Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 29 от общо 29

Помощ при избор на климатици!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #16

    Re:Помощ при избор на климатици!

    rkk, наистина щеше да е добре да не "коментираш" мен, а неща които разбираш! А дали си четеш поне сам постовете?!
    Цитат Първоначално публикувано от rkk
    14-ка Нокриа и 2 бр FTXS25G e най-оптималния вариант -напълно споделям това мнение на vklima,но незнам Нокриата как се държи при - 15 градуса...нямам наблюдения...екстрите на УРУРУ-САРАРАТА са незаменими но и цената е солена- въпрос на възможности е...имаш ли пари взимай УРУРУ-САРАРА FTXR50
    Kaar - казах ,че няма да те коментирам ,но е смешно да пишеш нещо от което нямаш понятие...не ставай за смях...
    Очевидно е как даваш съвети за нещо, което не познаваш. Ама давай - и такива трябва да има...

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #17

    Re:Помощ при избор на климатици!

    Цитат Първоначално публикувано от rkk
    Kaar - казах ,че няма да те коментирам ,но е смешно да пишеш нещо от което нямаш понятие...не ставай за смях...
    Стига бе, форума ще е скучен без пътуващите комедианти...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #18

    Re:Помощ при избор на климатици!

    мдааа - надушват се и се събират като си признаят...
    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Стига бе, форума ще е скучен без пътуващите комедианти...

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    9
    #19

    Re:Помощ при избор на климатици!

    Здравейте, благодаря за отговорите и съветите.
    След двудневно обикаляне по магазините и събиране на оферти, за голямата стая се спряхме на нокриата. Самият продавач сподели, че уруру-сарара едва ли ще се справи с евентуалните влага и мухъл, така че избрахме нокриата която е на 2599лв (с 400лв по-малко от уруру-сарара).

    Остава дилемата за малките стаи - Daikin FTXS25G за 1550лв или Fujitsu ASYB9LDC за 1499лв?
    За съжаление никъде не получих оферта за тошиба, дайсекай изглеждаше добър вариант..

    пс
    също така да попитам, защо на всички места най-напред ми оферираха подови климатици на дайкин, и защо никой не спомена като вариант мултисплит система?

    поздрави и благодарности!

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    515
    #20

    Re:Помощ при избор на климатици!

    Мултито си има предимства, но има и много минуси.
    Основния е че някога като се счупи, от два/три-четири/ климатика оставаш без нито един.
    другия минус е че излизат по-скъпо/от скоро има някой по-евтини варианти/.
    предлагат ти често подови, защото са климатици, които създават най-добър комфорт.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #21

    Re:Помощ при избор на климатици!

    Подовите са перфектни а мулти сплит не ти трябва, абсолютно солидарен съм с vclima,колкото за Дайсейкая .......имам преки впечатления от всички добри климатици и мога да твърдя че няма по-добре работеща машина и ми е много интересно от кой град си та никой не ти го е предложил.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    9
    #22

    Re:Помощ при избор на климатици!

    Окей, след като подовите климатици са перфектни и с най-добър комфорт, трябва ли да се замисля дали да не предпочета такъв, пред нокриата?
    От Добрич съм, може би ще трябва да се поразходя до Варна за дайсекай оферти....
    И конкретно на въпроса ми - Daikin FTXS25G или Fujitsu ASYB9LDC? Или да търся дайсекай?

    благодарности!

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    515
    #23

    Re:Помощ при избор на климатици!

    И трите са много добри, който и да вземеш няма да сбъркаш

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #24

    Re:Помощ при избор на климатици!

    Цитат Първоначално публикувано от menka
    И конкретно на въпроса ми - Daikin FTXS25G или Fujitsu ASYB9LDC? Или да търся дайсекай?
    От тези двата - Дайкина е по-добрия.И един съвет ако не ти е спешно - изчакай ,след 03.11.2009 г.цената на този модел Дайкин ще падне още,но за мен японката си остава класика.

    П.П.
    Извинявам се за грешката в месеца.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #25

    Re:Помощ при избор на климатици!

    menka,опасенията които изрази Kaar по горе са напълно основателни.При мен случаят е точно такъв, или с други думи климатик Дайкин за които съм броил 1800 лева работи като климатик от 500 лева.Виждам че сте се насочили към климатици с цена от около 1500 лева (за малките става въпрос) и ако цената от 2300 лева за TOSHIBA RAS-10PKVP-E / RAS-10PAVP-E Super Daiseikai 5 не ви притеснява то това е вашият избор.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #26

    Re:Помощ при избор на климатици!

    menka, от тези двата - Daikin FTXS25G или Fujitsu ASYB9LDC, с по-добрите характеристики, с по-практичните екстри и по-ниската цена е Fujitsu General ASYB9LDC.
    А и ако е за спалня - Fujitsu General ASYB9LDC е и по-тих.
    KonanVarvarina е прав обаче - потърсете и TOSHIBA RAS-10PKVP-E / RAS-10PAVP-E Super Daiseikai.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    515
    #27

    Re:Помощ при избор на климатици!

    изчакай ,след 03.10.2009 г.цената на този модел Дайкин ще падне още,но за мен японката си остава класика.
    lavsho , за тебе явно времето е спряло, в момента сме 18.10.2009.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #28

    Re:Помощ при избор на климатици!

    Цитат Първоначално публикувано от lavsho
    От тези двата - Дайкина е по-добрия.И един съвет ако не ти е спешно - изчакай ,след 03.11.2009 г.цената на този модел Дайкин ще падне още,но за мен японката си остава класика.
    Извинявам се за грешката в месеца.

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    515
    #29

    Re:Помощ при избор на климатици!

    А какво ще стане на 03.11.2009?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Моля за помощ при избор на климатици :)
    От Beonedge във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 1
    Последно: 11-08-13, 23:16
  2. Избор на конвенционални климатици
    От AntiXrisT във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 6
    Последно: 28-01-13, 23:35
  3. Помощ за избор на климатици и разположение
    От Tailgunner във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 25-07-12, 21:28
  4. Молба за помощ за избор на климатици
    От velikoff във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 47
    Последно: 21-01-12, 09:17
  5. Избор на климатици
    От nut001 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 25-08-11, 15:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе