Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 97

RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #16

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    Ми Боби,аз тогава ти казах мнението ми за Ати...сега чакам да вияд как са тия BBA,разправят че те поне били читави

    Иначе Гигадръв,дори и Hercules не са хубави 8500

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #17

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    Mersi MItak kakto i da e ...

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    169
    #18

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    ATI chipovete sa si dobri ama zavisi kakaw prizvoditel na video kartata shte si zemesh.Nabutah se s edna karta na Gigabyte i v posledstwie ustanowih che mi podurzha maksimum chestota na opresniavane pri razdelitelna sposobnost 1280x1024 samo 60Hz kato na saita im pishe che bez problemi podurzha 120Hz pri sushtata razdelitelna sposobnost!!!!basi lazhcite, neznam za Pro versite ama ne Pro kartite sa naistina palni bokluci!!!! takache saveta mi e ne se nabutvaite s tezi karti, kato cena sa primamlivi ama sa za bokluka [}]

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    45
    #19

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by buggy


    ATI chipovete sa si dobri ama zavisi kakaw prizvoditel na video kartata shte si zemesh.Nabutah se s edna karta na Gigabyte i v posledstwie ustanowih che mi podurzha maksimum chestota na opresniavane pri razdelitelna sposobnost 1280x1024 samo 60Hz kato na saita im pishe che bez problemi podurzha 120Hz pri sushtata razdelitelna sposobnost!!!!basi lazhcite, neznam za Pro versite ama ne Pro kartite sa naistina palni bokluci!!!! takache saveta mi e ne se nabutvaite s tezi karti, kato cena sa primamlivi ama sa za bokluka [}]

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Mnogo mi e lubopitno da razbera kakav ti e monitora i slojil li si mu negoviq driver? Da ne se okaje che iskash ot 14-ka da ti pusne 120 Hz na 1280x1024 []

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #20

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by buggy


    Nabutah se s edna karta na Gigabyte i v posledstwie ustanowih che mi podurzha maksimum chestota na opresniavane pri razdelitelna sposobnost 1280x1024 samo 60Hz kato na saita im pishe che bez problemi podurzha 120Hz pri sushtata razdelitelna sposobnost!!!!<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Чакай първо преди да видим кой е лаикът ми кажи дали в "Displays" е зададено МАХ разделителна способност повече от тия 1280х1024 и също, че МАХ честота на опресняване е поне 85Hz?

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    169
    #21

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    probvah ia na 21' Compaq dazhe i na moia 17' pri razdelitelna ravna ili poveche ot 1280x1024 kartata neshte da otlepi ot 60Hz nezavisimo kakwo zadavash ot menu monitor dazhe i da mu slozhish 100Hz, monitora si bachka na 60Hz, oshte edno dokazatelstwo ,dazhe i Sandrata mi kazva che kartata bachka pri 1280x1024 na 60Hz! Iavno ne Pro kartite sa s niakakaw skapan RAMDAC ama pone da biaha go napisla na saita a ne da luzhat!!

    az pak sam si fen na ATI i pak shte si vzema ,ama toia pat mnogo shte vnimavam kakwo vzimam [],iavno ima zakakwo da slagat Pro v kraia na imeto na kartata[]

    Napravo se stapisah kato vidiah kakaw kantrast vadi tazi karta na 21'Compaq ama obraza trepti,mnogo iasno zashto to i monitora si e s BNC ima dosta goliama razlika m\u BNC i D-Sub []

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    356
    #22

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    лелеййй, колко приказки , колко пяна....



    а) "Ати имат калпав тв-аут"

    И как го разбра?! Нещо да си опишеш конфигурацията/ телевизора / драйверите не виждам... да си пробвал по форумите с потребители на Р9000 - май не си...

    б) "Р9000 има калпав/различен рамдак"

    Същото важи. Може да пишем на Ати - да разберат хората какви карти прават. А доказателството "Сандра каза" е връхта. Вместо да се гледа Сандрата, един поглед в/ инф-файловете на монитора/картата и curentcontrolset na Win-a би казал много повече...



    то по такъв начин лесно се доказва че драйверите на НВ са боклуци, а рамдаците им още по.

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    169
    #23

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    moia sluchai ne e s R9000, a s R7000E ,no towa koeto me vbesi che na saita na Gigabyte pishe che niama problemi s visokite razdelitelni sposobnopsti i vzeh che se izlugah,sega ne mi minavaite s nomera che kartata e kofti broika i tn....[]

    niamam nervi da napravia screen shotove za da se ubedite nakraia []

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    356
    #24

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by buggy


    moia sluchai ne e s R9000, a s R7000E ,no towa koeto me vbesi che na saita na Gigabyte pishe che niama problemi s visokite razdelitelni sposobnopsti i vzeh che se izlugah,sega ne mi minavaite s nomera che kartata e kofti broika i tn....[]

    niamam nervi da napravia screen shotove za da se ubedite nakraia []

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Все пак погледни си инф-файла.. и опитай смяна на резолюцията с друга програма - multires напрмер - има я на сайта на entech.com.tw

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    179
    #25

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">

    Все пак погледни си инф-файла.. и опитай смяна на резолюцията с друга програма - multires напрмер - има я на сайта на entech.com.tw

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    С каквато и програма да се опита няма да стане, просто картата физически не подържа херците.

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #26

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    Ami pich coma mi e P4-1.6GHz 256 ddr 40GB 7200 Gigabyte dunce.. i sus 4-5 Nvidi sum niamal NIAKAKUV PROBLEM s TVouta... kakvo da ti kaja koito me poznava znae za kakvo kolichestvo fimi stava vupros... sa minali prez rucete mi... Instalaciata na Radeona beshe na chist XP tuko shto instaliran ot formatiran HDD shtoto kakto kazah zaminavam za US i pravia toia com za maika mi .. niamshe nishto drugo , drivertite biaha na Gigabyte MAYA... poslednite .. za da sum isguren gi svalih oshte edin put ot www.giga-byte.com --->TV-OUT=SHIT



    svalih ot site na ATI posedniat CATALYST --->SHIT vzeh edna nonamka 9000 NE PRO.... shit .. slojih edna bokluchava Nvidia TV-OUT KATO SLUNCE oshte podrobnosti?

    Driver na NVIDIA 40.71

    Pich ne mi e do parite moga da si kupia KOIATO KARTA ISKAM i si biah kupil . tva ne mi e problem .. tova go pravih za com koito shteshe da se izpolzva za gledane na filmi i za chatche.. tva e... za 3D pak shte sum s NVIDIA... kakto se chuva soon shte izleze GF5 A az shte sum i na miastoto kudeto shte e na nai-dobra cena oshte v samoto nachalo no kakto i da e.. misultta mi e druga ...

    Tova za mita za 2Dto i TV-outa na ATI... SILNO PREUVELICHENI!

    Ne moje edna pikliva karta na AXEL=NONAME da e po-dobra ot MARKOVA tova e.. razbirash li me za 3Dto ne govoria kakto i napisah e s 8003Dmarks poveche ot Mx440-128DDR kakto i da e ... moje i da sum karuk i da mi sa se padnali edinstvennite dve DEFEKTNI karti na ATI v BG a vsichki druga da sa NEVEROIATNI ne go izkliuchvam... sigurno e taka....

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    356
    #27

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by BobyTT


    Ami pich coma mi e P4-1.6GHz 256 ddr 40GB 7200 Gigabyte dunce..Tova za mita za 2Dto i TV-outa na ATI... SILNO PREUVELICHENI!

    Ne moje edna pikliva karta na AXEL=NONAME da e po-dobra ot MARKOVA tova e.. <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Пич ... какво общо има процесора? Питах те КАКЪВ Е ТЕЛЕВИЗОРА.

    100Хц-ов? прост? какъв му е входа - скарт, комплексен? На Акслето какъв е изхода (комплексен?), Какъв изход има твоето Ати, а какъв си ползвал?

    Колко станаха неизвестните?



    Anandtech - ревю на 9700Про all-in-wonder

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Judging from what we saw in the preview system, the component output feature does work properly; however, it seems that it does not work properly on every television. We tested the component output of the All-in-Wonder 9700 Pro on our test HDTV (a Toshiba TheaterWide HD 65H80) and found that the system still had overscan issues. It could be limited to our individual HDTV model, and we do know that the YPrPb output does work in some systems<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Да виждаш там извод че тв-аута на ати съкс?

    на твоя телевизор атито се дъни. Кофти. Ама това повод ли е да правиш генерални изводи?

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #28

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    Cavy ne znam dali si normalen chovek ama malko se sumniavam.... Kazvam ti che imal sum 5 NVIDIA i biaha otlichni nosil sum si coma da gledame filmi na 20-30 mesta i si e bachkal perfektno tva e... utre shte se obadia na horata da gi pitam modeli serinni nomera i chasove na proizvodstvo...

    Az se zanimavam s filmi ot poveche ot 3 godini i takuv bokluk kato TVouta na ATIto niama TVA E! ne mi obiasniavai i ne mi sravniavai karta za 400$ s tova za koeto govorime.. shtoto az sum v US i moga da ti kaja che ne sa mnogo horata s takava karta tva e. i za tvoia informavcia sum go probval edno kum edno .. svalil sum NVDIATA i sum slojil ATIto sled suotvetnata UNinstall na driverite i install na novite , sled FAIL Preinstal na WINa tva e, ATI SUCKs a za 9700 moje da e dobra no niama sila da me nakara da ia kupia osven moje bi za 100na dolara ne poveche... i togava pak shte gledam za NV30

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    116
    #29

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    Abe BobbyTT, ti si absoliuten gyz (kazwam go tova, zashtoto si 4ak v 6tatite [:D] )! 4ui kakwo ti kazwa 4avv, toj razbira 4oweka! na tebe moje i da sa ti minali hilqdi filmi prez rycete, no po tehni4eskata 4ast vidimo ti kucat poznaniqta. Poslushaj 4oweka, toj wse pak si razbira ot teq raboti![:D]

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    45
    #30

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    Zdravejte Naj-napred iskam da kaja na vsichki koito sa si kupili ATI che ne sa se nabutali chak tolkova mnogo... Ne sa chak tolkova loshi.. TV-out-a naistina e dobur pone spored men vijda se idealno, taia koiato imam e RADEON7200 ili nesto takova beshe... sus 64Mb az igri ne igraia zatova sum ia ostavil na brat mi.. kolkoto do opresniavaneto niama nikakuv problem dori s chestoti nad 120Hz samo da imash monitor de.. no pomnia che otnachalo i men taka mi pisheshe che e primerno na 100Hz a monitora se vijda kak trepti.. posle razbrah che tova se smenia ot drugo miasto.. a ne ot a ne ot Settings-->Advanced-->Monitor.. izteglete edin svesten driver otdelete niakolo chasa za nastrojki i moje da se postignat snosni rezultati...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to
    От BO във форум Windows
    Отговори: 86
    Последно: 19-04-04, 22:48
  2. Manli RADEON9600 -palen bokluk
    От Vasko78 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 9
    Последно: 25-02-04, 22:02
  3. Що за карта е MAYA Radeon9000 Pro
    От ru-boy във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 14
    Последно: 16-07-03, 11:32
  4. SAMSUNG CDRW NAI-GOLEMIA BOKLUK NA SVETA!
    От BobyTT във форум Общ - хардуер
    Отговори: 32
    Последно: 12-06-03, 07:47
  5. ECS K7VTA3 Dyno - bokluk li e , i ako e - kolko ?
    От Mr.TECHNO във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 21-03-03, 22:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе