Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 54 от общо 54

Кредит енергийна ефективност от техномаркет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #46

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    няма да го направят така, защото банковото лоби в българия няма да пусне кокала т.е. няма да ти даде и стотинка от полагащите ти се европейски бонуси за покупката на енергоспестяващо оборудване...
    точно в същия световен мащаб лакомията и безпардонното управление на банките ги превърна в нещо като пирамидите от близкото минало и този процес продължава, а в българия въпросните банки са намерили най-подходяща хранителна среда, нещо като питателен човешки бульон...
    а вие като си нямате работа пишете във форума, тези които знаят как ще си сърбат от питателния бульон...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #47

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномk

    Привет колеги,
    ...да попитам и аз накратко. Понеже не ми стана ясно, а се замислям като вариант. Има ли сметка и колко излиза накрая тя? Ако се закупи климатик през ЕЕ около 1500лв. за 1 година насрочено плащане. Каква цифра печела аз, като потребител от цялата работа. Може би зависи от лихвите на банките и цената на услугите на фирмите, аз не зная. Но нека споделят колегите, ...на кратко каква е цифрата?
    Благодаря.

    да не трупам спам....
    Мерси колега dinko69, пак е нещо според мене

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    123
    #48

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномk

    В посочения случай печелиш 120лв. Помощ 300лв. Месечна вноска около 135лв. Връщаш около 1681лв, за една година.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #49

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    1600 за вноски по кредита
    30 лева за разглеждане на документи
    40 лева за обслужване
    2 лева на месец за поддръжка на сметката
    10 лева накрая да закриеш сметката.

    Към 100 лева "кяр" имаш.

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #50

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    Цитат Първоначално публикувано от tweeg
    1600 за вноски по кредита
    30 лева за разглеждане на документи
    40 лева за обслужване
    2 лева на месец за поддръжка на сметката
    10 лева накрая да закриеш сметката.

    Към 100 лева "кяр" имаш.
    като сметнеш и загубеното време в думата КЯР заменяш Я с У и виждаш истината.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    123
    #51

    Re:Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    Рекапитулация: На 17-ти август изтеглих заем 1998лв от райфайзен. На 19-ти ми доставиха климатиците от ТМ. На 20-ти ги монтираха. На 29-ти погасих заема. Равносметка: 30лв за разглеждане на документи, 2,45% за "Усвояване" на заема=50лв. Лихва за период от 12 дни10лв. Такса за откриване на сметка в евро 4лв, такса за закриване на сметка в евро 4лв. Банката си е взела 98лв. От помощта остават грубо 300лв, т.е. климите излизат по 850лв с монтаж.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    6
    #52

    Отговор: Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    Аз също съм го обмислял, след като се загледах в това:

    http://www.otoplenie.eu/php/news_more.php?id=4359

    А има ли значение коя банка?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    9
    #53

    Отговор: Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    Като почнеш да смяташ, ще разбереш, че изгодата от Кредит ЕЕ е дотам, че ти излиза като безлихвен заем. Пример - вземаш климатици за 2000, изплащаш 2400 за 2 години, но ти връщат 20% = 400. Има смисъл, ако не ти се затварят пари, или ги нямаш. Банките са 4: REECL Имат си онлайн калкулатори банките, но аз лично ползвах калкулатора в МоитеПари, понеже показва и "скритите" такси, карти и т.н. За други суми и периоди ще си на повече или по-малко "печалба", но при алтернативата "на изплащане" - определено си напред. Минавал съм по схемата за ЕЕ при слагане на дограма - всичко мина гладко, лесно, и с 2-3 ходения до банката и още 2-3 при търговеца за оферти и документация. Е, не е като да дадеш парите на касата и да си свирукаш, но пък... безлихвен заем... Всичко си има цена, включително и личното време. Успех!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #54

    Отговор: Кредит енергийна ефективност от техномаркет

    Преди 2 месеца ползвах кредит ЕЕ за климатик и мога да кажа, че супер далавера. В СИ Банк има вариант да си направя депозит, който се блокира докато върви кредита. Лихвата по кредита в този случай е 7.8% Одобриха ми субсидията от ЕЕ за по-малко от месец и се наложи да направя само една вноска по кредита, преди да получа 20% ЕЕ. Лихвата за този един месец и няколко дни беше около 14лв. Разходите по кандидатстване, такса за откриване на сметка, такса усвояване и други такива общо ми стъпиха на 48лв, а сумата която получих от ЕЕ беше 446лв.

    Та извода е, че ЕЕ е много хубаво нещо.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Кредит енергийна ефективност - как стоят нещата?
    От boiski във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 292
    Последно: 06-11-17, 23:11
  2. Климатици по програма Енергийна ефективност
    От ivo75 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 44
    Последно: 31-10-11, 19:05
  3. Samsung AQV12MSA с кредит енергийна ефективност?
    От rumo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 12
    Последно: 18-12-07, 17:04
  4. Отговори: 24
    Последно: 28-11-06, 15:58
  5. Отговори: 8
    Последно: 06-11-05, 18:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе