Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е сушилната ви машина ?

Гласували
269. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    57 21.19%
  • Beko

    27 10.04%
  • Blomberg

    2 0.74%
  • Bosch

    58 21.56%
  • Candy

    7 2.60%
  • Electrolux

    19 7.06%
  • Fagor

    0 0%
  • Gorenje

    23 8.55%
  • Hoover

    3 1.12%
  • Hotpoint-Ariston

    18 6.69%
  • Indesit

    1 0.37%
  • Miele

    34 12.64%
  • LG

    1 0.37%
  • Whorpool

    16 5.95%
  • Zanussi

    3 1.12%
Страница 33 от 84 ПърваПърва ... 2331323334354383 ... ПоследноПоследно
Резултати от 481 до 495 от общо 1253
Like Tree230Одобрявам

Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #481

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от rush80 Виж публикацията
    Намерих това клипче, което показва процеса https://www.youtube.com/watch?v=wh5ccIW8_0Y
    Иначе самият кондензатор не се маха както при другите марки, затова е самопочистваш се
    Голямо облекчение е, щото не го мислиш Само филтъра отвреме-навреме и всичко е 6
    Вкъщи сме повече от година с Бош сушилня и проблеми нямаме
    Кондензатора е един топлообменник-изпарител. Как ще се маха бе колега!
    На никой не се маха.
    Просто на някой е достъпен и се изсмуква/издухва, на други се самопочиства с няква функция на промивка от време на време с водата от резервоара ..

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    4
    #482

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от mitakabus Виж публикацията
    Кондензатора е един топлообменник-изпарител. Как ще се маха бе колега!
    На никой не се маха.
    Просто на някой е достъпен и се изсмуква/издухва, на други се самопочиства с няква функция на промивка от време на време с водата от резервоара ..
    Прави си, грешно се изразих. Исках да кажа, че няма достъп до него както при другите. Сори.
    Не знам, но сигурно е досадно да се почиства, а и често се забравя... Поне сега не го мисля.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    130
    #483

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    А какво , мислите за това СУШИЛНЯ GRUNDIG GTN 48261 GC | Сушилни | Домакински електро&#109 . И изобщо за марката ????

  5. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,227
    #484

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Не знам дали е сполучлив модел. Само да знаете, че това е висок клас Беко правен в Турция.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    10
    #485
    Здравейте, от известно време сушилнята ми (bosch ecologixx 7) спира преди да е завършила сушенето и на дисплея излиза символа от прикачения файл.

    След изпразване на контейнера с вода и почистване на филтъра тръгва отново но пак спира със същата грешка. Грешката започна да се появява откакто смених квартирата. Също така като пренасяха сушилнята от нея изтече малко вода като я накланят настрани.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    3
    #486

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Вероятно е водната помпа. Имаме същия проблем и според техника помпата е заминала. Замервал е дали има напрежение към помпата и е казал на жена ми, че напрежение има, но помпата не работи. Ако не ви е гаранционна, откачете и кабелите и я пробвайте директно на 220V и вижте дали причината е в нея. Нашата е на 6 месеца почти, и е в гаранция. Тепърва ще се търси модела на помпата от сервизния техник. Ако може снимайте вашата.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от passo Виж публикацията
    Вероятно е водната помпа. Имаме същия проблем и според техника помпата е заминала. Замервал е дали има напрежение към помпата и е казал на жена ми, че напрежение има, но помпата не работи. Ако не ви е гаранционна, откачете и кабелите и я пробвайте директно на 220V и вижте дали причината е в нея. Нашата е на 6 месеца почти, и е в гаранция. Тепърва ще се търси модела на помпата от сервизния техник. Ако може снимайте вашата.
    ------------------------------------------------
    Оказа се помпата. След подмяната и днес , сушилнята отново си работи както преди. Сервизния техник я смени за по-малко от 20 мин. Пробва старата пред мен и се оказа,че работи някак си, изглежда е превъртяла оста в перката или не може да се развърти самият ротор, като полуобороти на мотора,като си мисля че е по-скоро второто. За 10 секунди толкова видях. Успех с вашата сушилня.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #487

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    bosch ecologixx 7 - бърз сърч в нета със тази грешка , препълване вода и т.н.. и излизат доста неща. Това е причината да не си взема подобен модел с автопочистване на Бош!
    Този пост е редактиран от mitakabus; 24-12-17 в 08:21.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #488

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    За beko 8506 gxb1 имаше доста негативни мнения, но аз се престраших и я предпочетох пред АЕГ. Жената вече няколко седмици я експлоатира и е много доволна. Единият филтър с кошничката си го чисти на всяко сушене, а вторият дунапрененият чат-пат

  11. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #489

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте,
    Интересувам се, дали е възможно да се отвори отзад, разглоби частично сушилнята и да се изчисти с препарат и водоструйка изпарителя на термопомпена сушилня Аристон. AQC8-3FST. Събирането на фреона, с последващо пълно разглобяване не е опция към момента. Благодаря предварително на запознатите.

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Димитровград
    Мнения
    354
    #490

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Додо за Аристон не знам, но от опита ми с Канди, за да стигна до кондензатора, който е от три части, се наложи да разглобя цялата сушилня( 56 броя болтчета). Ако ще я отваряш за първи път си приготви търпение и прахосмукачка под ръка. При отварянето навсякъде има фини мъхчета( с каквито се пълни филтъра). При процедурата с почистване не се налага да събираш фреон.


    П.п. При мен отзад се намира пластмасов дифузер и турбината, която засмуква топлия въздух и го вкарва в барабана. Всичко останало се разглобява през лицевия панел. Основно всичко е монтирано на дъното на сушилнята. Страниците и задната част при мен са едно цяло.
    Този пост е редактиран от avenger; 13-01-18 в 21:17.

  13. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #491

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Сервизът на Аристон сваля отзад барабана и вади кондензатора навън. Търся начин да го избегна този вариант.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #492

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Някой може ли да удари едно рамо с инфо, откъде мога да си намеря в БГ помпа за AEG, Elektrolux модел HANYU B16-6B? Откривам само на 1 място, но пише, че е изчерпана. Може и алтернативен модел, стига да пасне в леглото.
    Странна работа, свалих я и и подадох захранване и на сухо работи перфектно. Като я монтирам, издава неистов вой при работа. Изглежда, че е пътник.

  16. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #493

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    http://nikelectric.com/product_info....oducts_id=5976

    Мисля че е същата-с нея и там...

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от mitakabus Виж публикацията
    Кондензатора е един топлообменник-изпарител. Как ще се маха бе колега!
    На никой не се маха.
    Просто на някой е достъпен и се изсмуква/издухва, на други се самопочиства с няква функция на промивка от време на време с водата от резервоара ..
    Разбира се ,че се разглобява и се маха заедно с компресора.При някои модели се режат тръбите и се зарежда с фреон наново,защото сглобката е такава.Без водоструйка и пълно разглобяване не става.

  17. Novice
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    4
    #494

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от ovdesko Виж публикацията
    Здравейте, от известно време сушилнята ми (bosch ecologixx 7) спира преди да е завършила сушенето и на дисплея излиза символа от прикачения файл.

    След изпразване на контейнера с вода и почистване на филтъра тръгва отново но пак спира със същата грешка. Грешката започна да се появява откакто смених квартирата. Също така като пренасяха сушилнята от нея изтече малко вода като я накланят настрани.
    обърнахте ли се към Бош за съвет по проблема? Имат национален телефон мисля..

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    13
    #495

    Отговор: Re:Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Нямам комин и нямам канал за мръсна вода там където ще бъде сушилнята. Фен съм на съотношението цена-качество и не робувам на марки. Предполагам ми трябва кондензационна сушилня. Бюджета ми е 100 000 лева и ще ми стигнат със сигурност. Какво ще ми препоръчате.
    п.с. тази от МКС няма да стане защото е на 24 волта

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 33 от 84 ПърваПърва ... 2331323334354383 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1014
    Последно: 24-02-24, 10:43
  2. Слушалки FAQ / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 14
    Последно: 24-01-22, 21:45
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 15:34
  4. Тостери / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 15:03
  5. PIONEER LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения
    От tattoo777 във форум Други телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 21-03-10, 09:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе