Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 54

Кредит енергийна ефективност от техномаркет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    201
    #16

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    Прокредит искат протокол за извършен монтаж със адреса на поставяне на климатиците и подпис и печат от фирмата монтирала климатиците.В случая при мен тя ги и достави и цената на климатиците + монтажа беше на 1 фактура.Именно с протокола от фирмата и оригиналната фактура ти одобряват 20% от стойността и я възтановяват по сметката или ако искаш изплащат на ръка.А това , дали ще дойдат или не на място да проверят , си е лично по осмотрение или някакво съмнение от тяхна страна. При мен бяха объркали 1 буква от наименованието на външното тяло и ме върнаха за нова фактура ,зада не ми откажат 20 %. След представянето на документите след 2 дни ми се обадиха ,че сумата е по сметката на кредита ми.

    Най-добре отворете сайта за Енергийна ефективност и вижте кои фирми във вашия град са одобрени.Те знаят как да процедират, защото няма да сте им 1-я клиент.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #17

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    Цитат Първоначално публикувано от kokovi4
    Най-добре отворете сайта за Енергийна ефективност и вижте кои фирми във вашия град са одобрени.Те знаят как да процедират, защото няма да сте им 1-я клиент.
    +1

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    123
    #18

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномk

    Отговарям на Велев и Аваст: Една седмица избирах климатик за моите помещения, рових се във втора употреба - отказах се, ще запазя за себе си причината. После търсих нови с приемливи параметри. Не можах да открия нищо по-добро за 1000лв от HITACHI RAS/RAC-25JX5. С кредита и офертата от ТЕХНОМАРКЕТ ЗА БЕЗПЛАТЕН МОНТАЖ, двата климатика ще ми излязат за по 850-900лв грубо. Ако някой от форума ми предложи нов климатик с параметри 2.5Кв охлаждане 3.4Кв за отопление с Коп охлаждане/отопление 4.31/4.30 + аспирация + тегло на външно тяло 35 кг от сравнително читава марка, на тази цена - с радост ще му стисна ръката и ще ги забравя тези от Техномаркет.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1344297480[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от Mega
    +1
    Не знам каква е врътката, но Техномаркет в Стара Загора специално за монтаж на климатици, работят само с една фирма и тя е в списъка за доставчици и монтаж на програмата за енергийна ефективност. И е факт обаче, че ТМ реализират сделки по тази програма, сам бях свидетел вчера на една такава. Дали използват името на фирмата за монтажи, нямам представа. Днес пак ще правя пътека между магазина, банката и фирмата за монтаж - жалка българска картинка! Б.р. Утре

  5. igt
    igt е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    176
    #19

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    igt e теглил, платил и споделил по-горе собственото си заключение.
    Желая ти успех dinko69!

  6. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #20

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    Абе въртят те защото укриват доходи и затова не искат да ти дадат фактура. А че няма да вземеш тия климатици на споменатите цени е повече от сигурно твоята сметка я правиш ама банката не знаеш как ги смята.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    123
    #21

    Re:Кредит енергийна ефективност от технома

    Факт! Все пак си мисля, след 6 часа изчисления добри и лоши варианти,в най-лошия вариант климите ще ми излезнат по 920лв, вместо по 1000 в магазина + това на разсрочено плащане Дано поне излязат читави! Благодаря на всички за мненията!

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #22

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    ... Това е политика в България, колкото си по-некомпетентен, толкова по-висок пост заемаш. Сметни тези на горе колко са компетентни! Както казват не се става лесно просяк, трябват поне две висши. Факт е, че в повечето клонове не са наясно с кредит ЕЕ. И ние сме имали проблеми с прости служители.

  10. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #23

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    Смятам че после ще разчиташ на гаранция франция.

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #24

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    май ще имаме още един жалващ се зимата................не се сърди динко,но както ти казах горчилката от неправилния избор на техника,СЕРВИЗ И МОНТАЖ трае дълго и струва скъпо и то много.все пак дано имаш късмет.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    123
    #25

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    Ще поживеем, ще видим... както казват руснаците. А аз още даже не съм ги купил! Няма да се учудя ако пак се появи някоя пречка по пътя им от магазина до стойката под прозореца на спалнята ми. Ако в края на краищата се окажат все пак там - ще дам отчет как се държат, щото май не са много собствениците им.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1344427240[/time]_________________________________________________

    Банките предлагат два варианта за такива кредити: Единия, ако заплатата ти минава през нея с лихва 9.95% и ако не минава през нея, само че с един поръчител, който може да е съпругата, примерно - лихва 11.95%. Какво беше учудването ми, като разбрах, че кредита с по-голямата лихва излиза по-евтино от този с по-малката! Ей това, ако могат да ми обяснят... шапка им свалям! Ти като стар клиент на банката уж се ползваш с преференции и хоп, казват ти: За теб лихвата ще е 9.95. Да, ама ти набутват искаш-не искаш пакет Комфорт(най-голямата глупост) - Първо, щото не ми осигурява никакъв комфорт и второ, защото за него плащам допълнително 4лв на месец . После задължително ти правят и една застраховка по избор, злополука или живот и тя за 2.1% върху целия кредит за срока. И накрая, като се тегли чертата излиза, че варианта с 11.95% лихва е по-евтин, защото има само 2лв обслужване месечно.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #26

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    Динко, за коя банка става въпрос?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    123
    #27

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    Райфайзен, ама всички са така... кредитите са стандартни
    Банките са 4, които ги отпускат - СИбанк, ПроКредит, Райфайзен и ДСК

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    10
    #28

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    Да споделя и аз моя опит с Райфайзен. Миналия месец си купих климатик по програмата за енергийна ефективност чрез въпросната банка. Климатика струваше 1360лв, от програмата ми върнаха 272лв, но като приспаднах всички такси, застраховки и т.н в крайна сметка бях 190лв в плюс (след като си погасих още първия месец заема). Кредита беше за 6 месеца и на лихва 9.95%.

  17. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #29

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    и каква е далаверата да бягаш като луд и да ги върнеш след 1 месец..................

  18. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #30

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA
    и каква е далаверата да бягаш като луд и да ги върнеш след 1 месец..................
    Спестяваш си лихвата за останалите 5....
    А ако направиш такъв кредит за 5г примерно, излизаш направо на загуба

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Кредит енергийна ефективност - как стоят нещата?
    От boiski във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 292
    Последно: 06-11-17, 23:11
  2. Климатици по програма Енергийна ефективност
    От ivo75 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 44
    Последно: 31-10-11, 19:05
  3. Samsung AQV12MSA с кредит енергийна ефективност?
    От rumo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 12
    Последно: 18-12-07, 17:04
  4. Отговори: 24
    Последно: 28-11-06, 15:58
  5. Отговори: 8
    Последно: 06-11-05, 18:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе