Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 97

RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #46

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by EX-DJ


    .... posle razbrah che tova se smenia ot drugo miasto.. a ne ot a ne ot Settings-->Advanced-->Monitor.. izteglete edin svesten driver otdelete niakolo chasa za nastrojki i moje da se postignat snosni rezultati....

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #47

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by gadaah


    kagete mi ot kade da si kupia RAM DDR 400 Kingston plys

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    ko ste ia pravis... vzemi si Twinmos DDR333, vij po-dolu kak varvi, moje i oste.

    (da ne se nabutvash)

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #48

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    То точно ето заради такива "марки" карти Ати страда,и хората пищят по форумите...лично аз бях супер скептично настроен,докато не видях ББА Ати...и сега съм с такава[:-apple]



    Все пак съвета ми е не купувайте Ати,освен ако не сте решили Hercules primerno...оригинално Ати в БГ няма,няма и да има:просто е доста скъпо

  5. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #49

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DPetrov


    То точно ето заради такива "марки" карти Ати страда,и хората пищят по форумите...лично аз бях супер скептично настроен,докато не видях ББА Ати...и сега съм с такава[:-apple]



    Все пак съвета ми е не купувайте Ати,освен ако не сте решили Hercules primerno...оригинално Ати в БГ няма,няма и да има:просто е доста скъпо

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    E, navremeto kazvah na Genisloki, che ima razlika mejdu BBA i PBA, no ... Kakto i da e vse pak i v BG mogat da se nameriat BBA - ot Computer2000 predi 1 mesec edin si vze karta, za koito moga da tvurdia, che e BBA.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #50

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    В интерес на истината C 2000 са ми доста близко,и поне 3 пъти седмично ходя до тях:от 2 години те НЕ СА внасяли НИЩО BBA,като за оригинални продават Club3D и Mercury,особено последните са мама-мия[:-banghead]

    Разбира се може да са напипали някоя промоциийка и внесли,но тва е супер инцидентно



    Още един път:ако не е Hercules,НЕ КУПУВАЙТЕ Ати от тук,има доста прилични GF3 ефтино,така че не се и замисляйте.

  7. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #51

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DPetrov


    В интерес на истината C 2000 са ми доста близко,и поне 3 пъти седмично ходя до тях:от 2 години те НЕ СА внасяли НИЩО BBA,като за оригинални продават Club3D и Mercury,особено последните са мама-мия[:-banghead]

    Разбира се може да са напипали някоя промоциийка и внесли,но тва е супер инцидентно



    Още един път:ако не е Hercules,НЕ КУПУВАЙТЕ Ати от тук,има доста прилични GF3 ефтино,така че не се и замисляйте.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    O ne, imaha originalni Radeoni predi okolo 7-8 meseca, absolutno siguren sum ... edno kum edno ot saita na Ati BBA. Vse pak shte mina da pitam.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    2
    #52

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    Abe ti dobre li si???Za 75$ horata tolkova davat

    Ti k'vo iska6- GeForce 6,4e i otgore???

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    16
    #53

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    onq den si vzeh gigabyte radeon 9000 pro i sym mnogo dovolen . Za razlika ot vas az sym laik i ne mu razbiram koi znae kolko ama Tv outa si bachka perfektno daje i na moq dopotopen televizor ... kolkoto za klokvaneto pri default 275/275 [ tolkova pokazvashe na gigabyte programkata ] q vdignah na 310/310 i si bachka stabilno .. Kato cqlo sym dovolen [:D]

  11. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #54

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    OKI, razgele dovolen pich


  12. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #55

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    Чакайте сега, трябва да се прави разлика между PRO и не про, особено като се говори за овърклок. Пък и отзивите за двете са различнил

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    16
    #56

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    ops werno che choveka govori za 9000 ne za 9000 PRO ... pak bleq nachi ..

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    126
    #57

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    предишната ми карта беше на гигабайт с радеон 7000 и не ми е правила абсолютно никакви проблеми особено с tv-out -а . всичко си е до късмета. аз имам телевизор сони тринитрон и самсунг . и сонито се скапва вече няколко пъти. самсунга (да не чуе дявола) от 6 години никакви проблеми.

    даже и сега мисля да си купя една карта на гугабайт с радеон 7500.

  16. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #58

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    [:-bonc01]Hah a puk LordOfEvil 6te6e da si kupuva takava [^][:D]

  17. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #59

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    Моя Радеон 9000 Гигабаит вади невероятно готина картина на ТВ-АУТА.! Имал съм, ТНТ 2 М64, Rage 128, ASUS GeFroce 256, GF2 mx 200 ( Няколко марки ), Mx 400, GF4 MX420 i Chaintech GF3 ti200. Винаги съм се чудел как пък го различават доброто 2D. С този радеон видях каква е разликата![}}:-|>>][:-bigeyes]

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #60

    RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!

    Абе кво толкова обсъждате - истината за Радеон е или 8500 или 9700/9500

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to
    От BO във форум Windows
    Отговори: 86
    Последно: 19-04-04, 22:48
  2. Manli RADEON9600 -palen bokluk
    От Vasko78 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 9
    Последно: 25-02-04, 22:02
  3. Що за карта е MAYA Radeon9000 Pro
    От ru-boy във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 14
    Последно: 16-07-03, 11:32
  4. SAMSUNG CDRW NAI-GOLEMIA BOKLUK NA SVETA!
    От BobyTT във форум Общ - хардуер
    Отговори: 32
    Последно: 12-06-03, 07:47
  5. ECS K7VTA3 Dyno - bokluk li e , i ako e - kolko ?
    От Mr.TECHNO във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 21-03-03, 22:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе