Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е сушилната ви машина ?

Гласували
269. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    57 21.19%
  • Beko

    27 10.04%
  • Blomberg

    2 0.74%
  • Bosch

    58 21.56%
  • Candy

    7 2.60%
  • Electrolux

    19 7.06%
  • Fagor

    0 0%
  • Gorenje

    23 8.55%
  • Hoover

    3 1.12%
  • Hotpoint-Ariston

    18 6.69%
  • Indesit

    1 0.37%
  • Miele

    34 12.64%
  • LG

    1 0.37%
  • Whorpool

    16 5.95%
  • Zanussi

    3 1.12%
Страница 56 от 84 ПърваПърва ... 646545556575866 ... ПоследноПоследно
Резултати от 826 до 840 от общо 1253
Like Tree230Одобрявам

Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    52
    #826

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Това, че на даден модел пише повече килограми не означава, че е с по-голям барабан. Ако трябва да се избира по този показател се гледа колко му е обема и се стравняват избраните моделите. Например, всички актуални домашни сушилни в сайта на Bosch, независимо от посочените килограми, са с еднакви по големина барабани ( 112л ).

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #827

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    По принцип, колегата Zygot е прав. Колкото повече - толкова повече. Но, понякога обема на барабана не расте пропорционално спрямо обявения капацитет на сушене на тъканите. Сещам се за сушилня на Hoover с 10 кг. капацитет и 5 г. гаранция за около 1000 лв., но кое кога и какво му се разваля, колко ще струва следгаранционен ремонт... Божа работа. Всичко е малко на късмет, след сметките. И Miele се разваля, и както скъпо струва - тъй и скъпо се ремонтира.
    Относно Beko-то, колега stoyanow, сушилнята ще суши указания капацитет дрехи с приблизително указаната консумация на ел. енергия и време. Същото важи за всички сушилни.
    Разлики спрямо декларираните и реалните параметри на всяка машина ще има във времето на работните цикли и консумацията на ел. енергия - обусловено от центрофугата преди това и типа тъкани. Някои марки/модели са по-шумни, други по-гладни за ел. енергия.....
    Каквото и да избираш - гледай да е с по-дълга гаранция. И с по-голям капацитет от този на пералнята по възможност. Определи си - коя програма ще ви е най-използваната (вид тъкани и килограми) и сравнявай времето й м/у различните марки/модели. Шумът е достатъчно силен за всяка сушилня с термопомпа.
    Успех!
    stoyanow одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,413
    #828

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Разликата е в окачването на барабаните / лагерите/ и оборотите. Това пране като се развърти ......
    stoyanow одобрява това.

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2020
    Мнения
    6
    #829

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте!Наскоро купих сушилня Беко и съм крайно разочорован!Чисто нова сушилня и не работи повече от 30 мин.на която и да е програма!Ваичко се спазва по инструкция,но уви!Няма никакво значение дали е на програма памук или синтетика работи си 30-35 мин.и приключва винаги с влажни дрехи,при положение,че в книжката пише времетраене на програмите не по-налко от 90 до 120 мин.Модела е Беко DB 7111 PA.
    Този пост е редактиран от Andro; 08-03-20 в 14:55.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #830

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Част от времето което отделяш да пишеш и да се жалваш тук да беше използвал да направиш рекламация на очевидно неизправната сушилня, която си купил. Затова са гаранциите.
    Gena_bs, dodo_pv, Slusatel и 1 други харесват това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    33
    #831

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    От една седмица съм Беко с термопомпа и съм изненадан от екстрата "отложен КРАЙ" [emoji38][emoji38][emoji38][emoji38] Тоест,ако искам да я пусна след час и половина(примерно на нощна тарифа),трябва да отварям книжката да видя колко минути е програмата+час и половина [emoji33]
    Та всички Беко-та са толкова user friendly [emoji23]
    Иначе съм доволен от главното ѝ задължение.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    14
    #832

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте,Харесъл съм си сушилня BOSCH WTX87EH0EU с размери
    (В х Ш х Д): 84,2 cm x 59,8 cm x 59,9 cm
    . Дали е възможно да се монтира над пералня BOSCH waa20162by/16 с размери 85х60х58 с необходимия аксесоар?Има мала разлика в дълбочината.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    345
    #833

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте, може ли някакви отзиви за тази сушилня https://www.technomarket.bg/sushilni...x3-eu-09176688 ?

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    8
    #834

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте на всички, едно питане към хората ползвали сушилните по-дълго време. От 2 месеца сме със Bosch WTW85550BY и като цяло съм много доволен. Случва се обаче в последно време в контейнера за вода да се събира и прах. След всяко сушене задължително се чисти контейнера за влакна и се плакне с вода и въпреки всичко пак достигат до контейнера за вода. Нормално ли е или нещо не е наред :? Благодаря!

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #835

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Насочил съм се към сушилня на Беко с термопомпа. Точни модел е Beko DS 8433 RX, уж е топ можела им, но незнам какво да очаквам. Другото което е трябва ли да ме притеснява това че не е с инверторен мотор ? Сушилните с инверторен почват от 1100+ лв.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    27
    #836

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от marto7 Виж публикацията
    Насочил съм се към сушилня на Беко с термопомпа. Точни модел е Beko DS 8433 RX, уж е топ можела им, но незнам какво да очаквам. Другото което е трябва ли да ме притеснява това че не е с инверторен мотор ? Сушилните с инверторен почват от 1100+ лв.
    Здравейте, от средата на ноември миналата година съм с такава сушилня.
    https://www.technopolis.bg/bg/Sushil...EXS-S/p/681232

    До момента оплакване нямам. Суши ги добре, относително тиха е и сметката ми за ток се е увеличила с около 5-20 лв на месец. Според мен доволно икономична е.
    Като избирах сушилня, държах да е с ниска консумация на ел енергия и да е с по-голям обем (капацитет) от този на пералнята и да е под 1000 лв, защото прехвалените уж висок клас са над 1300 лв.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #837

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    @natatasan Не ми върши работа тази. Дълбочината ми трябва да е максимум 59-60см защото ще е в гардероб. Като под този размер имам впредвид най-издадената част.Бекото си пишат дълбочината на най-издадената. Самсунг пишат на дъската размера, а най-издадеената част на пералнята самсунг която си харесахме отиде 8см повече от дъската.

    Конкретно за Беко ако някой има преки наблюдения ще съм благодарен.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    27
    #838

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от marto7 Виж публикацията
    @natatasan Не ми върши работа тази. Дълбочината ми трябва да е максимум 59-60см защото ще е в гардероб. Като под този размер имам впредвид най-издадената част.Бекото си пишат дълбочината на най-издадената. Самсунг пишат на дъската размера, а най-издадеената част на пералнята самсунг която си харесахме отиде 8см повече от дъската.

    Конкретно за Беко ако някой има преки наблюдения ще съм благодарен.
    Разбирам. При мен има достатъчно място и габаритни размери не съм гледал. Експлоатационните показатели ме интересуват и затова се спрях на този модел.
    До колкото зная и Беко са добри, особено високият им клас. Но като цяло всичко е на късмет...

  17. zh
    zh е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Добрич
    Мнения
    221
    #839

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте! Решихме да си купим сушилня. Спрял съм се на Бош (фен съм на марката). Спрял съм се на тези два модела:https://www.bosch-home.bg/productlis...heatpumpdryers
    https://www.bosch-home.bg/productlis...heatpumpdryers
    Първта е 8 кг. А+++ със SelfCleaning кондензатор. Втората е 9 кг, А ++ нов модел със AutoClean и с Клас на кондензационна ефективност A. Кой от двата модела е по-надежден?
    Този пост е редактиран от zh; 23-07-20 в 19:25.

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    19
    #840

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Аз съм с Миеле термопомпа на старо . Не беше евтина - 900лв, но 5та година не е мръднала. За 80 минути на автоматик програма - суши перфектно микс пране, не е тиха, поне по моите критерии . Казанът за водата никога не ми се е налагало да го почиствам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 56 от 84 ПърваПърва ... 646545556575866 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1014
    Последно: 24-02-24, 10:43
  2. Слушалки FAQ / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 14
    Последно: 24-01-22, 21:45
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 15:34
  4. Тостери / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 15:03
  5. PIONEER LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения
    От tattoo777 във форум Други телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 21-03-10, 09:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе