Страница 42 от 354 ПърваПърва ... 3240414243445292 ... ПоследноПоследно
Резултати от 616 до 630 от общо 5308
Like Tree2904Одобрявам

Втора употреба климатици - част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,790
    #616

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Ръчно

  2.  
     
  3. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #617

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Мерси.

  4. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #618

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Сашо,на тошибите,чак от 2009г. ли се местят перата автоматично,или пропускам някой модел?

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,790
    #619

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    На големите машини се местят с мотори, но става въпрос за модели от 2004 мисля нагоре...Да ти кажа честно, не съм обърнал внимание точно от кога го има. Със сигурност, NDR при големите го има.

  6. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    2
    #620

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте, мисля да си купувам климатик втора употреба надявам се да изразите мнение за SRC35ZJ-S. Глася го за помещение 28кв къща в Пловдив втори етаж последен, пвс дограма изолация. Цената без монтаж е 700 лв . Също така търся някой да ми дозарведи стар японски даикин модел RA286GX външно f286tgx вътрешно лошото е че табелата на външното тяло е избеляла от слънцето и немога да разбера нито какъв е газът нито колко е нужно . Благодаря на отзовалите се предварително .
    Този пост е редактиран от breakpoint; 28-05-13 в 10:23.

  7. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,195
    #621

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    breakpoint

    Виж над твоя пост номер 619 това е твоят човек.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    7
    #622

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    От 31 май 2013г. съм собственик на два климатика Hitachi RAS-E22S и Hitachi RAS-2810RX. Очарован съм от професионализма и добрата работа на Сашо и Станимир.Нека не звучи като реклама, но тези момчета изпипват всичко до най-малките детайли.
    Благодаря Ви Сашо и Станимир. Продължавайте все така.Адмирации!
    blue1, genagold1, DUNDURMA и 2 други харесват това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    15
    #623

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте,
    колкото и да отлагах и на мен ми дойде реда да купя климатик. Един приятел ме запали по японските, но нали съм жена и не съм много на ти с техниката реших да искам съвет от вас. Прочетох бая неща, но колкото повече чета толкова по-голяма каша ми става в главата... Та предложете ми свястна фирма за японски климатици във варна и някое свястно моделче за стая около 20 кв много топла, а смятам и през зимата да го ползвам!

  11. zzz
    zzz е офлайн
    Member Аватара на zzz
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    БУРГАС
    Мнения
    405
    #624

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от valmigo Виж публикацията
    Та предложете ми свястна фирма за японски климатици във варна и някое свястно моделче за стая около 20 кв много топла, а смятам и през зимата да го ползвам!
    http://www.varnaklima.com/index.php?...product_id=564 за фирмата не знам но модела е добър както имаш и други за избор аз съм с такъв но 406 и отоплявам 40кв в Бургас без проблем

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    257
    #625

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от zzz Виж публикацията
    http://www.varnaklima.com/index.php?...product_id=564 за фирмата не знам но модела е добър както имаш и други за избор аз съм с такъв но 406 и отоплявам 40кв в Бургас без проблем
    За 20кв е повече от добре. Ще си мърка от кеф.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    22
    #626

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте и от мен :rolleyes:

    Направо се накефих на тази тема. За 15 мин. научих много повече от колкото за последните 2 седмици четене!
    Та да си споделя и аз болката. Предстои ми купуване на климатик, че не се живее в тази жега. Бюджетът ми е 800-900 лв. макс С МОНТАЖ, стаята 15 квадрата с изолация външна и PVC дограма но от преди 6 г.

    И така стартира ходенето по магазините. И вярно, че съм жена ама все пак обичам да съм информирана
    Нашите компетентни консултанти обаче не слушат какво им говориш, а си пеят песента, която са наизустили. Аз им казвам, че търся климатик основно за охлаждане и имам бюджет от 900 лв. те започват да ми предлагат китайски инвертори за 1300. Аз пак обяснявам и така порочен кръг. Не че не разбирам всички милиони предимства на инверторните ама бюджета си е бюджет. А и тези китайски фуджицута дето ми ги спрягат като гледам колко "харчат" в идеални условия не е голяма разликата с обикновените китайки.

    И така попаднах при вас и все повече се надъхвам за японски климатик втора употреба. Виждам сред коментарите, че модераторът на темата дава много адекватни съвети, а някой се беше похвалил, че и от услугите му е много доволен. Ще съм благодарна на всеки, които може да ми даде информация, съвет, контакт за налични хубави машини, модели, фирми и всичко, което ще трябва да знам
    От Стара Загора съм и тук знам само една фирма, която предлага такива, но нямам никакви впечатления. Чудех се и друго ... ако си купя от интернет, после кой ще се навия да ми го монтира. Помагайте иначе ме грози китайското фуджицу

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #627

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    много колеги ПРОГЛЕДНАХМЕ..............НЕ МИНАВАЙ ПО НАШИЯ ПЪТ-СКЪПО Е.обади се на александър,плати си пътните и монтажа и се кефи.дигни бюджета с около 200 лв, и ще получиш машина за топло и студено.

  16. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #628

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от veidy Виж публикацията
    Аз им казвам, че търся климатик основно за охлаждане и имам бюджет от 900 лв.
    Добре дошла във форума!
    При този бюджет и изисквания, бих ти препоръчал конвенционалка Gree GWH09NA. И тя ще ти бъде напълно достатъчна.
    Ако искаш наистина хубава машина, ще трябва да увеличиш бюджета. Пловдив не ти е далече, но и пътните разходи ще вдигнат цената. Успех в избора! И да се похвалиш!

  17. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #629

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    КАСАПЕ,те пътните ще вдигнат бюджета,ма изхвърлените от САШО,ще свалят сметката.така че дай сега и вземай от ЕНЕРГОТО от утре.

  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,809
    #630

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    За тия 15м2, с изолация, една 22ка от не най висок клас би трябвало да свърши работа. Не вярвам да е много скъпа.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 42 от 354 ПърваПърва ... 3240414243445292 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатици втора употреба в София - от къде?
    От radop във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 86
    Последно: 15-02-14, 12:26
  2. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 08:50
  3. Продавам части втора употреба за климатици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-12, 16:25
  4. Втора употреба климатици
    От dor4o във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2384
    Последно: 09-12-10, 14:09
  5. Отговори: 10
    Последно: 17-10-09, 21:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе