Страница 80 от 111 ПърваПърва ... 3070787980818290 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,186 до 1,200 от общо 1664
Like Tree1362Одобрявам

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #1186

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Зa cъжaлeниe ниe cмe пpocтocмъpтни пoтpeбитeли.Aз c интepec изчeтox тeмaтa зa U-Сrоwn,пpeди дa ce oбзaвeдa cъc cъoтвeтния мoдeл и ми нaпpaви впeчaтлeниe Baшaтa oцeнĸa :https://forum.setcombg.com/%D0%BA%D0...wh12ub-13.html
    Колкото до модела Sigma и Nordic-те нямат нищо общо с Gree за добро или лошо.Последните няколко дни разглеждах фасадите на сградите в България и се убеждавам, че действителността няма нищо общо с обсъжданията тук-явно хората не четат форуми и пак са доволни.Никой не изпада във възторг-просто се опитвам да съм реалист и да споделям информация.Убеден съм, че хората са достатъчно интелигентни да обобщят и преценят .Защо просто не изчакаме малко реални отзиви от потребителите и догава да почваме с негативните оценки ?
    Какво видя по фасадите?Кой машини преобладават?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1187

    Отговор: COOPER AND HUNTER



    В Бургас -Osaka, Treo ,Midea,Gree -всякакви размери и форми.Разбира се и от ниския клас на Daikin, Futjisu ,Panasonic, LG ,видях и няколко Toshiba, но са по - скоро изключения, отколкото преобладавщи. Няма лошо -просто някога не бях се заглеждал.Общината е заложила на Midea .. За монтажите не ми се говори, просто ще си гледам в краката до края на ваканцията.
    В София по булевард Витоша е същото, може би малко повече грее и Мидея и LG. . В София не видях Osaka за няколкото часа престой.. .
    Но картинката с монтажите е същата.
    Съжалявам ако звуча негативно, просто това ми направи впечатление.
    П. П. Община Бургас (много малка част от сградата)
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от stainway; 19-07-18 в 23:56.
    Genadi80, Rafailiev и ivocho харесват това.

  4. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #1188

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    В Бургас -Osaka, Treo ,Midea,Gree -всякакви размери и форми.Разбира се и от ниския клас на Daikin, Futjisu ,Panasonic, LG ,видях и няколко Toshiba, но са по скоро малцинство, отколкото преобладавщи. Няма лошо -просто някога не бях се заглеждал.Общината е заложила на Haier .. За монтажите не ми се говори, просто ще си гледам в краката до края на ваканцията.
    В София по булевард Витоша е същото, може би малко повече грее и Мидея и LG. . В София не видях Osaka за няколкото часа престой.. .
    Но картинката с монтажите е същата.
    Съжалявам ако звуча негативно, просто това ми направи впечатление.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1189

    COOPER AND HUNTER

    Навсякъде преобладава шкарт и ниските класове на машините, поради ред причини. В нашето малко, бедно градче, с население около 5000 души, се изненадвам колко класни машини са монтирани. Има LTC-та, Дайсекаи, МХИ Diamond, Етерии, Зубадани, Профешънъл серията на Дайкин, Нордик моделите на Фуджицу и т.н. Уруру само едно съм виждал, може и още да има.
    Genadi80 и Mig82 харесват това.

  6. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #1190

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    stainway Нищо лично към тебе избрал си машина според твоите разбирания. Монтажа ти с каналите става красив и изпипан. Да за крауна това което споделих е вярно и наистина машината се оказа хубава но със серията чеиндж и кози което го замести бора много проблеми. Най лошото е че вносителя се държи като "държавен служител" при проблем с някоя машина. За монтажите по фасадите са много зле. Вижте все пак колко разминавания има в манули модели дистанционни това ако беше при друга марка сигурно щеше да се вдига голяма пушилка в форума. А какво ще кажете за това видео https://yadi.sk/i/LyA-BnyF3ZMSJP
    Този пост е редактиран от VeleV.Klima; 19-07-18 в 17:45.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1191

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Не съм приел никога нищо лично -просто няма как да стане при мен , но потърпете малко, за да видим как се справя въпросния модел Sigma. Nordic е също много интересен, най малкото, защото няма нищо общо с другите им ОЕМ модели на Грее. Единственият участник във форума с Nordic явно му писна и не споделя.
    Ако се прецени, че обсъждането на подобни марки е нежелателно -темата се затваря и кой откъдето е. На мен лично моделът Nordic/Sigma ми е винаги бил много интересен като възможности и цена/качество.
    Mig82 одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1192

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Последно тази сигма има ли eev или няма?

  10. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #1193

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Климатик за 815 лева, много ясно, че няма.

  11. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #1194

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    На снимките няма, Аукс-а и той няма, за 500лв толкова. Помислих, че Велев за него се 'е..ва'.
    Иначе сервизните на Грий, Мидея и Аукс никога не са били верни! Като цяло не е проблем и да няма ЕЕВ. Какво сте се хванали за него... Ако почне да губи стъпки да не е по-добре. Или да блокира.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1195

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    А защо някои слагат. Какво допринася за работата на климатика eev-то.

  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #1196

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    По прецизно дроселиране на хладилния агент което води до по-добра работа при ниски температури и по-добри параметри. Както има модели с един такъв вентил (масово), има и такива с три...
    Ventsislav Negentsov, rosswen и stainway харесват това.

  14.  
     
  15. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #1197

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    С ЕЕВ може да се постигне по-голям диапазон на студопроизводство, например от 1000 до 14000бту. С капилярка обикновено отношението минимум към максимум е 1 към 3. С две капилярки (тънка и дебела или къса и дълга) става още по 3, т.е. 1 към 9 да кажем.
    PMV обикновено се ползва при помпи с постоянен дебит. Ползват се в аутомотив-а и в големите системи по молове и т.н.
    Звука от PMV е като на потеглящ или спиращ двигател на метрото. Ако е в домашен климатик ще искаш да си прережеш вените.
    Genadi80, stainway и Mig82 харесват това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1198

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Според сервизното дайсейкай-6 е точно с pmv.. . и има едно жужене.

    - - - - - - - - - -

    Но темата е за CH,може да се прехвърлим в другата за eev-то.

  17. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #1199

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Утре ще ти запиша звуци от тест лабораторията на PMV-та за кола. Ужасни са... Принципа е такъв, че няма как да е тихо. Освен това предава вибрациите по метала и се усилват.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1200

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Значи присъдата е произнесена и Sigma няма EEV. .. Наистина не се вижда на снимките,то и капилярка не се вижда, но в момента само ivocho може при желание да покаже зад компресора или отгоре и да се види точно. На мен ми изглежда подозрително еднакво с Нордик (то и тук не се вижда, но се преполага)
    http://www.youtube.com/v/yEpMWzw4QRg
    А иначе ето още поздрави от центъра на Бургас


    Не съм ги тъсил специално -това е на главната улица действителността.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от stainway; 19-07-18 в 23:26.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 80 от 111 ПърваПърва ... 3070787980818290 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 15:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 03:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе