Страница 59 от 111 ПърваПърва ... 949575859606169109 ... ПоследноПоследно
Резултати от 871 до 885 от общо 1664

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #871

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Незнам но като гледам тези машини са бъкани с разни филтри.Хайде някой да каже дали е така.Филтри

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #872

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Не знам кой може да каже,ама като ги прочетох тука...Чак и витамин C филтър.Не ,че е писано ако стоиш цял ден колко mg витамин C ще погълнеш.Големи новости ,при това на едро.Малко съм скептичен...Ха дано.
    .p.s.Тъй като витамин C може да се взема в дози до 1гр. на ден този филтър ако се разгражда нещо колко трябва да тежи?А пък ако си го пуска ей така,май нобелова награда ще трчбва .Другото интересно е,че C&H Sigma Google не го открива-Sigma CH-S18FTXС

    Интересно тази новост първо в бг ли или просто аз не съм намерил.
    Като гледам Ливърпул с/у Ман Сити в момента Ливърпул май един месец на C&H са били
    Този пост е редактиран от cable; 04-04-18 в 23:51.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    165
    #873

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Някой може ли да сподели преки впечатления от подовата 9-ка? Цената е атрактивна и ако работи прилично на отопление...
    Базата им във Варна дали осигурява качествен монтаж и поддръжка?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #874

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Тези се появиха скоро и почти няма хора потребители. Човекът от Холандия с 2 стенни пишеше и може би още 2-3 писали от България да имаше пак стенни. Т.н. "база" във Варна и евентуалната им поддръжка беше въпрос на доста горещ спор до колко въобще я има.

  6. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #875

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от goshe Виж публикацията
    Някой може ли да сподели преки впечатления от подовата 9-ка? Цената е атрактивна и ако работи прилично на отопление...
    Базата им във Варна дали осигурява качествен монтаж и поддръжка?
    Имаме клиент с подови даикини който взе за.друго жилище грита подови. И ни вика после за това че имал гости и не били спали поради шума им. Тогава той ги сравни с трактори ама все пак са атрактивни цените им.Плащаш.това което получаваш.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    165
    #876

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Благодаря за отзива. Успяхте ли да ги обезшумите? Дали е единичен случай или конструктивен недостатък...
    Щото мой близък преди година си сложи два Дайкина хай енд и монтажниците доста си поиграха докато обезшумят външното тяло на единия.
    Но темата все пак е за C&H.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #877

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Както вече писах, почти няма потребители в този форум на С&Н. А за подови пък хептен никой не се е похвалил по спомен. Не очаквай много информация. Прочети темата и това ще е.

  10. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #878

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Климатиците на C&H тъй като са на практика Gree вероятно са много добри за цените си.Вносителите обаче пишат доста неугледани характеристики.Едни се различават с официалните сайтове,а пък това как Ви се струва(въпроса не е към професионалистите),без да правите справки където и да било,само на пръв поглед:
    НОВО! Серия Veritas NG R32, WiFi, A++/A++, SCOP 4.6 / SEER 6.1, отопление от -15°С : Veritas CH-S18FTXQ-NG (WIFI) R32

    Прикачени файлове Прикачени файлове

  11. Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    180
    #879

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Климатиците на C&H тъй като са на практика Gree...
    Този от линка на кой модел Грии отговаря?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #880

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Номинала е по-голям от максимала.

  13. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #881

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Номинала е по-голям от максимала.
    Как става този номер? И това е официален сайт на марката! Мощностите изобщо няма да ги коментирам /кой знае дали са верни/.
    Този пост е редактиран от SPSt; 15-04-18 в 19:12.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #882

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Съжалявам,че Ви дадох задача за първолаци....Ама като пишат такива неща как да им вярва човек на мощности,cop,камо ли шум и температури?Как да сметнеш cop тука,коя мощност да вземеш?Камо ли мощности при -10,-15 ит.н.Пък и някои от новите модели не ги намирам по други сайтове,освен на Бг,надявам се аз да съм объркал.
    На кой модел Gree отговаря не мога да кажа,те малко поизостанаха с вноса на новите модели с r32.

  16. Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    180
    #883

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    На кой модел Gree отговаря не мога да кажа,те малко поизостанаха с вноса на новите модели с r32.
    А Nordic EVO II CH-S12FTXN-E2WF WiFi имате ли представа на кой модел на Грии отговаря, защото ми предстои покупка и искам да
    съпоставя цените?

  17. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #884

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    По-ниските серии не знам,ама най-хубавия модел с r410 -ICY II-беше много близък до Gree U crown,на който 100% отговаря C&H Vip inverter ,който не се внася в Бг и беше на цена 1650 лв, за 18-ка(ICY II).Защо изчезна от сайта не знам.Питай ги и ако е останал при някой от дистрибуторите,мисля,че е най-доброто-цена/качество.Сегашния най-добър с r32 C&H Supreme за 18 е 2180 лв.,доколкото знам.Добре е за двустъпален компресор,отопление до -30 и доста екстри.Но разликата с предния модел на практика е само cop-a,друг е въпроса дали с разликата може да се изплати по-високата цена.
    Този пост е редактиран от cable; 15-04-18 в 21:12.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    165
    #885

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Питах C&H България за подов, те ме прехвърлят да питам Проксимус Вн, а в сайта на Проксимус никъде не се споменава за C&H... Какво и от кого крият...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 16:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 04:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 13:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе