Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

Климатизация на фитнес зала

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    8
    #16

    Re:Помощ за климатизация на фитнес зала.

    Ще ги поразпитам аз на каква температура ще им е добре . Иначе ще има 2 бани Колко мераклии има да работят в тоя фитнес ... ама май забравяте , че не всички жени са по 50 кила и на 20 години

  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #17

    Re:Помощ за климатизация на фитнес зала.

    Цитат Първоначално публикувано от tokata_pz_flex
    ама май забравяте , че не всички жени са по 50 кила и на 20 години
    В много от случаите, когато стане въпрос за по-разголени женски тела, мъжете не мислят с подходящата глава тестостерона си казва думата, но на млади години е нормално

  4. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #18

    Re:Помощ за климатизация на фитнес зала.

    Цитат Първоначално публикувано от tokata_pz_flex
    ама май забравяте , че не всички жени са по 50 кила и на 20 години
    Извън тия дименсии, други да не пущаш вътре.Ще проверявам

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    8
    #19

    Re:Помощ за климатизация на фитнес зала.

    Спрях се на FTX50GV/RX50GV .
    Днес се разбрахме и за цена - 4500 лева за 3 климатика ( реших и вкъщи да сложа един такъв ) с монтажа . Мисля , че цената е приемлива . Утре или в Петък ще отида да си ги взема , че сградата още не ми е готова и ще монтираме само единия за сега , пък скоро и другите два . Мерси за съветите

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    8
    #20

    Re:Помощ за климатизация на фитнес зала.

    Така ... да споделя впечатление от единия Дайкин , който монтирахме . Работи много добре ... не се плаши от мъглата . Помещението е около 40 квадрата на височина 2.60 м. при външна температура около -1-2 гр. си държи 23 градуса вътре като дори изключва компресора .
    Питането ми е за '' окото '' . Първата нощ беше топличко времето и го бях оставил на 21 гр. През нощта ставах и видях окото да свети , а климатика си почиваше . От тогава не съм го виждал да свети , а е включен сензора . Къде е уловката ... аз ли не съм видял хубаво , или окото работи само ако е достигнал зададената температура .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    127
    #21

    Re:Климатизация на фитнес зала

    "Окото" не свети, може би имаш предвид лампичката до него?!Спирал ли си климатика? При изключването му, мисля че се деактивира тази "екстра".

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    8
    #22

    Re:Климатизация на фитнес зала

    Не съм го спирал от както е монтиран .
    До колкото съм чел , трябва като няма никой 20 мин. в стаята да спре самия климатик . Но може би спира само ако е достигнал зададената температура ... макар че и без окото трява да спре тогава . Странна машинка

  10. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #23

    Re:Климатизация на фитнес зала

    Цитат Първоначално публикувано от tokata_pz_flex
    Не съм го спирал от както е монтиран .
    До колкото съм чел , трябва като няма никой 20 мин. в стаята да спре самия климатик . Но може би спира само ако е достигнал зададената температура ... макар че и без окото трява да спре тогава . Странна машинка
    дали е на икономичен режим с включено око и отсъствие на хора в стаята(за да се включи този режим) или не с включено око климатика спира само когато е достигнал зададента температура.В твоят случай при зададена 25 градуса например и хора в стаята той ще работи докато ги достигне и след това ще работи да поддържа тази температура и ще изключи само ако прецени, че я е надхвърлил.Спирането ще е докато падне на зададената или малко под зададената температура.На практика икономичен режим не работи в този случай защото в помещението ина хора и иконимичния режим в стенд бай докато се осъществят условията за неговото включване-да няма хора в стаята повече от 20 минути.

    Когато няма хора над 20 минути и при включено смарт ай климатика автоматично преминава на икономичен режим и поддържа 18 или 20 градуса не знам точно, но дори и тогава няма да изключва ако не ги е достигнал и леко превишил тези градуси.Ако при включване от окото на економи режима температурата е по-голяма от тази която е програмиран да поддържа автоматично в този режим, климатика ще спре докато градусите паднат до или малко под заводски програмираните(18 или 20) и тогава ще се включи да ги поддържа.

    Икономията идва от по-ниската температура която да поддържа в икономи режим за който се грижи умното око, така ,че може по дистанционно да са зададени 25 градуса, но с включен от окото икономичен режим да поддържа 20 градуса.

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    8
    #24

    Re:Климатизация на фитнес зала

    Схаванх го , благодаря
    А режимът Home Leave каква роля играе ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. домашен фитнес
    От IBANEZ_ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 05-09-10, 22:34
  2. Фитнес
    От go6o78 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 13-09-06, 09:40
  3. Фитнес...
    От IBANEZ_ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 16
    Последно: 03-08-06, 12:14
  4. Фитнес програма
    От JOJO във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 17-08-04, 23:16
  5. Ходите ли на Фитнес???
    От king_pin във форум Анкети
    Отговори: 76
    Последно: 30-04-04, 15:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе