Страница 148 от 354 ПърваПърва ... 98138146147148149150158198 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,206 до 2,220 от общо 5302
Like Tree2904Одобрявам

Втора употреба климатици - част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #2206

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    пълен боклук.моите в момента хабят дооооста по-малко....0 вата.после що купуват хората таквиз машини.....
    Така де, и аз това се чудя?

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #2207

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    мда ама в къщи ако падне на 21 жената ще е с яке и одеало
    VanDan и Mega харесват това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    27
    #2208

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Момчета имате ли идея как мога да преведа това упътване. Намерих го в PDF формат и не ми се отдава с превеждането,дори и на английски да стане пак е файда.
    https://hightailspaces.com/space/Pcf...Z-Z40LS-W1.pdf

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2209

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Гларус68 Виж публикацията
    Момчета имате ли идея как мога да преведа това упътване. Намерих го в PDF формат и не ми се отдава с превеждането,дори и на английски да стане пак е файда.
    https://hightailspaces.com/space/Pcf...Z-Z40LS-W1.pdf
    1. Записваш се на курсове по японски
    2. Сваляш по нета некоя позапазена гейша
    3. Ползваш -транслейт
    blue1 одобрява това.

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #2210

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    От фирмата-продавач не дадоха ли основен превод на дистанционното управление?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    27
    #2211

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Дадоха разбира се,но какво ми светва на вътрешното тяло не ми е известноИма бутони за исушаване и не знам какво си.. плазмата има бутон ,която не знам кога и как да почиствам,кога да се включва на 14 ампера и кога на 17,5 ампела и доста още подробности и нюанси. И тъй като намерих упътване на климатика, но е в ПДФ формат, се чудя дали има чалъм да бъде преформатирано в някакъв текстови формат и така да мога да го преведа през гугъла или друг електронен преводач. Иначе,да най- лесно ще да е да го дам в някое бюро за преводи.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на Claire
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    75
    #2212

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Това като гледам е сканирано и после записано като PDF. Трябва да го преписваш ред по ред в някакъв преводач, ако изобщо намериш такъв. Според мен просто отиди и си задай всички въпроси на фирмата.
    Aleksandars, mirandi и Гларус68 харесват това.

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #2213

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Гларус68 Виж публикацията
    Дадоха разбира се,но какво ми светва на вътрешното тяло не ми е известноИма бутони за исушаване и не знам какво си.. плазмата има бутон ,която не знам кога и как да почиствам,кога да се включва на 14 ампера и кога на 17,5 ампела и доста още подробности и нюанси. И тъй като намерих упътване на климатика, но е в ПДФ формат, се чудя дали има чалъм да бъде преформатирано в някакъв текстови формат и така да мога да го преведа през гугъла или друг електронен преводач. Иначе,да най- лесно ще да е да го дам в някое бюро за преводи.
    Тази серия на Мицубиши е със сравнително добре направено дистанционно и ако са ти дали добър /правилен/ превод управлението на мишината е лесно. В твоя случай не виждам причина на намаляваш ампеража /входящата мощност/ на машината.Бутона за изсушаване не знам дали изобщо ще го ползваш. Управлението на плазмата и аспирацията е с бутона в средата. При Това Мицубиши много удачно са избрали положението на този бутон. Лично аз много харесах управлението на турбината - изключително добре подбрани скорости / то това е едно от предимствата на марката/. Относно преформатирането в тестови формат поне за момента аз не съм намерил много добра програма да го извърши. Ако някой тук във форума може да те упъти нека го стори. Иначе превод от японски на български излиза доста солено и не знам дали си струва да се пръскат толкова пари за тотален превод. По скоро ако някоя функция не ти е много ясна може да се преведе само този пасаж /страница/ Аз когато взех Z22P ми дадоха добър превод на ДУ и с негова помощ се управляваше климатика лесно и разбираемо. Светкащите лампички бяха преведени и в общи линии не виждах необходимост да правя допрълнителен превод. Жалкото при мен беше, че аз не харесах работата на климатика като минимуми / заради високия минимум машината работеше в он-офф режим през 6-7 минути и така средния разход се покачи над минимума на климатика - споредн мен недопустимо за такъм клас климатизатор/ При теб както описа нещата са доста по-различни и се надявам да останеш доволен от тази машина.

  11. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2214

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Claire Виж публикацията
    Това като гледам е сканирано и после записано като PDF. Трябва да го преписваш ред по ред в някакъв преводач, ако изобщо намериш такъв.
    Да, може и така да го направиш, стига да си почитател на Фон Захер-Мазох...
    Но ако остави това на страни, има си и по-ентеуегентни методи.
    Aleksandars, mirandi и Гларус68 харесват това.

  12. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #2215

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    гугъла превежда ПДФ-и .. достатъчно добре ,че да се разбере за какво е бутона
    mirandi и rukar харесват това.

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #2216

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    само трябва да се конвертира сканирания файл в текстови ПДФ...
    Гларус68 одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,273
    #2217

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    За това има разработени програми като ABBYY FineReader
    Гларус68 одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    94
    #2218

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Преди няколко дни ни монтираха 285jdr може ли да ми кажете някои неща.
    1во - преди още да разуча дистанционното натиснах нещо знам ли и аз, но след като изключиш климатик почва да работи вентилацията докато не я спреш. Това така ли е по принцип или по погрешка съм натиснал нещо и може да се изключи.

    2ро - плазмения филтър и йонизатора заедно ли се ключват? Като натисна бутона за йонизатора се включва и аспирацията, това така ли трябва да е?

    3то - доколкот разбирам няма някакви готови позиции на клапите, а както ги нагласиш от бутона с натискане и мърдат по малко?

    4то - в това меню което отчита разход на енергия отчита 1,2,3,4 но каква мерна единица е това? И не на последно място, след като си тръгнаха техниците започнах да махам лепенките дето са слагали в магазина и единия стикер който беше на вътрешното тяло беше залепен върху модела, разлепям аз и какво да видя 255jdr! Обадих се веднага на монтажниците и казвам така и така, те викат вътрешното тяло е едно и също на 255 и 285. Това така ли е?

  17. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #2219

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    вътрешното е едно и също ,ама да не са залепили нещо и на външното виж .. и все пак нервират такива измекярски номера
    mirandi одобрява това.

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #2220

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    вътрешното е едно и също ,ама да не са залепили нещо и на външното виж .. и все пак нервират такива измекярски номера
    Дано няма лепенка и на външното тяло, че напоследък много зачестиха подобни "комбинации". То вече като тръгнеш да купуваш техника да не вярваш на продавача, а стана време да се проверява детайлно окомлектовката. А после клиента бил виновен, че невярва на приказки и "лепенки"...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатици втора употреба в София - от къде?
    От radop във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 86
    Последно: 15-02-14, 12:26
  2. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 08:50
  3. Продавам части втора употреба за климатици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-12, 16:25
  4. Втора употреба климатици
    От dor4o във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2384
    Последно: 09-12-10, 14:09
  5. Отговори: 10
    Последно: 17-10-09, 21:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе