Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е пералнята ви ?

Гласували
926. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    89 9.61%
  • Beko

    43 4.64%
  • Blomberg

    4 0.43%
  • Bosch

    71 7.67%
  • Candy

    41 4.43%
  • Electrolux

    69 7.45%
  • Gorenje

    102 11.02%
  • Haier

    2 0.22%
  • Hoover

    6 0.65%
  • Hotpoint-Ariston

    87 9.40%
  • Indesit

    81 8.75%
  • Miele

    43 4.64%
  • LG

    37 4.00%
  • Neo

    8 0.86%
  • Panasonic

    10 1.08%
  • Samsung

    40 4.32%
  • Siemens

    27 2.92%
  • Whirpool

    84 9.07%
  • Fagor

    9 0.97%
  • Еdesa

    9 0.97%
  • Bauknecht

    1 0.11%
  • Franke

    0 0%
  • Privileg

    3 0.32%
  • Siltal

    14 1.51%
  • Други

    46 4.97%
Страница 2 от 348 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 5213
Like Tree1053Одобрявам

Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    2
    #16

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Специални благодарности, че ми изтриха мнението, съдържащо Link към модел пералня и питане.

    Нищо, че темата е със заглавие: "Перални :FAQ ,избор ,обсъждане, мнения".

    Т.е. писах, питах за мнение и обсъждане .... трийте и това мнение, трийте и цялата тема.

    Щом в тая тема не е разрешено да се пита за модел пералня, то явно е разрешено да се трият мнения с питане за перални!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #17

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от seagate
    Специални благодарности, че ми изтриха мнението, съдържащо Link към модел пералня и питане.

    Нищо, че темата е със заглавие: "Перални :FAQ ,избор ,обсъждане, мнения".

    Т.е. писах, питах за мнение и обсъждане .... трийте и това мнение, трийте и цялата тема.

    Щом в тая тема не е разрешено да се пита за модел пералня, то явно е разрешено да се трият мнения с питане за перални!
    Във всеки случай не съм аз
    Дай на ново въпроса си-ще помагам доколкото мога.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #18

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте, имам един въпрос относно устройството на пералнята. Имам 200 л. бойлер вързан към слънчеви колектори, като на изхода на топлата вода имам терморегулатор да излиза около 40 гр. Та ако пускам пералня на 60 или 90 гр. то контролирането температурата на водата посредством термодатчик някакъв ли става не ми е ясно? Лятото имах голям излишък на топла вода и затова така реших да пусна на входа 40 гр. За зимата дали е разумно да оставя така нещата от гледна точка на икономия? Бойлера сега се загрява предимно вечер но си мисля, че изплакването по принцип пералнята го прави със студена вода, а при мен ще е топла. Последното което ме интересува е дали трябва да се сменя маркуча за входа за чиста вода щом по него тече топла?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    53
    #19

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от saint056a
    Последното което ме интересува е дали трябва да се сменя маркуча за входа за чиста вода щом по него тече топла?
    И какво му е на маркуча, че да го сменяш? Все тая дали е 15 или 40 гр.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #20

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Терморегулатора не пуска точно 40 градуса веднага. В началото за 3-4 сек докато се нормализира водата е доста по-топла. А относно смисъла да държа нещата така и зимата? В пералните водата само при първото пълнене ли се затопля?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    53
    #21

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от saint056a
    Терморегулатора не пуска точно 40 градуса веднага. В началото за 3-4 сек докато се нормализира водата е доста по-топла. А относно смисъла да държа нещата така и зимата? В пералните водата само при първото пълнене ли се затопля?
    При първото и второто /ако е на програма с предпране/.
    И да е по-топла водата, нямай грижи за маркуча, нищо няма да му стане.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #22

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения


  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    31
    #23

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте!Най-напред да кажа,че тотално съм разочарован от една скапана пералня с електронен програматор-Индезит .За 3 години се чупи 5 пъти и вече ми писна от нея,така че съм решил да я сменям.Та въпросът ми е дали все още може да се намери нова пералня с механичен програматор или да се насочвам към втора употреба.Категорично съм решил да е с механичен програматор,защото старата ми пералня Силтал още служи вярно,а е вече на 17 години.Приемам всякакви предложения и съвети и благодаря предварително.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    53
    #24

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ravema
    ... тотално съм разочарован от една скапана пералня с електронен програматор-Индезит .За 3 години се чупи 5 пъти и вече ми писна от нея,така че съм решил да я сменям.Та въпросът ми е дали все още може да се намери нова пералня с механичен програматор
    Колега, точно това съм написал в поста си на 1 страница - кое е добро и от кое трябва да се бяга надалеч. А да търсиш пералня с механичен програматор е все едно да си купиш компютър с релета и радиолампи - отживелица е това. Взимай Miele втора употреба за 300-400лв. и ще се родиш. С оптичен програматор са, пословично надеждни, 1600 оборота и не се чуват просто като работят, в спалнята си можеш да я сложиш! Две перални имам такива, ще те надживеят. Използвай и ще намериш откъде да вземеш в БГ.
    Поздрави и да почерпиш като я вземеш!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    83
    #25

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Ако толкова държиш на механичен програматор мисля ,че ниския клас на снайге са с такъв и на много ниска цена.В Денси мисля ги има.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    53
    #26

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    здравеите..!!! имам питане относно тази пералня.....спрял сам се на нея...не само защото е черна....http://zora.bg/main.php?p=products&s...t_id=11375....моля за някакво мнение.....заслужава ли си........

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    31
    #27

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте отново!След пообикаляне на магазините в Бургас се престраших и взех пералня втора употреба с механичен програматор-Miele Hydromatic W698.Според вас дали съм направил правилния избор?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    53
    #28

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ravema
    Здравейте отново!След пообикаляне на магазините в Бургас се престраших и взех пералня втора употреба с механичен програматор-Miele Hydromatic W698.Според вас дали съм направил правилния избор?
    Направил си правилен избор. Предполагам са ти дали и две години гаранция, щото в София дават по 2. Само че програматорите не са механични, а оптични, което е много по-добре. Ти си взел 6-та серия. 7, 8 и 9-та са по-новите, наскоро взимах 9-та за 380лв. 7-ма вървят по 300лв. Ти за колко взе твоята?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    31
    #29

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Ljubon
    Направил си правилен избор. Предполагам са ти дали и две години гаранция, щото в София дават по 2. Само че програматорите не са механични, а оптични, което е много по-добре. Ти си взел 6-та серия. 7, 8 и 9-та са по-новите, наскоро взимах 9-та за 380лв. 7-ма вървят по 300лв. Ти за колко взе твоята?
    Е,в София конкуренцията е по-голяма и това е добре за клиентите.В Бургас:1 година и 380 лв.Дано да излезе стока,нищо, че ми излиза скъпичка.

  18. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #30

    Re:Перални / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Ljubon
    Направил си правилен избор. Предполагам са ти дали и две години гаранция, щото в София дават по 2. Само че програматорите не са механични, а оптични, което е много по-добре. Ти си взел 6-та серия. 7, 8 и 9-та са по-новите, наскоро взимах 9-та за 380лв. 7-ма вървят по 300лв. Ти за колко взе твоята?
    Съгласен съм че Миеле е най-доброто, но няма такова животно - оптичен програматор.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 348 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 925
    Последно: 30-03-24, 09:19
  2. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 17:05
  3. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  4. Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1775
    Последно: 08-12-10, 13:43
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе