Страница 95 от 111 ПърваПърва ... 45859394959697105 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,411 до 1,425 от общо 1664
Like Tree1362Одобрявам

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1411

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Още веднъж успех с преговорите и сподели ако имаш повече информация за модели, цени и т.н. ( ако и когато имаш такава ).
    Once again good luck with the negotiations and please share with us information about models, prices etc. (If and when you know more about off course ) .

  2.  
     
  3. Member Аватара на mbirol
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Izmir
    Мнения
    263
    #1412

    Отговор: COOPER AND HUNTER



    Текущ долар сух

    1 USD = 6,05 TL
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #1413

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Браво, дано ти потръгне бизнеса с тази марка.

  5. Banned
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    GB
    Мнения
    38
    #1414
    stainway имаш лично

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1415

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Нямам лично, но за какво става въпрос?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #1416

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Няма ли отзиви за подовите C&H ?
    1кг. Фреон , 33кг. външно и 14кг. втрешно. Доста тих ....

    staynway , в други форуми срещал ли си отзиви ?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1417

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Само в няколко руски-украйнски...ами работят си -25
    https://technoprestige.com.ua/cooperhunter-ch-s12fvx-/
    Този пост е редактиран от stainway; 04-10-18 в 18:12.
    rosswen одобрява това.

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    5
    #1418

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Здравейте! От предстои ми нанасяне в апартамент и трябва да се реши как ще се отоплява през зимата и охлажда през лятото. Разглеждах всякакви вариянти, като като камина - на дърва или пелети, с водна риза, климатици, термопомпи и т.н. Разглеждайки срещнах и това решение, и пиша за мнение от по-компетентни, защото, който и търговец да попитам би ми похвалил си продукта, който предлага.
    И така, апартамента се намира в София, първи етаж в среден вход. Общо са 3 стаи, коридор и баня с площ 60кв.м. За сега е с 4 камерна дограма с стъклопакет бяло/бяло.
    1-ва стая хол - около 20 кв.м, 2.6 височина с една външна стена 8.5 кв от които половината прозорец.
    2-а стая спаля - около 16кв.м. 2.6 височина, една външна стена 8.5кв.м, от които прозорец половината еркер.
    3-а стая сплня - около 10км.м, височина 2.6, една външна стена 7.5кв.м, от които 2.5 прозорец
    4 - "Г" образен коридор около 10 кв.м, всички стени са вътрешни освен при входната врата.
    Предвижда се догодина да се сложи изолация на външните стени(5 или 10см)
    Приятели ме съветваха да сложа 2 климатика 12 в по-голямата спалня и хола и да държа вратите отворени и така щяло да бъде топло, но не мисля, че малката спалня се би стоплила, а и не мисля, че е комфортно вратите винаги да са орворени.

    Както казах по-горе разглеждах различни варианти и марки. Мой приятели притежаващи климатици на C&H са много доволни от тях, безшумни и економични. Влязох в сайта на упоменатата марка и видях че имат мултисплит система. Спрях се на следната конфигурация.

    Външно тяло 28000 BTU с възможност за свързване с 2-4 вътрешни тела.
    http://www.cooperandhunter.bg/shop/comp ... Itemid=117

    За хола вътрешно тяло, подово-стенно с 12000btu
    http://www.cooperandhunter.bg/shop/comp ... Itemid=117

    За спалните и коридора също подовостенно тяло с 9000btu
    http://www.cooperandhunter.bg/shop/comp ... Itemid=117.
    Знам, че сумарно мощността на вътрешните тела надвишават мощността на външното тяло но това с най-малките подово-стенни, а тъй като главно ще е за отопление, тъй като апартамента лятото не е мн горещ, и мисля, че с тях ще е по комфортно.

    И ето въпросите.
    1-Имате ли наблюдение към марката?
    2-Не разбирам от топлотехника, затова искам да знам горе долу правилно ли съм се ориентирал към мощности?
    3-има го момента, в който ако компресора откаже отказва цялата система, но не е ли същото с газов котел и термопомпа или ако ти изгори циркулационната помпа на парното.
    4- поради единия компресор мисля, че в по-топлите дни системата ще работи на ниски мощности, а не на on-off ако сложа 2 по мощни моносплита, което мисля, че е по-добре за компресора.
    5-компресори собстено производство ли се слагат във външните тела на продуктите от дадената марка? Ако не какви са?

    За сега това се сещам, а и вече доста написах. Ще съм много благодарен ако някой изкаже мнение относно това, което мисля, че е въжможно да се получи. Да даде идея.
    P. S. Гледах сплит и на daikin, но там цената е поне двойна. Незнам дали си заслужава такава разлика в цената-daikina ще харчи наполовина ел. енергия или ще излара 2 пъти повече време експлоатация?
    Благодаря предварително.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    210
    #1419

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Линковете имат проблем и не може да се разбере нито какво е външното тяло нито какви са вътрешните.
    От мен помощ няма да получите, тъй като само два модела на C&H са ми известни, но поне така някой от другите колеги може да съдейства.

  12. Novice
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    5
    #1420

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Извинявам се за линковете. Ето ги
    1бр за холаИнверторни конзоли R32 : Console type units CHML-IK12RK, 12000 BTU

    3бр за спалните и коридора Инверторни конзоли R32 : Console type units CHML-IK09RK, 9000 BTU

    Външно тяло
    Външни тела R32 : CHML-U28RK4, 28000 BTU

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1421

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    За коридора отделно тяло ли предвиждаш?

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    5
    #1422

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    За коридора отделно тяло ли предвиждаш?
    Да. Незнам до каква степен е нужно, но така дори да са затворени всички врати в коридора ще е топло. Главно ще се ползва за отопление. В блока няма нито ТЕЦ, нито газ. Камима на пелети с водна риза като цена няма да излезне бог знае колко по евтина и няма да има възможността да охлажда лятно време.

  16. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #1423

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Здравейте, от няколко дена имам проблем с приложенията които работят с wi-fi модула на климатика. Ползвам GREE+ и Ewpe Smart,климатика е Cooper&hunter Alfa.

    Положението е еднакво и с двете,пробвах и с друг телефон ,няма разлика.Няма значение дали е с мобилна мрежа или wi-fi .
    Дали има и друг с този бъг ,или проблема е само при мен?А до преди седмица си работеше перфектно.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от stoqng76; 31-10-18 в 21:07.

  17. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #1424

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    рутера рестартира ли?

  18. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #1425

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    рутера рестартира ли?
    Не е от рутера,и на работата служебната мрежа пак е така.Инсталирах приложенията и на друг телефон(Samsung Galaxy s8) за проба ,пак същия проблем

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 15:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 03:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе