Вижте резултатите от анкетата: Коя марка и модел предпочитате?

Гласували
24. Не можете да гласувате в тази анкета
  • NA

    0 0%
  • NA

    0 0%
Отговори на анкетата
Страница 13 от 178 ПърваПърва ... 311121314152363 ... ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 2666
Like Tree1317Одобрявам

Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на mirandi
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    419
    #181

    Отговор: Помощ при избор на климатик за целогодишно ползване 23 кв.м. до 1900лв.

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Миранди, виж цената на четвъртия климатик от моя линк - Цена без монтаж : 1870 лв.
    Благодаря , видял съм го , но аз имах предвид посоченият от мен , не от Вас . Дори и посоченият от Вас с монтажа ще стъпи над 2000 лв.

  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #182

    Отговор: Помощ при избор на климатик за целогодишно ползване 23 кв.м. до 1900лв.

    Питането на автора на темата е за климатик до 1900лв. Монтажа е отделно, може да струва 80-100лв., а може и 250-300лв.

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,131
    #183

    Отговор: Помощ при избор на климатик за целогодишно ползване 23 кв.м. до 1900лв.

    то за тия пари няма аналог на 220 волта тоя климатик ( а и не само за тия пари ами и за повече ) надявам се наличностите да стигнат до момента в който ще сменям 12LCC
    estqwerty и mirandi харесват това.

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    1
    #184

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Здравеѝте

    За много години на всички.Искам да взема втора употреба,за 20 м2 хол
    Моля да ми помогнете с избор на климатик
    Хола е тухла с външха изолацйя и на тавана сащо има,южно изложение.
    До 1000лв. с монтаж
    Ако може Aleksandars,да препоръча нещто и,колко е курса до Софиа
    Този пост е редактиран от skalishte; 06-01-14 в 12:06.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    13
    #185

    Отговор: Помощ при избор на климатик за целогодишно ползване 23 кв.м. до 1900лв.

    Винаги когато търся информация относно техника с която не съм запознат в този форум успявам не просто да добия представа за самата техника, а и за подходящ за мен сценарии при закупуването и.

    Благодаря на всички, които ми обърнаха внимание с предложения и тук и на лични съобщения. От прочетеното за последната седмица добих представа, че ако действително държиш на максимума за бюджета си си е труд да преровиш пазара за най-добрите съотношения цена/надежност/икономия.

    Ако всичко, което гледах беше на хартия сигурно щях да се сдобия с един от моделите на LG заради ниският минимум. Но действително производителя на тази цена не буди доверие и предпочитам нещо изпитано или поне по-познато в тези среди.

    Днес поръчах своето ново другарче Toshiba Ras 10 PKVP-E Super Daiseikai5. С REECL климатика ще излезе точно, колкото е бюджета ми. Дори за този модел има противоречиви мнения, но все някой модел трябва да ме топли. След като попрочетох секцията свързана с монтажа на климатика поръчах и тампони за монтажа на външното тяло. Продавача много странно ме изгледа, но срещу 40лв нямаше нищо против. Избрах този модел заради ниският минимум, уважаваната марка и 3'те години гаранция. Макар, че ще бъде монтиран в спалня шума се надявам да не ме притеснява. На 40 сантиметра от главата ми нощем работи домашният компютър, който си върти всички вентилатори (когато както му скимне) без да се съобразява с разумни децибели за сън.

    Исках да попитам от къде мога да си набавя устройството (електромер за контакт) с което някой от колегите си засичат разходите? За мен след като вече съм преброил парите няма особено значение, но съм сигурен, че ще има хора на които ще им е интересно. Всъщност след монтажа и без конкретни цифри мога да споделя как се държи машинката на фона на очакванията ми.

    Още веднъж Ви благодаря за отделеното време

  7. TSH
    TSH е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    112
    #186

    Отговор: Помощ при избор на климатик за целогодишно ползване 23 кв.м. до 1900лв.

    Какви са тези тампони за 40 лева... еби му майката... Испанските са на 1/3 цена.. Иначе честито!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Видин
    Мнения
    126
    #187

    Отговор: Помощ при избор на климатик за целогодишно ползване 23 кв.м. до 1900лв.

    Честито и от мен!Тампоните за 40лв вероятно са същите червени испански,но продавача на климатика си е сложил добра надценка.
    По отношение на шума няма от какво да се притесняваш!

  10. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,131
    #188

    Отговор: Помощ при избор на климатик за целогодишно ползване 23 кв.м. до 1900лв.

    да не бъда лош пророк ама тая машина в 23 квадрата ще види зор .. трябваше да вземеш 6тицата
    mirandi одобрява това.

  11. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #189

    Отговор: Помощ при избор на климатик за целогодишно ползване 23 кв.м. до 1900лв.

    Супер ще е. Ще има реално нисък минимум и под +2°.

  12. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,533
    #190

    Отговор: Помощ при избор на климатик за целогодишно ползване 23 кв.м. до 1900лв.

    Цитат Първоначално публикувано от kolov Виж публикацията
    Винаги когато търся информация относно техника с която не съм запознат в този форум успявам не просто да добия представа за самата техника, а и за подходящ за мен сценарии при закупуването и.

    Благодаря на всички, които ми обърнаха внимание с предложения и тук и на лични съобщения. От прочетеното за последната седмица добих представа, че ако действително държиш на максимума за бюджета си си е труд да преровиш пазара за най-добрите съотношения цена/надежност/икономия.

    Ако всичко, което гледах беше на хартия сигурно щях да се сдобия с един от моделите на LG заради ниският минимум. Но действително производителя на тази цена не буди доверие и предпочитам нещо изпитано или поне по-познато в тези среди.

    Днес поръчах своето ново другарче Toshiba Ras 10 PKVP-E Super Daiseikai5. С REECL климатика ще излезе точно, колкото е бюджета ми. Дори за този модел има противоречиви мнения, но все някой модел трябва да ме топли. След като попрочетох секцията свързана с монтажа на климатика поръчах и тампони за монтажа на външното тяло. Продавача много странно ме изгледа, но срещу 40лв нямаше нищо против. Избрах този модел заради ниският минимум, уважаваната марка и 3'те години гаранция. Макар, че ще бъде монтиран в спалня шума се надявам да не ме притеснява. На 40 сантиметра от главата ми нощем работи домашният компютър, който си върти всички вентилатори (когато както му скимне) без да се съобразява с разумни децибели за сън.

    Исках да попитам от къде мога да си набавя устройството (електромер за контакт) с което някой от колегите си засичат разходите? За мен след като вече съм преброил парите няма особено значение, но съм сигурен, че ще има хора на които ще им е интересно. Всъщност след монтажа и без конкретни цифри мога да споделя как се държи машинката на фона на очакванията ми.

    Още веднъж Ви благодаря за отделеното време
    Ако още не са ти го монтирали, поискай да ти сложат минимум 3 метра тръбен път, за да не шуми при дефрост. Ако трябва, да ги навият някъде отзад, само да не ги пречупят. Хубавите евтини електромери са станали 22 лева в Баумакс, бяха 20.

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    74
    #191

    Отговор: Помощ при избор на климатик за целогодишно ползване 23 кв.м. до 1900лв.

    И в Кауфланд гледах за 29 кинта с дневна и нощна татифа.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,273
    #192

    Отговор: Помощ при избор на климатик за целогодишно ползване 23 кв.м. до 1900лв.

    Добре дошъл "във клуба"

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    13
    #193

    Отговор: Помощ при избор на климатик за целогодишно ползване 23 кв.м. до 1900лв.

    Климатикът ще бъде монтиран във вторник живот и здраве. След това ще намина през Баумакс да видя за електромер. Въпреки, че от фирмата ме увериха, че климатизаторът е вече на изчезване и евентуално нови собственици трудно биха се появили - следователно поинтересувалите се от резултатите ще са малко.

    Благодаря на dodo_pv за коментара. Каквото е по силите ми ще направя да отпуснат поне 3 метра тръбен път. Толкова влиза в стандартният монтаж за който съм платил.

    Относно тампоните ми казаха, че до сега са монтирали евтини, които на втората година ставали на пластмаса, но сега са взели решение да монтират тампони с метални шайби, които н'ам си каво .. и издържали 7. При вида на човек който 2000лв+ за климатик естествено, че търговеца ще се опита да го издои още малко. Лошо впечатление ми направи, когато обещаната от консултанта отстъпка реално не беше упомената в клиентската поръчка, но още от вратата се сети защо се връщам.

    Ще споделя как са протекли нещата с монтажа и ще споделя впечатления от климатизатора - нали това е един от смисъла на форума.




    dwrbudr благодаря! Ще видим как е машинката на фона на нуждите и очакванията ми

  17. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #194

    Отговор: Помощ при избор на климатик за целогодишно ползване 23 кв.м. до 1900лв.

    ако гори много ще го махнеш ли?????????? за къв чеп са ви тези съмнително точни машинки.
    Aleksandars, Mega и mirandi харесват това.

  18. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #195

    Отговор: Помощ при избор на климатик за целогодишно ползване 23 кв.м. до 1900лв.

    И аз винаги съм се чудел за какво им е на хората да мерят консумацията... Имам чувството, че не вярват на лабораториите, които вземат десетки хиляди евра, за да дадат данни за поведението на машините...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 178 ПърваПърва ... 311121314152363 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на Климатик
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2843
    Последно: 01-01-16, 20:54
  2. Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2806
    Последно: 03-01-14, 08:52
  3. Помогнете в избора
    От Alex D във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 12
    Последно: 06-10-11, 22:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе