Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е сушилната ви машина ?

Гласували
268. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    57 21.27%
  • Beko

    27 10.07%
  • Blomberg

    2 0.75%
  • Bosch

    57 21.27%
  • Candy

    7 2.61%
  • Electrolux

    19 7.09%
  • Fagor

    0 0%
  • Gorenje

    23 8.58%
  • Hoover

    3 1.12%
  • Hotpoint-Ariston

    18 6.72%
  • Indesit

    1 0.37%
  • Miele

    34 12.69%
  • LG

    1 0.37%
  • Whorpool

    16 5.97%
  • Zanussi

    3 1.12%
Страница 54 от 84 ПърваПърва ... 444525354555664 ... ПоследноПоследно
Резултати от 796 до 810 от общо 1251

Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    52
    #796

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Тази сушилня я дават 69 dB(A). Възможно е и да си е такава и да няма проблем. При мен няма думкане, но компресора си се чува, когато работи.

    ivanvanovvv
    , ако има смисъл, може да погледнеш и настройката за твърдостта на водата.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    8
    #797

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Plamen11 Виж публикацията
    Тази сушилня я дават 69 dB(A). Възможно е и да си е такава и да няма проблем. При мен няма думкане, но компресора си се чува, когато работи.

    ivanvanovvv
    , ако има смисъл, може да погледнеш и настройката за твърдостта на водата.
    Не съм в час,но как да разбера за твърдостта на водата

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    52
    #798

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Аз имах предвид Miele, за която пише ivanvanovvv. Може пък да помогне. Не знам на този модел Ariston дали има подобна настройка. Правят се корекции само при нужда. Трябва да пише в упътването ѝ.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #799

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    У дома пералнята не се чува , ако свети дисплея или не тракат копчета из барабана не се разбира че работи. Има шум при центрофуга и точене или плискане на водата , много ясно. Сушилнята ни е Мийле , чувам като върти барабана, но бих казал , че шумът е доста слаб, пералнята на практика е по-тиха. Съпругата ми суши на някакви програми - дрехите се вадят и се прибират по рафтчетата без гладене. Нямаме простир изобщо. Сушат и се и халатите от банята , програмата е съвсем къса / халатите са влажни , а не мокри все пак/ , всичко излиза топличко и сухичко. Разгледайте програмите , има всичко.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    15
    #800

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Slusatel Кой модел е сушилнята ви ?

    ================================================================
    Plamen11 Да опитах и тази опция ( p 08 / -02 ) ,но без резултат.За да работи коректно сензора предполагам че му трябва повече инфирмация. - повече дрехи.Всяко сушене до сега го правих с 1-2 кг пране.Следващ опит ще е с 4-5 кг.

    ====================================================================
    Zuri Има го " ритмичното думкане " . Направих клип ,но телефона не успя да запише ниските тонове и реално не се чува на видеото. Все пак ето го.

    <font color="#545454">
    Този пост е редактиран от ivanvanovvv; 26-12-19 в 17:25.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    52
    #801

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Звукът при мен е същия. Има и нещо друго специфично. Поне при моята. Четох мнения за други сушилни, че ако се сложат много малко неща или такива, които са съвсем леко влажни, сушилните спират след кратко време, т.е. не протича процеса на сушене. Явно е нещо свързано със сензорите. При моята обаче това не е така. Дори и с празен барабан сушилнята си работи, като пуска време точно 26мин. При други модели видях, че е 25мин. Предполагам, че около 15мин суши и останалите охлажда накрая. Имаше и коментари в амазон по този повод. Някои дрехи, особено ако са центрофугирани на много високи обороти, излизат почти сухи. Ако се пуснат в сушилнята само няколко подобни тя не започва цялата програма, а пуска тези 25-26мин, което може да се окаже недостатъчно. В този случай други сушилни изобщо няма да стартират предполагам. Но това вероятно рядко може да се случи. Както и да е. Мисълта ми е, че това е също нещо специфично, което открих. Мисля, че е зададено решение, в случаите когато се пуснат много малък обем съвсем леко влажни дрехи. Иначе, при подобни оплаквания, съветите от страна на представител на Miele бяха, може би някакви стандартни, да се поддържат филтрите чисти и да има добра вентилация, в това число и достатъчно разстояние отвсякъде. Не вярвам това да е причината при теб, все пак. Другото вече е до самите програми, както и дрехите ( материя, дебелина и т.н. ). Аз слагам все различни неща. Понякога ( на програма памук ) някои са съвсем леко влажни и трябва да изпръхнат за кратко, или пък да ги пусна само тях за време. Но ако бяха съвсем сухи, то другите, които са по-тънки и напълно сухи, щаха да се пресушат. Може би това е компромис, за да няма свиване или захабяване, знам ли. Аз не съм имал досега и няма с какво да сравня, но мисля, че при мен всичко е в реда на нещата. В краен случай може да се обърнеш и към сервиза.
    Този пост е редактиран от Plamen11; 26-12-19 в 19:27.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #802

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Т1 Класик пише на нея, нямам представа кой модел е точно. Вероятно най-малкия / 230 ли беше ?/.Единствено дразни филтъра в барабана - през няколко дни се пълни с мъх и трябва да се чисти. За 6 месеца един път чистих и филтъра вътре / с прахосмукачката направо/. Като цяло съпругата ми е доволна от машината, аз лично мнение не мога да дам, защото не я пускам аз. Шума е същия като на клипа , като хруп-хруп , но смятам , че е нормален.

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    8
    #803

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Следващия ми проблем е миризмата,като на нещо обгоряло и отровно след първия час от цикъла на сушене,дали ще се махне?

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Zuri Виж публикацията
    Следващия ми проблем е миризмата,като на нещо обгоряло и отровно след първия час от цикъла на сушене,дали ще се махне?
    Възникна още един проблем.Настроила съм сушене за прибиране в гардероб,а тя спира по-рано и дрехите са влажни.В контейнера няма кой знае колко вода.Идеи да имате,защо е така при положение,че преди си ги сушеше и да вметна,че това и е някъде 10-то пускане откакто я взехме

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    15
    #804

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Отговор на въпросите на които не успях да намеря отговор преди закупуването на сушилня:
    Колко шумна е една сушилня?
    Чува ли се в останалите стаи?
    Шумна е,и се чува в останалите стаи.
    ,
    ,
    ,


  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    8
    #805

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от ivanvanovvv Виж публикацията
    Отговор на въпросите на които не успях да намеря отговор преди закупуването на сушилня:
    Колко шумна е една сушилня?
    Чува ли се в останалите стаи?
    Шумна е,и се чува в останалите стаи.
    ,
    ,
    ,

    Колко db.с е води,това Miele,защото си я бях харесала първо нея,но съпругът ми взе хотпойнта,чедизайна е същия,като на пералнята,та идеята му беше,като ги сложи една врез друга да са еднакви

  13. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,271
    #806

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Нощем от тея сушилни не се спи, масово се пускат на нощна тарифа и бучат в 3-4 през нощта! Чувам ги даже от апартамента над мен.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    32
    #807

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Сушилня GORENJE DS92ILS - някакви мнения???


  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    36
    #808

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте! По празниците закупихме Gorenje DA83il/i с 5 г. гаранция. Вече ползвахме сушилнята дестина пъти и сме много доволни.Прането винаги е сухо, мирише на прах за пране, няма намачкани дрехи. Ползваме програма памук и смесени. Йонизиращата функция е програма със студен въздух и наистина обезмирисява дрехите. Малко по-шумна е от колкото очаквах, особено от металните ципове, които се удрят в барабана при въртене. Пералнята ни е АЕГ и е с инверторен мотор, за сушилнята пише също, че има такъв, но определено шума е в повече при нея.
    Пране около 5 кг.(1200 оборота) на програма микс е сухо за 1:30ч., а пълна пералня около 8 кг.( на 1200 оборота) на програма памук е сухо за около 2:00ч. Първоначално показва 3:30 ч, но после си редуцира времето.
    За парите, които платихме 1029лв. смятам, че получихме добро съотношение цена-качество.

  17. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    7
    #809

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте,

    Може ли мнение за Сушилня Miele Т1 TWB140 WP (1300 лв) или ако има нещо по-добро за този бюджет?

    Поздрави

  18. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,744
    #810

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от georg7377 Виж публикацията
    Здравейте,

    Може ли мнение за Сушилня Miele Т1 TWB140 WP (1300 лв) или ако има нещо по-добро за този бюджет?

    Поздрави

    От Миеле с термопомпа е трудно да се измисли нещо по-добро.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 54 от 84 ПърваПърва ... 444525354555664 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1014
    Последно: 24-02-24, 11:43
  2. Слушалки FAQ / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 14
    Последно: 24-01-22, 22:45
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 16:34
  4. Тостери / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 16:03
  5. PIONEER LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения
    От tattoo777 във форум Други телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 21-03-10, 10:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе