Страница 21 от 354 ПърваПърва ... 1119202122233171 ... ПоследноПоследно
Резултати от 301 до 315 от общо 5302
Like Tree2904Одобрявам

Втора употреба климатици - част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #301

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    30м2.. ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #302

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    30м2.. ?
    http://www.varnaklima.com/index.php?...product_id=521

  4. Member Аватара на Synthy
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    153
    #303

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Тази бройка е качена скоро на сайта им, така че възможно е да я имат. Който търси машина с подобни х-ки да се обади и пита, на тази цена офертата е без конкуренция.
    Сега видях, че са си ъпдейтнали сайта и са изтрили всички стари машини. Адмирации!

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    542
    #304

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    хубави характеристики и екстри,ма за 30кв.м. 3,6 номинал няма ли да я кара да работи малко около макса.

    При мен полужението е подобно 3,6 номинал 8,3 макс и до момента средна консумация 500W това със значителни топлозагуби под и над мен няма никои , няма и изолация , 1ви етаж , всички стени външни с 8см изолация външна . Трябва да се справи с 30 кв стига да няма отворен прозорец . Щом така наречените хипер инвертори тип ZJX 35 , Toshibata 13 дайсекай и разни панасоници се справят значи това няма начин да не се справи .

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    33
    #305

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Който знае-го знае!Който познава Валдес го познава!За съжаление разбирам от съвсем други неща и имам наблюдения за съвсем други фирми.Ориентирам се само по това което се предлага в сайтовете,за съжаление няма голямо предлагане на вт. ръка кл-ци.Варна определено ми е далече,пък и този модел е за поне двойно по-голямо помещение.От поне две години чета редовно всичко във форума свързано с климатиците,горе-долу си имам вече понятие кои са по-важните хар-ки,но не мога да знам всичко за различните модели и т.н.-затова и питам.Все пак благодаря за помощта-вече съм с една идея по-информиран.

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #306

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    щом казваш,че модела е за двойно по-голямо помещение т.е. 60кв.м.,значи не си чел както трябва форума..............

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    33
    #307

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Явно DUNDURMA не ме разбра.Казах че модела е за двойно по-голямо помещение от това,за което АЗ ТЪРСЯ климатик,т.е. за около 15кв.м.И като ДОБЪР читател на стр20 от темата съм пояснил горе-долу за какво става въпрос.Едиствено не съм писал за бюджета тъй като е много относителен-зависи за какво ще плащам.

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #308

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    извинявам се

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    33
    #309

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Няма проблеми!

  12. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #310

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Тази бройка е качена скоро на сайта им, така че възможно е да я имат. Който търси машина с подобни х-ки да се обади и пита, на тази цена офертата е без конкуренция.
    Няма го вече, т.е. аз го купих. Утре ще ми го доставят. Дано да е запазен, с оригинално външно тяло, оригинално дистанционно.

    gnf, прати си двете имена и адрес на офис на Еконт на ЛС, да ти пратя малък колет.

  13. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #311

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Аруба,да не пуснеш после и ти дайкините в разпродажба/за хитака знаем/,като Дундурма,след като ти монтират изхвърленият?

  14.  
     
  15. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #312

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Дайкините по може, Хитачито не го давам вече. Досега топлеше бригадири, които строяха Лидл тук, но обектът свърши. Пуснах обява и оня ден дойде едно момче. Предплати ми за 5 месеца и аз сега с парите си купих JDR-a. Като видят Хитака и наемат апартамента.

  16. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #313

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от baron14 Виж публикацията
    АЗ ТЪРСЯ климатик,т.е. за около 15кв.м.
    И в 15м2 да го сложиш този модел няма да сбъркаш. Ще си работи толкова тихо и спокойно, че няма да разбереш имаш ли климатик или не. Консумацията му ще е съпоставима с 22-ка да речем. И най-важното е, че климатика почти като нов. Този екземпляр като употребяван е с 110% по-ниска цена, отколкото новия. Незнам колко далече е Варна от твоя град, но тази фирма има доста партньори в цялата страна, все някой ще ти е наблизо.

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man Виж публикацията
    Няма го вече, т.е. аз го купих. Утре ще ми го доставят. Дано да е запазен, с оригинално външно тяло, оригинално дистанционно.

    gnf, прати си двете имена и адрес на офис на Еконт на ЛС, да ти пратя малък колет.
    edit: Аруба е бързак. Честито и безаварийно ползване!

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    1
    #314

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте, поизчетох доста от мненията на хората от темите за климатиците втора употреба и доста се зарибих честно казано да пробвам един такъв.
    Става въпрос за заведение да се сложи в единия от салоните. До сега там се е ползвал 30-ка Ferroli (не я бях чувал тази марка преди), като Феролито не е инвертор, а обикновен климатик. Като цяло се справя въпреки, че е стар и много не работи добре, проблема е, че от време на време спира за да размразява външното тяло и тогава вътре духа студено и салона изстива докато пак започне да духа топло.
    Самият салон е на око около 30 кв. м. с доста стъкла отгоре до долу по външната страна. Средна височина на салона около 2.50 м. Не знам какви са възможностите на този Фероли, който ползвам, но искам да взема нещо, което да е като него или по-мощно откъм отопление. За охлаждане много не ме интересува как ще се справя. Понеже е заведение не е необходимо чак да се загрява до 25 градуса, например 20 е съвсем добре, все пак не искаме клиентите да заспят по масите
    Заведението се намира в София.
    Ако можете препоръчайте ми тип климатик и фирма, която да ми направи качествен монтаж, защото знам, че това е супер важно. Реално там където ще се монтира има положени вече кабели и тръби, които са ползвани по-малко от година и са си нови. Интересува ме климатика да е максимално енергийно ефективен и да издържа да ако стане студено да може да сгрее салона на до 20-21 градуса. Много е важна и гаранцията да е максимално дълга. Бюджета е около 1200 с монтажа (все пак по монтажа няма кой знае какво да се прави, т.е. не е като да се монтира изцяло нов и да се дупчат дупки и т.н.)

  18. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #315

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    за тези пари-абсурд.добави още около 600-800лв. за една наистина добра машина,а дупченето на дупка е най-малкия разход за монтажа,така че и там 150-180лв.втора употреба климатик не значи евтин,а означава енергоспестяваща и добре работеща при ниски температури машина с прекрасни екстри,а на теб за кафето ще ти трябва поне аспирация и йонизатор.така че изреви сега с някой лев и спестявай чрез ниски сметки за ток.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 21 от 354 ПърваПърва ... 1119202122233171 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатици втора употреба в София - от къде?
    От radop във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 86
    Последно: 15-02-14, 12:26
  2. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 08:50
  3. Продавам части втора употреба за климатици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-12, 16:25
  4. Втора употреба климатици
    От dor4o във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2384
    Последно: 09-12-10, 14:09
  5. Отговори: 10
    Последно: 17-10-09, 21:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе