Страница 102 от 128 ПърваПърва ... 5292100101102103104112 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,516 до 1,530 от общо 1906
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1516

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Не е за спалня този климатик,освен ако не е 25+ кв/м. Избери си някой от другите модели.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    115
    #1517

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Около 20 м2 е помещението. Къща на село в северна България в близост до река. През зимата въпросната стая се ползва през целия ден, хранене, гледане на телевизия и спане нощем.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1518

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Климатика има голяма клапа с две моторчета. Ще офи,ще се разкърца,ще трябва смазване,ще станат шумни моторчетата от честото офене и т.н.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    115
    #1519

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Какъв вариант предлагате за това помещение? Досега се е отоплявало на дърва. Сега идеята ми е да се ползва климатик / на достъпна цена / и при по студено време пак да се пали печка на дърва.
    Този модел до колко студено работи без чести дефрости като се има предвид че влажността е висока.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    78
    #1520

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Аз лично съм си спал при TSWF без проблем. Наистина, ако се разскърца клапата е неприятно, номоже да се смаже а и в 20 кв в къща едва ли ще офи често. Взимай го. Ако стане много студено и не се справя, палиш печката.
    Slona5 одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1521

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Някоя от другите 12ки,които започват с ACT -12WIFI,12BLWF,12EAWF. А колко често ще дефростват не знам,знам че ще дефростват само когато им е нужно.
    Slona5 одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,298
    #1522

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ааааа... не!
    Още ли има хора търсещи не дефростващи климатици?
    Няма такива!!!
    Ако не искаш дефрости, имаш дърва. Ако не искаш хамалогия с дърва, търпиш дефрости.
    Това е.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    96
    #1523

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Имам стая на 16 квадрата - 40 куб.метра, без изолация, ползване 2 -3 дена в месеца . Блазни ме Star-Light ACT-12TSWF . Имам такъв монитран в търг. помещение и съм доволен. Прекалено ли е голям за стаята.
    Slona5 одобрява това.

  11. Novice
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    6
    #1524

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от bran Виж публикацията
    Имам стая на 16 квадрата - 40 куб.метра, без изолация, ползване 2 -3 дена в месеца . Блазни ме Star-Light ACT-12TSWF . Имам такъв монитран в търг. помещение и съм доволен. Прекалено ли е голям за стаята.
    Смело вземай ACT-12TSWF докато го има още на добра цена Щом няма изолация, до темпериране на стаята през зимата ще работи половин-един ден без да минава в офф. Ако се подбере добре местото на вътрешното тяло ще си работи и в последващите дни така. Споделям това от наблюденията ми върху 3 такива 12-ки и една ACT-12WIFI. А и ще имаш 2 абсолютно еднакви машини, което в определени случаи е предимство.

  12. Junior Member Аватара на di-ko
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Stara Zagora
    Мнения
    16
    #1525

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    преместих в кошчето
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от di-ko; 08-05-23 в 21:08. Причина: Това няма нищо общо с със Старлайта, та е хубаво въпроса да бъде преместен в темата за всички цепеници.

  13. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #1526

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Това няма нищо общо с със Старлайта, та е хубаво въпроса да бъде преместен в темата за всички цепеници.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    17
    #1527

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте, преди нова година на черния петък взех един климатик от Емаг за 1000 лева АСТ-18WIFI. Тези дни мисля да го слагам и първо го разглобих да видя що за животно е. По принцип го купих с мисълта, че е ребрандиран TCL, тъй като имаше и модел АСМ-18FOWF, който по писането в темата трябва да е MIDEA. Какво установих:
    Управлението на вътрешното тяло прилича на ТCL. Сега дали е TCL или е произведено от друг като ползват шасито на TCL не мога да кажа. Дистанционното си е на TCL но това си е универсално дистанционно за много процесори.Исползвало се е в старите климатици TCL. В новите не е такова. Интересно е външното тяло.
    Добре изработена двойна пита. Капилярка. Китайски двигател на вентилатора. Китайски четирипътен вентил. Кутия на TCL, но за мое голямо учудване, компресор на MIDEA GMCC.KSN140D33UFZ3. Няма TCL-ски климатик с мидейски компресор. Всичките са с тайвански RECHI. Това са си тяхни компресори. Отделно компресора GMCC е стар модел за фреон 410, но като му гледах характеристиките е достатъчен за климатик с BTU 18. Платката за управление на външното тяло не прилича на такава на TCL. При внимателен оглед на платката установих че всички кондензатори по нея са китайски на марката JD. Тези кондензатори са производство на Zhuhai Gree Xinyuan Electronics Co. Това е фирма за компоненти за климатици собственост на GREE. Освен кондензатори, тази фирма произвежда и инверторите за климатиците GREE. Смело мога да кажа, че управлението на външното тяло е GREE. Добре подредена платка. Качествени спойки. Припоя не е безоловен, което е добре.
    В заключение мога да кажа, че климатика не е ребрандиран TCL, a си е някакъв сурогат събран с части от всякакви производители незнайно къде. За парите си като изработка лошо не мога да кажа. Чувствително по-скъпи климатици като изработка изглеждат идентично. Ще го видя как ще работи.
    Извън темата имам 2 питания.
    Външното тяло от задната страна е обвито с пластмасова мрежа. Махате ли я при монтажа.
    На платката на външното тяло има свободен двупинов куплунг управляван от реле. При задействане на релето на куплунга отиват 220 волта. Релето е налично. Няма липсващи елементи по платката. На куплунга пише HEATER. Дали мога там да свържа нагревател за тавичката под климатика?










    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от sathv; 30-05-23 в 18:49.
    espace, svetlio1, bobivg и 2 други харесват това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #1528

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Брей, аз имам 24-ка и компресора ми е Sanyo

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #1529

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    TCL tpg11 pro също е с компресор на Мидея. Имам монтирана 9ка в спалнята.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    17
    #1530

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от krasio_79bs Виж публикацията
    TCL tpg11 pro също е с компресор на Мидея.
    Ами с какъв да е? Tpg11 серията си е Midea, брандирана като TCL
    Прикачени изображения Прикачени изображения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе