Страница 38 от 111 ПърваПърва ... 2836373839404888 ... ПоследноПоследно
Резултати от 556 до 570 от общо 1664

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #556

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Велев, за дълго помещение става, съгласен съм Ъгълът на отклоняване е съвсем малък, но като е по-голямо помщенито сигурно върши работа. И все пак не е добре направено според мен Сравнявам го дори с конвенционалките, които имам.
    Този пост е редактиран от babati; 28-01-18 в 23:08.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #557

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Спамим темата ама не дьлго.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от VeleV.Klima; 29-01-18 в 13:45.

  4. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #558

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Но да се върнем на Куупъра:
    - компресор Hitachi ASA725SPMA6JK, 582 вата, 7.25 см2 displacement
    - тела 8,5/21,5 кг
    - хладилен агент R410A 0,55 кг
    - тиха работа 29/27/25/22/ dB (A)
    - минимум на топлоотдаване 0.5 kW
    - датчик за температура в стаята, монтиран в дистанционното, който климатикът следи (функция I-Feel)
    - автоматично подсушаване след работа в режим охлаждане
    - всякакви видове филтри и ароматизатори в комплекта
    - ръчен дефрост от дистанционното
    - функция поддържане 8 градуса в помещението
    - подсветка на дистанционното
    ...и още какво ли не...

    за 600-700 лева. Аз съм в шок
    Този пост е редактиран от babati; 28-01-18 в 23:31.

  5. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #559

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Шока ще е след това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #560

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Аз съм май единственият " шокиран" потребител на въпросния климатик CH-S07FTXQ
    И май единственият който го е монтирал
    Наистина продължавам да бъда " шокиран" как се справя в спалнята, която е около 16 кв. м,стара къща (1928г) на ъгъл с много прозорци (хубава дограма) ,но все пак основно външни стени. Тиха работа и достигане на желаната температура за кратко време. Признавам ,че не се съм го пробвал при температури под -4 градуса,но не мога да влияя на времето все пак. Зимата тук е около 0-4 градуса при влажност на въздуха винаги над 85%,което се усеща като мокър студ и със сигурност не е най-добрия режим на работа за климатик.
    Да сигурен съм, че има и по-добри марки, но на мене ми трябваше компактен размер-просто няма удобна стена да го монтирам иначе. Колебах се между Дайкин FTXB 20 C, който идваше на приблизително същата цена тука, но в крайна сметка надделя студената плазма и безусловната гаранция от 3 години.
    Сега въпроса е колко дълго ще ме радва? Ами почакайте 3 години и ще видим, но после няма да го има на пазара

    Сигурно аз нищо не разбирам и съм си купил най-калпавия климатик на света,но съм много доволен и не мога да си кривя душата. Ако почне да ме дразни-магазини има много-ще го сменя на минутата-това е просто уред за ползване, не е романтична връзка)
    Не искам да подвеждам никого-всеки може да чете и да пише-поне тука се пише много
    В крайна сметка всеки да си направи изводите дали му харесва или не и дали си заслужава, само да няма после -ама много трака, пластмасите скърцат и т.н. Ако нещо ме подразни-взимам мерки.
    Живота е кратък и качеството му е по-важно от количеството.
    Та да се върнем на проблема-търси се климатик с вътрешно макс.730 мм-опциите са няколко-въпрос на информиран избор-другото е семантика.
    Този пост е редактиран от stainway; 29-01-18 в 01:12.

  7. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,859
    #561

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Аз съм май единственият " шокиран" потребител на въпросния климатик CH-S07FTXQ
    При теб няма Зима!Ако ти кажа едно прозоречно LG09 как топли 25кв до -5С,даже дистанционно има.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #562

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    При теб няма Зима!Ако ти кажа едно прозоречно LG09 как топли 25кв на -5С....
    Съжалявам, но не мога да влияя на климата.By the way в Япония също няма зима,каквато е в БГ Или в Англия...
    Има глобално затопляне и ще има екстремни ситуации с много дъжд, сняг , придаващи реки и т.н. Живея на 4,5 метра под морското равнище и слава Богу никога не сме се наводнявали-просто се взимат мерки на време. Докога-ще видим, но поне има план как да се реагира на промените в климата. Предпочитам сух студ на -15 отколкото мокър такъв на около 0 градуса-усещането е много неприятно-всичко става влажно и много студено. Климатиците в такива условия не работят най-оптимално, но при мен се справят много добре

    П.П. При ниски температури и сух въздух всички климатици ще работят прилично. Пробвайте месец при температури около 0-4 градуса и 100 % влажност и то не за един ден ами за целия месец и тогава пишете кой се дефроства и кой не
    Поне въздуха е чист,че като чета какво е в БГ ми се плаче
    Този пост е редактиран от stainway; 29-01-18 в 01:55.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    830
    #563

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от babati Виж публикацията
    За 650 лева колко да се разочаровам
    По-скоро LUCA-та беше разочароваща - 1550 лева за климатик, на който не може да му се насочва въздушната струя настрани Духа само напред.

    Обичам такива марки ентусиасти, които се опитват да променят нещо и да се наложат на пазара. В техен интерес е да се постарят в началото Докато лидерите вече толкова са се забравили, че ни правят каквото си искат - нас, хората които ги храним :D

    Иначе няма да се учудя C&H след няколко години (ако все още са на пазара) да занижат качеството и те.
    Напълно споделям начина ти на мислене.Обичам да експериментирам и давам шанс на такива продукти .Много пъти съм оставал приятно изненадан от качествата и издръжливостта им,които по нищо не отстъпват на двойно по скъпите им аналози.В същото време покупката им се явява един малък протест срещу някой закостенял и самозабравил се монополист.Имам телевизор някакъв австрийски,неизвестен,който е освем уникално здрав,но и вади по естественна картина ,с по насително черно и реални цветове от прехваленото ми и скъпо Сони ,вентилатор,сушоар,дрелка,дънна платка за компютър на малка и неизвестна фирма която бие като маче в дирек Asus Rampage и е три пъти по евтина,Асуса умря отдавна а на нея кондензаторите и са като нови все още,нищо беше купена преди него и т.н.
    CH ме заинтригува,и поразгледах модела Арктик 12 000 btu ,който предлага отопление до - 25 градуса при цена 1200 лева с монтажа .Разбира се ,веднага се е намерил доброжелател,който е написал че са налице проблеми с електрониката.Но пък аз не виждам какъв би бил проблема при условие че имаш пълна гаранция от 2 години.Просто съжалявам че към момента нямам нужда от климатик,иначе вероятно бих се изкушил.

  11. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #564

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Ами почакайте 3 години и ще видим, но после няма да го има на пазара
    Голямо раздвижване ще има на пазара до 3 години. Може не моделът, ами Куупър като цяло да ги няма до 3 години.
    General Electric, BASF и HAIER ще пускат 2020-та година серийно производство безфреонови хладилници. Ще работят с магнити вместо това (Magnetic Refrigeration). Ще бъдат много по-тихи от сегашните и ще са 20-30% по-икономични.

    Ето тук отворих тема и съм пуснал клипчета:
    https://forum.setcombg.com/%D0%BE%D1...%BA%D0%B0.html
    Този пост е редактиран от babati; 29-01-18 в 12:07.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    118
    #565

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    ponyasd аз от утре се надявам да ми монтират 3 такива, пък ще пиша после преки наблюдения.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    830
    #566

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от krasimir77 Виж публикацията
    ponyasd аз от утре се надявам да ми монтират 3 такива, пък ще пиша после преки наблюдения.
    Специално Арктик имаш в предвид нали ?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #567

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от babati Виж публикацията
    Голямо раздвижване ще има на пазара до 3 години. Може не моделът, ами Куупър като цяло да ги няма до 3 години.
    General Electric, BASF и HAIER ще пускат 2020-та година серийно производство безфреонови хладилници. Ще работят с магнити вместо това (Magnetic Refrigeration). Ще бъдат много по-тихи от сегашните и ще са 20-30% по-икономични.

    Ето тук отворих тема и съм пуснал клипчета:
    https://forum.setcombg.com/%D0%BE%D1...%BA%D0%B0.html
    на "Хайер" ме загуби

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    118
    #568

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Дам. CH-S12FTXLA Arctic wifi 12BTU.

  17. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #569

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Здравейте, г-н XXX!

    Благодарим за проявеният интерес!
    Пиша Ви във връзка с отправеното запитване за цена на климатик COOPER & HUNTER серия VERITAS 7000BTU. Към момента моделът не е наличен, така че няма да мога да ви дам и цена за него.
    Моделът обаче е наличен с мощност 9000BTU и цената му е 799лв. – колегите от Вимакс София ще Ви изготвят оферта за монтажа и климатика.

    През м. март очакваме доставка на серия ALPHA 7000BTU (без WiFi). При интерес от Ваша страна може да се свържем с Вас щом пристигне доставката и да Ви уведомим съответно за цената.

    Приятна вечер!

    Оставаме на ваше разположение за всякакви въпроси.

    Поздрави,
    XXX YYY, Експерт продажби
    COOPER & HUNTER БЪЛГАРИЯ





    p.s. Явно няма да е тоя модел и тая фирма. Аз ги питам за "омега", те ми говорят за Алфа. Аз ги питам за 7-ца, те ми говорят за 9-ка. Типично по български. Продават нещо, ама и те не знаят к'во продават. На сайта им я има 7-цата иначе. Питах ги и за монтаж, а те ми споменават vmax... Немам думи. Такова непрофесионално поведение, и отношение, и правопис могат само да ме отблъснат да им стана клиент. Иначе сме експерти по продажбите... Customer Service: минус 5 (-5)
    Този пост е редактиран от babati; 29-01-18 в 23:54.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #570

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Ви макс е вносител затова те препращат

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 38 от 111 ПърваПърва ... 2836373839404888 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 16:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 04:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 13:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе