Кои бяха монтожниците?

Цитат Първоначално публикувано от cameraman Виж публикацията
Вчера го монтираха. Около нулата е тази сутрин- съвсем прилично се държи дръвцето. Монтажниците казаха, че нямат рекламации от модела и за моите нужди ще се справя супер.

- - - - - - - - - -

Пропуснах да спомена, че на кашона пише GMCC Compressor.