Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е пералнята ви ?

Гласували
926. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    89 9.61%
  • Beko

    43 4.64%
  • Blomberg

    4 0.43%
  • Bosch

    71 7.67%
  • Candy

    41 4.43%
  • Electrolux

    69 7.45%
  • Gorenje

    102 11.02%
  • Haier

    2 0.22%
  • Hoover

    6 0.65%
  • Hotpoint-Ariston

    87 9.40%
  • Indesit

    81 8.75%
  • Miele

    43 4.64%
  • LG

    37 4.00%
  • Neo

    8 0.86%
  • Panasonic

    10 1.08%
  • Samsung

    40 4.32%
  • Siemens

    27 2.92%
  • Whirpool

    84 9.07%
  • Fagor

    9 0.97%
  • Еdesa

    9 0.97%
  • Bauknecht

    1 0.11%
  • Franke

    0 0%
  • Privileg

    3 0.32%
  • Siltal

    14 1.51%
  • Други

    46 4.97%
Страница 65 от 348 ПърваПърва ... 1555636465666775115 ... ПоследноПоследно
Резултати от 961 до 975 от общо 5218
Like Tree1054Одобрявам

Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #961

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от slovaka Виж публикацията
    Аз съм определено за БОШ!Това,че е турска да не те притеснява,завода на Сименс-Бош в Турция е супер модерно съоръжение,ако не ме лъже паметта ,най големия в Европа!Качеството е на ниво,контрола -железен!Аз по бих се притеснявал,ако даден електроуред е събиран в Испания,Португалия,Румъния......Надявам се разбираш за какво иде реч!Това е личното ми мнение и с него не бих искал да ангажирам никого!
    Не ме притеснява че е турска, просто се чудех от четирите коя е най читава. Мерси, явно ще се купува Бош

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #962

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения


  4. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #963

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    АЕГ-то е с по добри параметри,стига тия "транспортни дефекти"да не са нещо сериозно,най вече да няма скрити такива!...Аз лично съм малко предубеден към всичко,което е с проблем и най вече към уреди втора употреба!Тука ,обаче нещата са малко по различни.....Успех!

  5. Junior Member Аватара на gsmdoktor
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    Първомай 0888197084
    Мнения
    11
    #964

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    За тези пари най-добре Миеле втора употреба след 2002-2003г.Истинско германско качество. Miele = Бетон Б45. 8-ма и 9-та серия вече са стари (произвеждани през деветдесете години на миналия век). Бяха актуални преди 7-8 години.Намират се за по 250-300лв. на капака на филтъра си пише годината на производство.Вече сме 2013 затова гледай да е след 2003г (350-450лв) Пчелна пита (високия клас) 500-600лв. Заслужават си парите нищо че са втора ръка.Просто всеки детайл е изпипан,здрав, и германска традиция над 100г.Погледни в Техномаркет пералня над 1200rpm под 500лв няма.И на всичко отгоре не са маркови. 1400rpm под 700лв няма.
    Всички Miele са с казан и барабан от неръждавейка(дълговечност), люка им е стъклен с хромиран обръч(не е пластмасов), Пантите на вратичката метални здрави (от панти страдат новите модели на Bosch провисват),предния панел емайлиран(не се драска и замърсява,не ръждясва),тежка(стои стабилно на местото си),безпроблемен софтуер.

  6. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #965

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Пък ако и знаеш какъв завод са "барнали"в Чехия,ум ша ти зайде!И тукашния пазар е наводнен с МИЛЕ вече и за 7-800 евро!Така,че на какво ще попадне втора ръка е с голяма питанка!!

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #966

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от gsmdoktor Виж публикацията
    За тези пари най-добре Миеле втора употреба след 2002-2003г.Истинско германско качество. Miele = Бетон Б45. 8-ма и 9-та серия вече са стари (произвеждани през деветдесете години на миналия век). Бяха актуални преди 7-8 години.Намират се за по 250-300лв. на капака на филтъра си пише годината на производство.Вече сме 2013 затова гледай да е след 2003г (350-450лв) Пчелна пита (високия клас) 500-600лв. Заслужават си парите нищо че са втора ръка.Просто всеки детайл е изпипан,здрав, и германска традиция над 100г.Погледни в Техномаркет пералня над 1200rpm под 500лв няма.И на всичко отгоре не са маркови. 1400rpm под 700лв няма.
    Всички Miele са с казан и барабан от неръждавейка(дълговечност), люка им е стъклен с хромиран обръч(не е пластмасов), Пантите на вратичката метални здрави (от панти страдат новите модели на Bosch провисват),предния панел емайлиран(не се драска и замърсява,не ръждясва),тежка(стои стабилно на местото си),безпроблемен софтуер.
    Намерих едно миле за 600лв но не знам заслужава ли си за тези пари а и годината на производство ми е неизвестна. Модела е W353. Има и още едно но то е по скъпо W419 900лв. Не съм много запознат, или да търся нещо друго...

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    4
    #967

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте трябва да сменям пералнята, но бюджета ми е малко ограничен до към 600 лева. Прочетох по-нагоре че в този ценови клас е важна гаранцията, но все пак да питам какво мислите за тази пералня ELECTROLUX EWS-1264EDW :: Перални машини :: Перални машини :: Едра техника :: Technomarket Bulgaria (в брошурата на магазина твърдят че дават 55 месеца гаранция)? Избрал съм я понеже имам печка електролукс от която съм доволен, но ще се радвам ако ми предложите нещо по-добро.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Varna
    Мнения
    31
    #968

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте,решил съм да сменим старата пералня Zanussi Jetsystem с нова.Искам да взема нова,като бюджета не е ограничен но въпреки това не ми се дават пари за безмислени функции.Ориентирал съм се към Miele като цените са между 1500-2500 лева.Кой модел бихте ми препоръчали,като аз не намирам съществени разлики между тази с цена 1500 и тази от 2500 освен някои "технологични"новости.Трябва ми пералня за която искам да забравя че я имам, естествено срещу нормална подръжка.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,784
    #969

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Освен пчелната пита,някои глезотийки,както и възможността да вкарваш допълнителни програми разлика не виждам.

  12. Junior Member Аватара на gsmdoktor
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    Първомай 0888197084
    Мнения
    11
    #970

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от augata Виж публикацията
    Намерих едно миле за 600лв но не знам заслужава ли си за тези пари а и годината на производство ми е неизвестна. Модела е W353. Има и още едно но то е по скъпо W419 900лв. Не съм много запознат, или да търся нещо друго...

    W353 е новотроник 1999-2001 някъде в този период.Според мен 600лв са доста.Макс 450лв заради светещото копче на програматора.Дисплея мисля че показва само оставащите часове на отложения старт
    W419-Пчелна пита2002-2003 някъде там.1600оборота-тук е ок. Но няма дисплей.А цената от 900лв е прекалено висока.Същата абсолютно само че W407 я дадох за 600лв напълно обслужена до блясък.Сега чакам още една такава.
    И двете ги отпиши.Можеш да намериш и по-евтини на същите години. Бегло да те ориентирам-на старите модели оранжевото копче което отваря люка е по средата някъде до чекмеджето за перилния препарат.При по-новите модели (след 2000г горе долу) същото копче вече е изнесено в дясно заедно с бутона ON\OFF. За годината на производство с дата и час можеш да намериш като свалиш плексигласа на предния панел и зад него е лепенка с модела на програматора и датата. Или отвори вратичката на филтъра за мръсната вода там също можеш да познаеш годината на производство.
    Ако си избереш модел ми пиши да те посъветвам или на 0888197084

    - - - - - - - - - -

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Освен пчелната пита,някои глезотийки,както и възможността да вкарваш допълнителни програми разлика не виждам.
    Прав си колега,дори взеха да прават компромис и с качеството на новите модели.А казан пчелна пита не е задължителен при всички нови модели.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от valentino_g Виж публикацията
    Здравейте,решил съм да сменим старата пералня Zanussi Jetsystem с нова.Искам да взема нова,като бюджета не е ограничен но въпреки това не ми се дават пари за безмислени функции.Ориентирал съм се към Miele като цените са между 1500-2500 лева.Кой модел бихте ми препоръчали,като аз не намирам съществени разлики между тази с цена 1500 и тази от 2500 освен някои "технологични"новости.Трябва ми пералня за която искам да забравя че я имам, естествено срещу нормална подръжка.
    Тези пари които си заделил(1500-2500) предполагам са за нова пералня. Пиши между кои модели на Miele се двуомиш да ги обсъдим заедно.
    Този пост е редактиран от gsmdoktor; 17-06-13 в 23:40.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    16
    #971

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте.
    Ще си купуваме пералня. Спрял съм се на: Ariston WMD 942K EU - Пералня - Техника.БГ.
    Моля ви за мнения за качество на модела, надеждност на марката, плюсове и минуси.
    Поздрави.

  14.  
     
  15. GMA
    GMA е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    29
    #972

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    От около година ползвам MIELE W1909 WPS LIQUID WASH и съм много доволен

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Varna
    Мнения
    31
    #973

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Благодаря на всички които изразиха мнение.Днес посетихме магазина на Miele във Варна-по-любезно и професионално отношение като клиент не съм получавал.Избрахме тази MIELE W-3164 :: Перални машини :: Перални машини :: Едра техника :: Technomarket Bulgaria (на сайта на фирмата не можах да я намеря но в магазина им я има).Утре ще ни я доставят + безплатен монтаж.Престоят ни в магазина продължи близо 2ч,обясниха ни всичко,пуснаха пералня(не същия модел) и на финала се спряхме на този модел.Още веднъж благодаря на колегите от този форум(за мен безценен когато търся да закупя каквато и да е техника)Няма да споменавам името на фирмата за да не звучи като реклама въпреки че те го заслужават.

  17. Junior Member Аватара на gsmdoktor
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    Първомай 0888197084
    Мнения
    11
    #974

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от valentino_g Виж публикацията
    Благодаря на всички които изразиха мнение.Днес посетихме магазина на Miele във Варна-по-любезно и професионално отношение като клиент не съм получавал.Избрахме тази MIELE W-3164 :: Перални машини :: Перални машини :: Едра техника :: Technomarket Bulgaria (на сайта на фирмата не можах да я намеря но в магазина им я има).Утре ще ни я доставят + безплатен монтаж.Престоят ни в магазина продължи близо 2ч,обясниха ни всичко,пуснаха пералня(не същия модел) и на финала се спряхме на този модел.Още веднъж благодаря на колегите от този форум(за мен безценен когато търся да закупя каквато и да е техника)Няма да споменавам името на фирмата за да не звучи като реклама въпреки че те го заслужават.
    И аз бих купил същата. Модела е от здравите. Не виждам да има отложен старт и центрофугата е до1400оборота но така ще изкара повече пранета.. Сега ти остава една сушилня с термопомпа и си готов.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от GMA Виж публикацията
    От около година ползвам MIELE W1909 WPS LIQUID WASH и съм много доволен
    И след 15 години още ще си доволен

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    1
    #975

    Моля за мнения пералня Hoover

    Hoover HNT6614D що е то и имали почва в моя дом?
    PriceRunner Danmark - Hoover HNT6614D Produktinformation

    Hoover HNT 6614 D - ТЕХНО МАХ
    Тук малко са объркали оборотите с 1400 е.

    Пералнята е нова с транспортен дефект ( уж едната странична ламарина била смачкана) огледах я изглежда наистина да е нова, дефекта е отстранен към магазина има и сервиз (не е магазина от втория линк). Всичко ми изглежда прекалено хубаво за 400лв. най евтината с горно зареждане по технотата е към 550лв. и е доста по бедна от към функции в сравнение с предлаганата. Порових се в нета и нищо конкретно за модела не намирам като за всяко нещо има доволни и недоволни от марката.
    Търся задължително пералня с горно зареждане защото и старата беше такава, а и се опразни мястото след вярна 15г. служба. Бюджет 600лв.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 925
    Последно: 30-03-24, 09:19
  2. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 17:05
  3. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  4. Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1775
    Последно: 08-12-10, 13:43
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе