки , малко по-качествен кабел и .... йекшън !
    Успех !
    nikolov333 одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    63
    #582

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Малко офтопик, но понеже стана въпрос в настоящата тема за Peter Tyson UK и поръчка от този магазин: моля поръчвалите за инфо какво сте посочили като телефон за контакт при попълването на адрес и телефон за доставка. Правя плащане с Amazon Pay, но там си ми е въведен българския номер...

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #583

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    .
    Има някакво разчистване на Q серията, спряха и разцветки - най-вероятно идва нова - едни от любимите ми колони ...
    New KEF Q Series speakers aim to be better than ever

    Q SERIES
    Този пост е редактиран от svetlio1; 18-05-17 в 16:01.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    63
    #584

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Затова са намаленията в няколко сайта за старата Q серия. Аз успях да си поръчам много приятно намалени Q500, мисля и централна Q200 да си взема.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    39
    #585
    На каква цена плати чифта Q500,и ако може дай линк към сайта.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 39 от 62 ПърваПърва ... 29373839404149 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5216
    Последно: 20-04-24, 19:50
  2. Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения
    От avalon4o във форум Други телевизори
    Отговори: 224
    Последно: 01-06-21, 13:50
  3. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 17:05
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе