Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е пералнята ви ?

Гласували
926. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    89 9.61%
  • Beko

    43 4.64%
  • Blomberg

    4 0.43%
  • Bosch

    71 7.67%
  • Candy

    41 4.43%
  • Electrolux

    69 7.45%
  • Gorenje

    102 11.02%
  • Haier

    2 0.22%
  • Hoover

    6 0.65%
  • Hotpoint-Ariston

    87 9.40%
  • Indesit

    81 8.75%
  • Miele

    43 4.64%
  • LG

    37 4.00%
  • Neo

    8 0.86%
  • Panasonic

    10 1.08%
  • Samsung

    40 4.32%
  • Siemens

    27 2.92%
  • Whirpool

    84 9.07%
  • Fagor

    9 0.97%
  • Еdesa

    9 0.97%
  • Bauknecht

    1 0.11%
  • Franke

    0 0%
  • Privileg

    3 0.32%
  • Siltal

    14 1.51%
  • Други

    46 4.97%
Страница 88 от 348 ПърваПърва ... 3878868788899098138 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,306 до 1,320 от общо 5218
Like Tree1054Одобрявам

Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1
    #1306

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте!
    След 20 годишно упорито ползавене / поне 4-5 пъти седмично/ мойта пералня candy c435t почва да сдава багажа
    Преди 1-2 години отказа да изпомпва вода, бях решила да я сменя, но майстора каза, че си била супер пералнята, новите няма да издържат толкова, смени помпа за 20-30 лв и не съм имала проблеми до днес.
    Сега съм изправена пред избор и честно казано се лутам ... попрочетох нещичко от форума , но бих искала да получа съвет
    Какво търся ?
    около 1000 оборота , 7 кг , предпочитам да няма много електронно управление ; ценови клас около 400
    Ще бъда благодарна за всяко предложение !

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #1307

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Хай!Техномаркет пуска от днес промоция на перални,вместващи се в бюджета ти,но не и като кг-макс при 1 от тях е 6 кг за 339 лв.До 400 лв са в нисък ценови клас,без много екстри.Основното,което трябва да гледаш е гаранцията-колкото по-дълга,толкова по-добре.

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    5
    #1308

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от avenger Виж публикацията
    Хай!Техномаркет пуска от днес промоция на перални,вместващи се в бюджета ти,но не и като кг-макс при 1 от тях е 6 кг за 339 лв.До 400 лв са в нисък ценови клас,без много екстри.Основното,което трябва да гледаш е гаранцията-колкото по-дълга,толкова по-добре.
    И аз се интересувам от същия ценови клас, кой модел и марка бихте препоръчали от ниския клас до (300-400лв).Кое по-добре нова пералня нисък клас до 300-400 лв или втора ръка за тези пари от магазин или сервиз за бяла техника втора ръка?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,784
    #1309

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    За втора употреба не може да се даде конкретен съвет за модел,при този бюджет и старателно търсене може да де намери нещо качествено.За нова-както казаха и по-горе водеща е гаранцията Hansa AWB 510LP - Пералня - Техника.БГ - Изгодна черна и бяла техника

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    5
    #1310

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    За втора употреба не може да се даде конкретен съвет за модел,при този бюджет и старателно търсене може да де намери нещо качествено.За нова-както казаха и по-горе водеща е гаранцията Hansa AWB 510LP - Пералня - Техника.БГ - Изгодна черна и бяла техника
    Не знам, то по принцип водеща е гаранцията, ама файда ако трябва да я мъкнеш всеки месец до сервиза. Hansa не съм я чувал, като марка. Малко инфо, ще съм благодарен.
    Понеже в момента съм позакъсал финансово и търся по-скоро временно решение. По - принцип ме устройва пералнята да си избута гаранционния срок , ако изкара повече супер. Пералнята няма да се ползва много, 1-2 перални седмично.
    1. Neo или Beko?
    2. Общо взето търся евтин вариант, да не е под 600 оборота, евентуално да може да се регулира температурата и да изкара 2-3 год.
    За сега се спрях, като че ли на NEO WM-ES1000 :: Перални машини :: Перални машини :: Едра техника :: Technomarket Bulgaria . Но не знам нищо за Neo, като качество, макар че за тези пари.
    От Beko съм се спрял на http://www.technopolis.bg/b2c/detail...BEKO-EV-5800+Y и http://www.technopolis.bg/b2c/detail...KO-WMB-61021-M.
    Вие , какво ще кажете?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,784
    #1311

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Нео е руска рулетка с пълен барабан :-) Беко по става.Ханза се правят в Полша Hansa - Доверете се на немската прецизност! - Техника.БГ

  8.  
     
  9. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #1312

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Има и друга "немска прецизност" - произведена в Румъния. Нарича се Електролукс. Надали е по-зле от Hansa и Amica.
    Какво означава "да избута гаранционния си срок" ? Има читави Нео има и калпави Бош.
    Моята е Аристон - и за 20 г. съм сменил 3 пъти ремъка за около 14 лв. Вярно взе да ръждясва и да си губи търговския вид.
    Например тъщата е много доволна от нейната Нео, макар че всеки знае, че марката е абсолютен боклук. Взимайте най-евтината и не му мислете. Все ще изкара 2-те години които сте си поставили като таргет.
    Този пост е редактиран от KTT; 14-07-14 в 09:52.

  10. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #1313

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от xzq70r4 Виж публикацията
    Не знам, то по принцип водеща е гаранцията, ама файда ако трябва да я мъкнеш всеки месец до сервиза. Hansa не съм я чувал, като марка. Малко инфо, ще съм благодарен.
    От това,което си написал и аз оцветих в червено,ми стана кристално ясно,че изобщо не си запознат с гаранционното обслужване на едрогабаритните уреди-бойлери,перални,хладилници и т.н.Не ти я носиш в сервиза,а сервиза идва на място за ремонт,а ако не може да се поправи,тогава се кара в сервизната база,като транспорта те си го уреждат.
    За Хансата-аз имам такава пералня,взета от Домо преди да ги закрият.Вече 5 г си бачка като пушка.Питай каквото те интересува за нея.

  11. Novice
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    5
    #1314

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от avenger Виж публикацията
    От това,което си написал и аз оцветих в червено,ми стана кристално ясно,че изобщо не си запознат с гаранционното обслужване на едрогабаритните уреди-бойлери,перални,хладилници и т.н.Не ти я носиш в сервиза,а сервиза идва на място за ремонт,а ако не може да се поправи,тогава се кара в сервизната база,като транспорта те си го уреждат.
    За Хансата-аз имам такава пералня,взета от Домо преди да ги закрият.Вече 5 г си бачка като пушка.Питай каквото те интересува за нея.
    Да правилно си усетил, че намам опит. Понеже си падам карък, общо взето съм имал два случая(става дума за домашен комп и фритюрник)където ми е трябвало гаранция и в двата не мога да кажа, че съм особено доволен от резултата(ама то си е много субективно сервиз, клиент и тн).За това съм малко резервиран от страна на гаранция и нисък клас машини, ама за толкова имам сега парички.
    Този пост е редактиран от xzq70r4; 14-07-14 в 16:42.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #1315

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    И аз се чудя има ли смисъл да се набутвам с 800 лв. примерно за BOSH, SIEMENS или да вземам някоя около 600 лв. с 5 годишна гаранция?
    От около 3 години каквото съм купувал скъпо в последствие ме е разочаровалo.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    134
    #1316

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    И аз се чудя има ли смисъл да се набутвам с 800 лв. примерно за BOSH, SIEMENS или да вземам някоя около 600 лв. с 5 годишна гаранция?
    От около 3 години каквото съм купувал скъпо в последствие ме е разочаровалo.
    Точно същите мисли ме спохождат тези дни, дори бях завишил чувствително над 1 к сумата, която да прежаля за нещо уж "истинско". А сега видях на 669 лв. WHIRLPOOL AWO/C-72120 с 6 год. гаранция в промоциите на маркета и здраво се чудим със съпругата... Има ли някой поглед какво става от Whirpool напоследък /и става ли въобще?/ - Полша, Италия /или?/, какво да се гледа?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #1317

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    При нормална цена за кризата и 5 години гаранция няма значение какво си мислим. Мечо Пух при българската действителност с неговото "колкото повече..." нещо не върви.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,784
    #1318

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Само една фирма остана на пазара която гарантира на своите перални 10000 цикъла пране.Останалите -инжинеринговите и развойни отдели се "грижат" за намаляване на себестойността и как по прецизно уреда да изкара гаранцията без повреда.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #1319

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    ... и фирмата е

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,784
    #1320

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    ... и фирмата е
    Не искам да и правя реклама,ама по най-дебелата цена ще я познаеш :rolleyes:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 925
    Последно: 30-03-24, 09:19
  2. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 17:05
  3. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  4. Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1775
    Последно: 08-12-10, 13:43
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе