Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е сушилната ви машина ?

Гласували
269. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    57 21.19%
  • Beko

    27 10.04%
  • Blomberg

    2 0.74%
  • Bosch

    58 21.56%
  • Candy

    7 2.60%
  • Electrolux

    19 7.06%
  • Fagor

    0 0%
  • Gorenje

    23 8.55%
  • Hoover

    3 1.12%
  • Hotpoint-Ariston

    18 6.69%
  • Indesit

    1 0.37%
  • Miele

    34 12.64%
  • LG

    1 0.37%
  • Whorpool

    16 5.95%
  • Zanussi

    3 1.12%
Страница 7 от 84 ПърваПърва ... 567891757 ... ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 1253
Like Tree230Одобрявам

Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #91

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Може, но маркуч за отвеждане на кондеза не е включен в окомплектовката на машината т.е. трябва да си го закупиш отделно или да импровизираш с шлаух, с подходящ диаметър. Изтегляш машината напред, така че да имаш достъп отзад. В долния край, трябва да видиш едно гофрирано маркучле, което в горния си край е включено към щуцер. Изтегляш го и го включваш в съседния, който е глух и служи само за да го прикрепя, да не се мандахерца, а и... да не влизат паяци. Във вече свободния щуцер, включваш единия край, на предварително закупения маркуч или шлаух. Свободния край, се включва в канализацията. Така е при по старите модели Бош/Сименс. Предполагам, че и при твоята ще е така.
    Успех!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    58
    #92

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте,

    Някой има ли впечатления от сушилня Panasonic. Предстои ми избор на сушилня и този модел ми изглежда добре на хартия и на ревюта от западни сайтове, но ми се иска ако някой има лични наблюдения да сподели дали си струва. До 15 януари имат 5 год. гаранция. Имат 2 модела, за момента съм хвърлил око на този:
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...P80S1WGN/STEAM

    Ако този модел не е добре, може ли да се препоръча в този клас по-добър модел.

    Предварително благодаря

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    8
    #93

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте! Трябва ли за сушилня миеле, да ползвам техните консумативи. Може ли нещо да и стане в дългосрочен план ако ползвам други. Някой ако има впечаления или наблюдения да сподели. Поздрави

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    10
    #94

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    И какви са консумативите за сушилня?

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    1
    #95

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    [QUOTE=jivago;706338]Здравейте хора, един въпрос за сушилнята, имам подозрение, но ще се радвам да чуя и вашето мнение. По време на сушене, се цапат дрехите, дали е от маншона ?

    - - - - - - - - - -



    Здравей и при мен се появи същия проблем.

    Сушилнята цапа дрехите със смазка.
    Сушилнята е Bosch WTW86561

    Някой да помогне с идея как се отстранява този проблем - да препоръча майстор?

    Благодаря предварително. WP_20150309_006.jpg

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    6
    #96

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Привет!
    Сушилнята ни е Gorenje D7560A+ и по принцип си работеше добре, докато обърках звуковия сигнал на пералнята с този на сушилнята и не я изкючих от програматора 1 минута преди да свърши цикъла. Оттогава премигват всички светлинни индикации и не приема никакви команди. Изключих я от контакта за 1 денонощие, пробвах да задържа старт бутона и да върна програматора на 0 и пак нищо.
    Ако имате идея какво е станалои как да се оправи ще съм ви благодарна да го споделите.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    6
    #97

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Оказа се изгорял интеграл.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    251
    #98

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    През лятото не ползваме сушилнята. Трябват ли някакви специални мерки за да не се завъдят бабалюги по дъното й, където остава влага? Или пък да блокира помпата и наесен да ни изненада?TEST

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    18
    #99

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте, предстои ми да си купя сушилня.Предполагам, че ще се използва предимно лятото и за това мисля, че и обикновена-енергиен клас B ще ми свърши работа /ако греша моля да ме поправите?/
    Препоръчайте ми добър модел, който да си купя?
    Мнение за моделите на Беко имате ли?Удачен вариант ли са?

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    21
    #100

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте! Търся си сушилня, но изискването ми е да е малка, защото нямам много място, а ми трябва, защото зимата няма къде да си суша дрехите.

  13. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #101

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    85/60/60см
    Apokalypsis одобрява това.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    1
    #102

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте Предстои ми купуване на сушилня и реших да се огледам повече и да поразпитам тук-там. Та от няколко места ме посъветваха, че марката Beko наистина си заслужава, в съотношението цена-качество и функции, ако нямам финансови възможности за нещо от най-горен клас. Всъщност не мога да отделя повече от 800-900 лв. Дори първоначално си мислих да се спра на още по-ниския ценови клас. Оказа се, че при по ниския ценови клас консумацията на ел.енергия е много голяма и за това реших да погледна и по-скъпите и наистина не можах да открия друга марка освен Beko, която да предлагат енергиен клас А+ или А++ за тези пари (800-900 лв.) повече не мога да си позволя, а и не мисля, че си заслужава чак толкова да се оръся за една сушилня. От гледна точка на потреблението си мисля, че няма да я ползваме повече от 3-4 пъти в седмицата и то предимно зимата, та се чудя дали енергийния клас е чак от такова значение ? Разрових се повече из разни ръководства за употреба, които намерих в гугъл и ми направи впечатление, че из посочените данни тези които са по-икономични от към енергия им е нужно повече време за да изсушат прането, а тези които горят повече ток се справят с изсушаването за по-кратко време(Whirlpool) Възможно ли е това ? Вие имате ли някакви наблюдения върху това?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    136
    #103

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Аз преди 2 години си взех сушилня 2ра употреба докарана от германия. За под 300лв. Консумира 2,6 Кв. И ако прането е центрофугирано над 1100 оборта за около 1 час (чаршафи или памучни тъкани) ги изсушава.
    Мисля че тези новите с термопомпите, консумират около 1,7кв обаче пък доста по-бавно изсушават дрехите. Моята даже не е кондензорна, издухва всичко в кумина. Относно програмите се ползват 2 макс 3 Така че поне за мен много екстри и програми не са водещи.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    26
    #104

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Привет
    за съжаление не мога да отговоря конкретно на въпроса понеже ползвам сушилня от по-малко от месец и нямам наблюдения в/у сметките, но на една сушилня нищо друго май не й е от значение освен потреблението .. като ги гледах вътре видях, че и барабаните са им еднакви .. всички имат по 10-15 програми, от които ще ползваш 2-3 .. така че ..
    Пералнята я избрах по препоръки от форума, но за сушилнята стрелях малко в тъмното.
    При мен изискването беше да е до 1000лв да е с термопомпа/понеже прочетох, че са по-икономични/ и да може да се отвежда водата директно в канала.
    Оказа се, че едно Беко /BEKO DPY 8506 GXB1/отговаря на тези изисквания и освен всичко е едно от много малкото А+++ машини /до колко е така или е някакъв трик на технополиса нямам идея/.

    Конкретно за въпроса мога да кажа, че едно сушене на това Беко отнема около час час и 20 .. в началото показва 2:50, но намалява .. то зависи и колко я пълниш .. колкото повече я пълниш толкова резултатът е по-незадоволителен .. та аз предпочитам да пускам по-често с по-малко дрехи. Пералнята и сушилнята така.
    Този пост е редактиран от avenger; 05-11-15 в 09:47.

  18. j90
    j90 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    183
    #105

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Преди време имах същото питане и един колега беше писал че бая време ще мине да се избие разликата от около 400 лв между обикновената и тази с термопомпата.Познати си взеха с термопомпа и ми е чудно как ще се чисти питата защото въпреки филтъра ще се натрупват мъхчета.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 84 ПърваПърва ... 567891757 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1014
    Последно: 24-02-24, 10:43
  2. Слушалки FAQ / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 14
    Последно: 24-01-22, 21:45
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 15:34
  4. Тостери / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 15:03
  5. PIONEER LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения
    От tattoo777 във форум Други телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 21-03-10, 09:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе