Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е пералнята ви ?

Гласували
926. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    89 9.61%
  • Beko

    43 4.64%
  • Blomberg

    4 0.43%
  • Bosch

    71 7.67%
  • Candy

    41 4.43%
  • Electrolux

    69 7.45%
  • Gorenje

    102 11.02%
  • Haier

    2 0.22%
  • Hoover

    6 0.65%
  • Hotpoint-Ariston

    87 9.40%
  • Indesit

    81 8.75%
  • Miele

    43 4.64%
  • LG

    37 4.00%
  • Neo

    8 0.86%
  • Panasonic

    10 1.08%
  • Samsung

    40 4.32%
  • Siemens

    27 2.92%
  • Whirpool

    84 9.07%
  • Fagor

    9 0.97%
  • Еdesa

    9 0.97%
  • Bauknecht

    1 0.11%
  • Franke

    0 0%
  • Privileg

    3 0.32%
  • Siltal

    14 1.51%
  • Други

    46 4.97%
Страница 85 от 348 ПърваПърва ... 3575838485868795135 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,261 до 1,275 от общо 5217
Like Tree1053Одобрявам

Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    17
    #1261

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Аз лично си взех Самсунг Екобабъл,има и самопочистваща функция 1200 оборота и още много екстри и мога да кажа на нехаресващите тази марка,че по нищо не отстъпва на БОШ

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    87
    #1262

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Romford1 Виж публикацията
    Аз лично си взех Самсунг Екобабъл,има и самопочистваща функция 1200 оборота и още много екстри и мога да кажа на нехаресващите тази марка,че по нищо не отстъпва на БОШ

    За тази какво мислите Пералня Samsung Eco Bubble WF70F5E0W2W
    Пералня Samsung Eco Bubble WF70F5E0W2W, 1200 RPM, 7 кг, Клас A+++, Бяла - eMAG.bg

    - - - - - - - - - -

    A някой знае ли нещо за тези http://www.technohit.bg/content/aboutus/
    И дали дават гаранция за продуктите.И колко зле са транспортните дефекти.Кофти е ,че нямат за Плевен.И се налага да питам тук.

  4. j90
    j90 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    183
    #1263

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Само за тъч бутоните не разбрах какво общо има с възрастта?Не че държах на тези бутони но пералните към който се насочих ги имаха.Общо взето май всичко е въпрос на късмет.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #1264

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от MatZo Виж публикацията
    За тази какво мислите Пералня Samsung Eco Bubble WF70F5E0W2W
    Пералня Samsung Eco Bubble WF70F5E0W2W, 1200 RPM, 7 кг, Клас A+++, Бяла - eMAG.bg

    - - - - - - - - - -

    A някой знае ли нещо за тези ТЕХНОХИТ – Бяла техника, черна техника, уреди за вграждане, уреди с нарушен търговски вид (транспортни дефекти) :: ТЕХНОХИТ – Бяла техника, черна техника, уреди за вграждане, уреди с нарушен търговски вид (транспортни дефекти)
    И дали дават гаранция за продуктите.И колко зле са транспортните дефекти.Кофти е ,че нямат за Плевен.И се налага да питам тук.
    Gorenje W8424 - Перална машина - Техника.БГ - Изгодна черна и бяла техника простичка пералня с някои екстри

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    87
    #1265

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Дълбочка ми е тази.Най-много 56см дълбочина.Между 50 и 55.Ама 56 ще търка.Така,че това е максимума.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #1266

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    По-назад в темата бях дал тази- слим без излишни копчелъци и постна откъм глезотии с 5г. гаранция http://technika.bg/product/12683/per...awb-510lp.html

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    87
    #1267

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    По-назад в темата бях дал тази- слим без излишни копчелъци и постна откъм глезотии с 5г. гаранция Hansa AWB 510LP - Пералня - Техника.БГ - Изгодна черна и бяла техника

    Трябва да я видя на живо.Така от интернет не мога да купя .Мога само да я поръчам,ако цената е по-ниска при оналйн покупка.Но без да я видя няма да стане.Ако я има някъде из технотата ще погледна.Но на пръв поглед ми изглежда съвсем обикновена.Не казвам,че не искам да има копчелъци.Нека да има.Искам да има повече ръчни насторйки.А копчелъците да не са тъч,защото ми се струват по-ненадеждни.Едвали Горене могат да правят качествен и надежден сензорен панел от някой,който произвежда тъч панели.И не знам защо си навивам,че самсунг би могло да внедрят такава технология.А какво значи диамантен барабан?И този керамичен нагревател също ми звучи ОК.Всичко това вярно ли е?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #1268

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Има я в Технокомерс ТЕХНОКОМЕРС - ВАШИЯТ МАГАЗИН само че интересно защо гаранцията е 24м.Керамичния нагревател на Горение е полезен при варовити води.Пералните на Самсунг от класа под 900лв. са събирани в Китай.

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    pleven
    Мнения
    855
    #1269

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Добре,де,..."събирани в Китай"!?....Че те там "събират" и АУДИ и МЕРЦЕДЕС!?....За какво е такъв критерий?../Не,че съм фен на Самсунг!/.....Нима полска сглобка би била по надеждна!?....Не са ли предубежденията към Китай нещо свързано с далечното минало!?...Въпроса е какво влиза за продажба у нас....Защото в Хърватска съм влизал в шоурум на "Горене+"/за това Горение научех тук ,от форума/ и....погледа ми се събра!Нищо общо със сръбската техника с която е наводнен нашия пазар под марката на Горение!.....

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #1270

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Няма лошо да са китайска сглобка,това го пиша точно заради гореописаната причина-купувача да не е в заблуждение.В България се внася само една ексклузивна серия на Горение,просто не е икономически изгодно тъй като в този клас всички са се вторачили в големите.
    Този пост е редактиран от VLADO 66; 27-04-14 в 10:02.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    17
    #1271

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Моята е точно същата ,аз съм доволен .

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    2
    #1272

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от steam Виж публикацията
    Ето нашата дилема. Спряхме се на Сименс на под 1000 лв. Ето тук гледаме първите 3 в краткия им списък: Перални машини

    След като говорихме с човек от техен магазин разбрахме и каква е дилемата ни: Made in Poland или Made in Turkey? Има ли някой по-запознат ... за съжаление Made in Germany са над 1500.
    Изборът се стесни до SIEMENS WM12Q461BY и SIEMENSWM14E496. Първата е за 8 кг. и 1200 об/м, а втората 7 кг. и 1400 об/м. Взехме първата, защото е по-тежка и предполагаемо по-стабилна. А относно оборотите при центрофугиране ... вероятно няма да качим повече от 1000. За сега сме много доволни. Старата Индезит с горно зареждане беше наполовина ръждясала и много по-шумна. Успех на всички с избора.

    Допълнено: На две места питахме - от Турция са този ценови клас на Сименс.

  16. j90
    j90 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    183
    #1273

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Добър избор.Колега таи която си взел е Немско производство нали?Като гледам външните панели много прилича на Бош от този ценови клас,или е съвпадение или имат някакви съвместни разработки.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    21
    #1274

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от steam Виж публикацията
    Изборът се стесни до SIEMENS WM12Q461BY и SIEMENSWM14E496. Първата е за 8 кг. и 1200 об/м, а втората 7 кг. и 1400 об/м. Взехме първата, защото е по-тежка и предполагаемо по-стабилна. А относно оборотите при центрофугиране ... вероятно няма да качим повече от 1000. За сега сме много доволни. Старата Индезит с горно зареждане беше наполовина ръждясала и много по-шумна. Успех на всички с избора.

    Допълнено: На две места питахме - от Турция са този ценови клас на Сименс.
    Честито!
    Първата е турска, втората е полска. Аз се колебая но май ще избера втората ...

  18. Member Аватара на ronnie72
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    171
    #1275

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Моля за съвет. Дойде време за смяна на пералнята. Бюджет до 700 лева. Аз съм харесал тези двете, но приемам и други предложения. Благодаря предварително.

    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...AEG-L-60270-FL

    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...H-WAE-20167-BY

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 925
    Последно: 30-03-24, 09:19
  2. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 17:05
  3. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  4. Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1775
    Последно: 08-12-10, 13:43
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе