Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 41 от общо 41
Like Tree15Одобрявам

Климатици TCL

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #31

    Отговор: Климатици TCL

    Днес монтираха климатика.Към момента при тези температури си работи он офф. При старт след офф тръгва от около 300 вата и вдига плавно до 440 и пак изключва. Турбината не се развърта на макс ,а тръгва плавно до зададената степен. Външното тяло ако го сравнявам с грий бора е слабичко направено и от към конструкция и от към дебелина на ламарината. Външното тяло е тихо и ако не го пипна не се разбира ,че работи. След няколко дни ще споделя повече.Свързването с приложението е елементарно. Липсва енергиен мониторинг,липсва и показания за темпера в стаята.
    Guroto одобрява това.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #32

    Отговор: Климатици TCL

    Ще помоля да се въздържате от подобни изказвания. Явно добрия тон не може да се спазва и подобни теми ще бъдат затваряни. Приемете го като съвет...

  4. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #33

    Отговор: Климатици TCL

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Истината е, че невежеството се компенсира гласовитост.
    Guroto, има си стандарти при които се дават тези мощности затова знам че е при +7 градуса за да не се сравняват ябълки с круши.
    Относно това което си го снимал прилича като на извадка от eurovent-certification и там би могъл да видиш при -10 колко е декларираната мощност колко е електрическата консумация и колко е COP-a.
    прав си Алекссандерс.Не бива така.Но все пак колегата трябва да покаже кой е климатика B и от къде точно е взел данните.
    И да престане да дразни собствениците с COP на максимум и каквото си поиска.



    И аз се надявам темата да спре да се използва за други цели.
    В противен случай е по-добре наистина да се затвори.
    Този пост е редактиран от inches9; 23-02-22 в 08:16.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #34

    Отговор: Климатици TCL

    Не ми е работа да уча модераторите, но съм бил модератор в автомобилен форум и имаше опция за премахване на спама или за налагане на временни санкции за тия дето спамят. За конкретният модел климатик не се намира информация. Тъкмо съм го монтирал и мисля да споделям такава за него. Ако заключите темата вероятно ще си остане без информацията.
    inches9, Lucky Acho и Guroto харесват това.

  6. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #35

    Отговор: Климатици TCL

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    прав си Алекссандерс.Не бива така.Но все пак колегата трябва да покаже кой е климатика B и от къде точно е взел данните.
    И да престане да дразни собствениците с COP на максимум и каквото си поиска.
    Защо си мислиш, че всички са ти длъжни? Дали ще кажа коя е машина В е въпрос лично на мой избор и с арогантно и нагло държание няма как да го постигнеш. Това ти държание се вижда не само от последните ти коментари към мен, а и от коментарите ти към други участници във форума с много повече опит и познания за климатичната техника. Овен, че си нямаш понятие от климатичната техника явно ти липсват и основни комуникационни умения. Почна ли да се сещаш "каква ми е играта" и защо не исках да ти съдействам преди няколко месеца, когато търсеше съвет за климатик на лични. Ами няма как да съдействам на човек който нищо не разбира от тази техника, търси съвет и същевременно дава оценки на други много по запознати потребители от него още с първото изречение "Много майстори...на късия разказ тука...ако имаш време да те питам на лични".
    Относно конкретния модел който препоръчваш по назад в темата няма какво повече да се каже освен това което бях написал по назад в тема. По технически (обективни) параметри трудно може да се намери такава пръчка с която да бъде сравняван. Това е климатик от дъното на тази техника в който е спестено и от значимите неща не само от някакви екстри. Повечето марки отдавна не предлагат толкова орязани машини.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #36

    Отговор: Климатици TCL

    tcl tac-09chsd/tpg11i ,някой ако иска информация за конкретния модел да ми пише на лично. Явно е ,че нещата не вървят в тая тема.
    Guroto одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    59
    #37

    Отговор: Климатици TCL

    Здравейте. Гледам в един техно магазин наличните климатици от марката TCL се продават с 5 години гаранция и включен монтаж. Има ли добър модел за спорадично отопляване на спалня и коридор, общо 20 квадрата, в стара селска къща? Благодаря предварително.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #38

    Отговор: Климатици TCL

    Цитат Първоначално публикувано от onogondur Виж публикацията
    Здравейте. Гледам в един техно магазин наличните климатици от марката TCL се продават с 5 години гаранция и включен монтаж. Има ли добър модел за спорадично отопляване на спалня и коридор, общо 20 квадрата, в стара селска къща? Благодаря предварително.
    https://www.technomarket.bg/air-cond...d-fai-09206495

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    59
    #39

    Отговор: Климатици TCL

    Благодаря за включването. Цената обаче не ми харесва. Пък и като проучих, за удължената гаранция се доплаща още близо 200 лв. Май ще се ориентирам към някой цепеняк,все пак става дума за 10-15 денонощия в годината.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #40

    Отговор: Климатици TCL

    Тогава си вземи Star light 12 tswf

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    17
    #41

    Отговор: Климатици TCL

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Имаш ли някакви впечатления от този климатик ,че се чудя с какво да заменя едно Fujitsu ASYA 12LCC
    Този пост е редактиран от M1Sh0; 04-10-22 в 15:41.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2008)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1949
    Последно: 27-12-08, 23:13
  2. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2007)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1699
    Последно: 31-12-07, 17:40
  3. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2006)
    От JoroM във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2354
    Последно: 31-12-06, 16:21
  4. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)
    От ВЕЛИНСКИ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2332
    Последно: 31-12-05, 18:20
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2004)
    От Julian във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 157
    Последно: 30-12-04, 17:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе